Re: ennustamine

Külaline kirjutas:
Kabala kirjutas:Ennustamise viise on väga erinevaid - millise osas sa küsid ?
et nagu kes tulevikku oskab ennustada ette, et näiteks mis juhtub aasta pärast jne, niisama tahaks teada
Ka tulevikku saab ennustada väga mitmel erineval viisil. Siin ei tohiks sedgi ajada tulevikku vaatamist ja ennustamist. Kõige levinumaks ennustusviisiks on tänapäeva maailmas kaardid. Erinevate kaartide seast kasutatakse kõige enam Tarot.

Ka on üpriksi levinud klaaskuuliga ennustamine, ruunid jne.

Tulevikku võid ka ju ise endale ennustada. Ennustamine on maagias üks ebatäpsemaid kunste ja sellega võib tegeleda igaüks, kuigi tulemused on loomulikult erinevad.

thetimo kirjutas:
Parakoer kirjutas:A, seda ka, et keegi teine ei tohi sinu kaarte isegi puudutada, muidu nee dei tööta õieti. Migite ennustskaartide karbi tagaküljel oli kirjas. Aga tööstuses nad ikkagi puudutavad neid ju?
Mhm tõsi... tööstuses nad puutuvad seda...
Et ebaloogiline...
see ons ee kahe otsaga asi , aga minu kaarte on kyll paar sõbrannat näperdanud , ja ma ei saaks öelda et nad ei nam ei ennusta mulle . :D just hiljuti läks jälle yks asi täide . :D

validness kirjutas:Ma näen unes ette, aga on ka selliseid asju juhtunud, et lihtsalt mingi kindla inimese näo järgi oskan öelda, mis temaga juhtunud on. (See inimene lihtsalt jalutab linnapeal vastu ja on kontvõõras ja mulle tulevad pildid ette.)
Sama siin, kuigi iseenesest pole see ennustamine. Sa lihtsalt suudad kogeda inimeste olemust, vaatad inimesse ja sulle hakkavad tulema pildid ette. Ole nendes asjades edasiminekuga ettevaatlik, kuna sa oled võimeline ka nende inimeste hetke mõtteid lugema ja see ei teeks sulle head.
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”