Unenäopüüdija .

Heii , mul otseselt muret pole .
Aga otsustasin rääkida sellest unenäopüüdijast .
Olete sellest kuulnud ?
Igatahes endal oli vahepeal .
See on selline asi mis riputatakse voodi kõrvale , aga see peab olema ka nagu akna ees , voodi kõrval . Ja öösiti räägitakse püüab see kinni halvad unenäod & hommikul põletab need päikesepaistel ära . ;D
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Re: Unenäopüüdija .

Kabala kirjutas:Päris nii see nüüd ka ei ole, et halvad unenäod ära põletatakse.

Unenäopüüdja teeb unenäod selgemaks ja halvad unenäod hoiab eemale. Seda kasutavad päris paljud, sageli isegi päris kogenud nõidadel on voodi kohal lausa mitu sellist.
No igatahes , nagu jah hoiab halvad unenäod eemale .
Aga nagu kujutuslikult tavaliselt räägitakse , et põletab ära : D
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Külaline kirjutas:Keegi kellel vähegi mõistust peas on ei ostaks sellist paska. Kuidas saab nii loll olla? Seletage ära kuidas see vidin töötab.
No kuulge.. Ega ei töötagi.
Aga las inimesed unistavad.
Muideks uenäopüüdja pole asi mida kuskilt saada.
See tuleb ise valmistada. Kahjuks tekib kimbatus kui mõelda- kui kaugele saab selle ise tegemisega minna.
I'm
not

tegelikult kogu asi ongi usus. kui sa unenäopüüdjasse usud, siis sa sisendad endale, et sa halba und ei näe. ja ei näegi. samas ma suudan ka ilma abivahenditeta u 90% juhtudest omale soovitud teemal unenäo kutsuda. lihtsalt enne magamajäämist tuleb mõelda täiesti veenunult, et täna öösel näen ma näiteks oma koera unes.

kakkybabenasa kirjutas:Ja no ma võin teil selle ilusa kõik ära rikuda.Selleks et unenäo püüdja töötaks üldse,peab see enda tehtud olema.Ja loomulikult peab olema usku sellissesse asja.Ilma selleta pole mõttet tegemagi hakata.
Endal ripub ostetud ja see küll ei tööta :D
selle pärast kuna sa ei usu sellese. mul on ostetud ja töötab ilusti.

Hermosa kirjutas:Ise olen kah täiesti ebausklik selliste asjade suhtes, kuid puhtalt huvipärast küsin kuidas sellist asja ise teha saaks, millest ?
Haiglate taga on spetsiaalsed konteinerid teatud jäätmete jaoks, sinna visatakse nii eemaldatud kasvajad ja muu selline kraam kui ka otseses mõttes abordijäänused või surnult sündinud lapsed. Nüüd lased sealt ühe imiku tuuri, riputad lakke ja uni missugune...

Ma väga vabandan sellise teksti pärast, aga igasugune ebausk ajab mul lihtsalt südame pahaks.

Viimane vastus oli naljakas. Kuigi ma ei saa aru, kuidas surnud imik unenägusid peaks püüdma... Unenägusid loomulikult püüda ei saa, see on tobe ebausk. Kõige tunnustatumate teaduslike teooriate kohaselt toimub magamise ajal päeval akumuleerunud informatsiooni süstematiseerimine ning talletamine, selle läbi töötamine. Unenäod on selle protsessi kõrvalproduktiks. Teine levinud seletus unenägude tekkele on reaktsioon välisele ärritajale, mida aju püüab konteksti pannes seletada. Ühesõnaga, unenägudes ei ole midagi maagilist ja unenäopüüdjad ei mõjuta neurokeemilisi protsesse kohe mitte kuidagi.

mul on ka unenäopüüdja olemas. Ripub lampi küljes ja lamp on voodi kõrval :D ma ei tea, mu emal on see suurem ja võimsam aga mul selline väiksem. keskmine siis. ma ise ei usu hästi sellistesse asjadesse ja arvan, et see sellepärast ei töötagi.. niiet, usku peab olema kui seda teha/osta :D
Do what u love & f'ck the rest

MM. kirjutas:tegelikult kogu asi ongi usus. kui sa unenäopüüdjasse usud, siis sa sisendad endale, et sa halba und ei näe. ja ei näegi. samas ma suudan ka ilma abivahenditeta u 90% juhtudest omale soovitud teemal unenäo kutsuda. lihtsalt enne magamajäämist tuleb mõelda täiesti veenunult, et täna öösel näen ma näiteks oma koera unes.

tahtsin just sama sisulist postitsut tegema hakata, enne kui nägin sinu oma. niiet sul kõik täpselt ära öeldud.
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”