Re: Elu pärast surma..

Põrgu või paradiis

Kõik need uuestisünni jutud või mis iganes asjad on valed

Kui sa tead Jumalat ja oled päastetud siis lähed paradiisi
Kui sa ei tunne Jumalat ja lihtsalt elad oma elu ja saatan on sind saanud siis lähed põrgu
Tean et paljud ei usu aga see on karm tõde..

Jumal õnnistagu teid kõiki!

Facebook.com/jeesusonissand

Ma usun,et pärast surma,sünnib inimene kellegi teisena uuesti.Kõik algab otsast pihta.Kuid ma arvan ka seda,et inimene võib uuesti sündides saada kaasa ka võime,mäletada enda eelmisest elust midagi.
"Your crew is featherweight!
My gunshots'll make you levitate
I'm only nineteen but my mind is older
and when the things get for real my warm heart turns cold."

Halvad oma olemuselt, nad teavad et nad on halvad ja kasutavad seda ära et teistele halba teha, põhjustavad meelega oma lähedastele halba, invaliidistavad jne. need lähevad põrgu, sa tead kas sa oled halb ja kas sa ei ole halb, ja sa saad valida ka et kui sa oma olemuselt halb oled, siis hakkad sellele vastu ja see kõik läheb sinu olemusse edasi umbes nii olen ma praegu aru saanud, aga jah halvad väärivad seda nö. kurjus, kurjus peab kogu aeg kannatama muidu ta ei lõpeta. Vaata sa lihtsalt lähed põrgu kuna sa ei kannata Jumala Valgust välja, nad ei saa olla Jumala Maailmas, kurjus nö. ma sain Jumala Valgust oma peas tunda ja mine metsa kui kaif see on. Peale füüsilist elu saad seda tunda, ma sain õrnalt seda tunda ja see oli nii kaif, puhas, see ei ole see valgus mida sa oma silmaga näed näiteks päikeselt tulev vlagus või laualambilt tulev valgus. Aga jah ma arvan et nii mõni inimene kes siin on on oma elus tulnud puutuda kokku inimestega, kes on halvad , kes ei jäta rahule, aga jah vaadake need kurjused inimesed kes on neil on seal nn. põrgus hullem kui sa suudad ette kujutada. Nad on vaenlased ja nad kuuluvad sinna, nad on olnud inimesed, nad tunnevad seal valu, aga Sina kui lähed Jumala juurde kunagi ei tunne mingit valu sa võid minna põrgusse sinuga lihtsalt ei juhtu midagi seal, sa ei tunne mingit valu aga jah sind ei ole vaja niikuinii sinna põrgusse minna, va. kui sa kurjus ei ole, sa valid ise kurjuse, ja see on köömes mida inimene peab kannatama siin maa peal noh kui pikk eluiga on umbes 70 aastat, seal ei ole see aeg midagi, aga jah see on jubedus mida nad tundma seal hakkavad, seda ei kannata välja, aga kurjus peab kogu aeg kannatama muidu ta järgi piinamist ei jäta.Mul on endal kogu aeg hirma et ma olen kurjus kuigi ma ei ole kunagi midagi sihilikult halba tahtnud, lihtalt see on nii jube mida need kurjus-inimesed hakkavad läbi elama ja kannatama, ma ei taha lihtsalt selle mõelda. Jah aga valige headus, isegi kui oled kurjus, aga kurjus ei vali headust, ja nad lõpetavad hullemini kui jubedus. Ise oled ka hea ja hakkad ka kahtlustama kas oled hea sest seal saab lihtsalt olema nii jube. Muud midagi. See on umbes nii. Ma lihtaslt kirjutan sellest sest ma tean et kõik mu pereliikmed üks endine lähevad põrgusse, ma sain teada et nad on vaenlased ja jah ma ei taha rääkida miks nad sinna lähevad, siis kui räägiks siis saaksite aru, aga jah need olid ValgusOlendid kes mulle sellest teatasid, ükskõik kas te peate mind hulluks või mitte aga see on tõsi. Kui sa oled oma olemuselt kurjus ja valinud selle, ja teisi invaliidistanud jne. siis lähed põrgusse, kui sa ei ole kurjus kui sa oled headus niiöelda , siis ei juhtu sinuga midagi, mine sa kasvõi põrgu. Elage rahulikult.
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”