ÄRA JAMA NENDEGA

Tere olen ise kutsunud neid välja ja see toimis ma olin koos klassivendadega. See juhtus nii me olime minu juures tegime nalja pärast seda kõike kuna me ei uskunud sellese me proovisime kuid ss see järsku toimis me olime hämmingus me ei osand kuidagi käituda ja see oli õudne see oli tühi tuba ja vana maja kui me seda proovisime pärast seda on see tuba hõivatud kummituste poolest ja sinna tuppa ei taha keegi enam minna pärast seda me ikka käime küll seal toas aga mitte nii palju suht creepy on kodus üksi olla kuid seda ei pea ma tegema. MINU SOOVITUS SIIT POOLT!! KUI TE JAMATE NENDEGA SS ENNEM UURIGE NENDE KOHTA MA EI SAANUD NEID KOHE VÄLJA AJAD JA NÜÜD EI SAA NEID VÄLJA!! PALUN KUI VÄHEGI MÕISTUST PEAS SS ÄRGE JAMAGE NENDEGA! :shock:
KUS KOHAST MA TEAN ET MUL ON KUMMITUSED SEAL TOAS? MA TUNNEN SEDA MUL ASJAD KAOVAD SEAL TOAS ÜKS SEINTE POOLEST ON KOGU AEG ÄRA KRAABITUD! KUI MA LÄHEN SINNA SS MIND LÜKATAKSE KUIGI OLEN ÜKSI KODUS!!

MA SAIN SELLEST LIIGA SUURE SHOKI JA TRAUMA JA MA PLE ENAM NENDEGA JAMANUD!
KUI MINA TEIE ASEMEL OLEKSIN SS MINA EI JAMAKS NENDEGA
:? :? :? :? :? :? :? :oops:

Re: ÄRA JAMA NENDEGA

olen ise kogend kirjutas:Tere olen ise kutsunud neid välja ja see toimis ma olin koos klassivendadega. See juhtus nii me olime minu juures tegime nalja pärast seda kõike kuna me ei uskunud sellese me proovisime kuid ss see järsku toimis me olime hämmingus me ei osand kuidagi käituda ja see oli õudne see oli tühi tuba ja vana maja kui me seda proovisime pärast seda on see tuba hõivatud kummituste poolest ja sinna tuppa ei taha keegi enam minna pärast seda me ikka käime küll seal toas aga mitte nii palju suht creepy on kodus üksi olla kuid seda ei pea ma tegema. MINU SOOVITUS SIIT POOLT!! KUI TE JAMATE NENDEGA SS ENNEM UURIGE NENDE KOHTA MA EI SAANUD NEID KOHE VÄLJA AJAD JA NÜÜD EI SAA NEID VÄLJA!! PALUN KUI VÄHEGI MÕISTUST PEAS SS ÄRGE JAMAGE NENDEGA! :shock:
KUS KOHAST MA TEAN ET MUL ON KUMMITUSED SEAL TOAS? MA TUNNEN SEDA MUL ASJAD KAOVAD SEAL TOAS ÜKS SEINTE POOLEST ON KOGU AEG ÄRA KRAABITUD! KUI MA LÄHEN SINNA SS MIND LÜKATAKSE KUIGI OLEN ÜKSI KODUS!!

Creepy :| :? :? :? :shock:
Olen 13, tüdruk. Kpop on elu. Ma olen ARMY. Keegi kirjutage mulle :D

olen ise kogend kirjutas:Tere olen ise kutsunud neid välja ja see toimis ma olin koos klassivendadega. See juhtus nii me olime minu juures tegime nalja pärast seda kõike kuna me ei uskunud sellese me proovisime kuid ss see järsku toimis me olime hämmingus me ei osand kuidagi käituda ja see oli õudne see oli tühi tuba ja vana maja kui me seda proovisime pärast seda on see tuba hõivatud kummituste poolest ja sinna tuppa ei taha keegi enam minna pärast seda me ikka käime küll seal toas aga mitte nii palju suht creepy on kodus üksi olla kuid seda ei pea ma tegema. MINU SOOVITUS SIIT POOLT!! KUI TE JAMATE NENDEGA SS ENNEM UURIGE NENDE KOHTA MA EI SAANUD NEID KOHE VÄLJA AJAD JA NÜÜD EI SAA NEID VÄLJA!! PALUN KUI VÄHEGI MÕISTUST PEAS SS ÄRGE JAMAGE NENDEGA! :shock:

Mine vaata korra psühholoogi juurest ka läbi sest mu isal oli siuke probleem et ta nägi kogu aeg kuidas asjad liikusid oma kohalt ära või nii päeval ja õhtul ütles et kuuleb hääli ka, keegi teine siukseid asju ei kogenud ja ei saanudki kogeda sest nagu ta kummitusteks neid nimetas tegelikult need ei olnud. asi oli selles et ta oli hoopis krooniline skisofreenik. üks kord märkasin ka et asjad oma koha pealt nihkunud on ja imestasin et kas ma hakkan ka lolliks minema või akki ongi isal õigus ja siis nooh hoidge nüüd oma naeru kinni, sest öösel jäi ta mulle vahele sellega et ta meelgea neid asju ümber tõsts, ja tol hetkelma üritasin taaga rääkida tüüp oli nagu kuutöbine, silmad oli pahupidi peas ja aga asjatas laua taga nagu poleks mind olnudki. järgmine päev ei mäletanud midagi, siis ma saadsingi ta psühhiaatri juurde ja asi diagnoositi ära. Igaljuhul otsi abi või lõpeta see pull ära. On skisofreeenia isikutel kes neid asju näevad, või nendel kes usuvad seda juttu või igast krapsust kummituse teevad on neil tekkinud paranoia.
igal juhul otsi abi ;)

Kust võtad, et nad üldse seal?
tere
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”