Re: Horoskoop

Eks selles teemas ongi veendunud pooldajaid ja veendunud eitajaid.

Aga ma küsiks vastu, et kuidas Sulle endale tundub?
Võta kuskilt netist lahti need tähtkujude üldised kirjeldused. See, kus kirjas, et milline selle tähtkuju inimene üldiselt on, mis talle meeldib jne. Loe enda oma, loe oma lähedaste omi. Vaata, kuivõrd lähevad need täppi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ega see horoskoop muud ei ole kui iseenda väljendamine sõnades mida sul endal pole. Nastja horoskoobi raamat pani päris hästi täkkesse mu hetkelisse olemusse.

Olen leidnud ka aasta lõikes horoskoope kus tagant vaadates läheb kõik sõna järgi.
Ma ei kannata kui minu kohta öeldakse seikleja/reisija xD sest mul ei ole võimalusi selleks!

Mõelge kui palju asju teie elus mõjutab milline te olete või mida te teete. Horoskoop on kergelt öelda omadussõnade kogum mis te võiks olla.

Jah, kui usud ja tahad siis nii ka saab olema. Nii kerge ongi elada tegelikult.
Ärge kirjutage mulle huvidus vajadusest!

kakkybabenasa kirjutas:
02 Veebr 2019, 23:09
Ega see horoskoop muud ei ole kui iseenda väljendamine sõnades mida sul endal pole. Nastja horoskoobi raamat pani päris hästi täkkesse mu hetkelisse olemusse.

Olen leidnud ka aasta lõikes horoskoope kus tagant vaadates läheb kõik sõna järgi.
Ma ei kannata kui minu kohta öeldakse seikleja/reisija xD sest mul ei ole võimalusi selleks!

Mõelge kui palju asju teie elus mõjutab milline te olete või mida te teete. Horoskoop on kergelt öelda omadussõnade kogum mis te võiks olla.

Jah, kui usud ja tahad siis nii ka saab olema. Nii kerge ongi elada tegelikult.
Oo, see oli nüüd kena postitus :)

Jah, mulle see mõte meeldib, et horoskoopi võib vaadata kui üks kirjeldus, et mis Sa võid olla.
Natuke nagu eeskuju, kuhupoole SOOVI KORRAL püüelda. Oluline just, et mida ise tegelikult tahad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kui loed enda horoskoopi ja see suures osas täppi läheb, siis soovitan lugeda ka mõne teise tähtkuju horoskoopi. Enamasti läheb ka see suures osas täppi. Need on nii üldised ja inimesed nii mitmekülgsed ja käituvad igas olukorras erinevalt, et ükskõik milline kirjeldus võib panna mõtlema, et "Jaa, see olen ju täpselt mina! Horoskoobid on ikka täpsed!!".
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”