üks tema käskudset:
11. Avalikus kohas ära sega kedagi. Kui keegi sind segab, käsi tal lõpetada. Kui ta seda ei tee, siis nuhtle teda tema enda vahenditega."

Maailmas on kaks poolust Kuri(Saatan) ja Hea(Jumal)
Ja mina liigitan selle satanistliku 11. käsu Kurja alla
Ja kui väidad, et sul on läinud viimasel ajal hästi, siis võiksin nii palju öelda, et saatan ei hellita sind lõputult, annad näpu võtab käe jne.

Sa riskid omaenese eluga, kui valid Saatana ja elu selle juures on kõige väiksem, mille eest sa maksad, igavik põrgus ütleb sulle midagi?

eestimaihnus kirjutas:üks tema käskudset:
11. Avalikus kohas ära sega kedagi. Kui keegi sind segab, käsi tal lõpetada. Kui ta seda ei tee, siis nuhtle teda tema enda vahenditega."

Ja kui väidad, et sul on läinud viimasel ajal hästi, siis võiksin nii palju öelda, et saatan ei hellita sind lõputult, annad näpu võtab käe jne.

Sa riskid omaenese eluga, kui valid Saatana ja elu selle juures on kõige väiksem, mille eest sa maksad, igavik põrgus ütleb sulle midagi?
Mina ei liigita kurjaks.
Ja rakendades neid punkte, olen ma rahulolu, mida mul varem polnud, saavutanud.
Ega ma sellepärast saatanat ei kummarda, et ma satanistliku piibli punkte järgin, loll mõtteviis, kallike.
Ma olen ateist, ma ei usu ei saatanasse ega ka jumalasse, lihtsalt järgin härra Lavey punkte ja kusjuures austan teda, sest tema mõtteviis on palju LOOGILISEM kui see piiblil on.

vaidlejaid leidub tuhutul hulgal.. Asi on lihtsalt selles, et piibel käsitleb neid eluviise jube kandiliselt ja üksluiselt... Ja see, mida inimene loogiliseks peab ja millesse usub, on tema enda valik. Mina nt. ei usu Jumalasse, kui sellisesse.
What is written in the timeline cannot be changed.

Siin kuskil reeglites oli küll mainitud, et ära tee teisi maha, aga minumeelest on see kristlus paras nali.
Ristisõjad olid selleks, et koguda hulgi varandust kirikule, rikkaks saada.
Inimesed peavad patuvabad ja täiuslikud olema, idiootsus.
Seda ka teadsite, et piiblist on leitud peidetud satanistlike sõnumeid?
Keegi teist pimesilmsetest üldse teab, keda ta kummardab?:P
Ja ma mainin veel korra ära, et ma ei ole mingi tr00 Norwegian black metalhead.
Lavey juurde tagasi pöördudes... tema puhul on tegemist pigem filosoofiga kui usukuulutajaga, satanismi hargneb veel väga paljudeks alaliikideks, isiklikult arvan ka, et need ohverdamised ja kirikute põletamised on juba liig.

Piibel räägib selle kohta nii:kes Jumalaga ei võitle see võitleb tema vastu. Sa võitled seega Jumala vastu ja oled Saatanakummardaja, ütleb Piibel.

Lavey punktid aitavad uskmatuid mõnes punktis aga Piibel katab terve maailma probleemid ja annab ka mõistlikke vastuseid.

Kõrvaleseisjale(uskmatule) võivad tunduda mu postitused vähe opakad.

Sa väidad, et oled Ateist? ava silmad millalgi ja hakka mõistma et evolutsiooni üllitis see Maa ei ole

eestimaihnus kirjutas:Piibel räägib selle kohta nii:kes Jumalaga ei võitle see võitleb tema vastu. Sa võitled seega Jumala vastu ja oled Saatanakummardaja, ütleb Piibel.

Lavey punktid aitavad uskmatuid mõnes punktis aga Piibel katab terve maailma probleemid ja annab ka mõistlikke vastuseid.

Kõrvaleseisjale(uskmatule) võivad tunduda mu postitused vähe opakad.

Sa väidad, et oled Ateist? ava silmad millalgi ja hakka mõistma et evolutsiooni üllitis see Maa ei ole
Minu jaoks pole jumalat olemas, ma olen iseenda jumal.
Mind ei huvita, mida piibel väidab, saatana kummardamine ja Lavey filosoofia järgimine on kaks eri asja.
Piibel ja annab mõistlikke vastuseid?
Ma pole küll ühtegi mõistlikku vastust sealsetele "maailma probleemidele" näinud.
Ja neid maailma probleeme saab ka ise ära hoida, muretsedes enda heaolu ja samas ka teiste heaolu eest, häirimata teisi inimesi ja surumata neile enda usku peale(sina, kallikene, tegeled sellega hetkel).
Satanism on minujaoks heaolu kultuur, tugevatele, kes ei lähe kaasa massidega ja suudavad oma isikupärasuse säilitada.
Ma ei usu evolutsiooni, seega mul pole vaja silmi avada.
Ja ma ei usu ka sellesse, et Maa on kellegi poolt loodud.
Ennem, kui keegi mingi mõistliku teooriaga ei tule välja, kuidas Maa tekkis, ei usu ma midagi!
OT: Mulle nii väga meeldib pimesilmsete kristlastega vaielda, kes on oma usus kinni nagu tabalukk vangikongi uksel.

RELIGIOONIDE, MAAILMAVAADETE NING ERINEVATE USKUMUSTE VAHEL TULEB ARUTLEDA JA FILOSOFEERIDA, MITTE VAILEDA. VAIDLEMINE TEISTE INIMESTE VABA TAHTE NING VÕIMUGA TEHA OTSUS MINGI RELIGIOONI KASUKS ON ISIKU VAIMSE VABADUSE AHISTAMINE KÕIGE HULLEMAL MOEL.
ERINEVATE ISIKUTE VABADUS USKUMUSTELE NING MAAILMA ABSOLUUTVÄÄRTUSTEGA EI TOHI VAIDLUSTADA ÜKSKÕIK MILLISE ENESE TÕEKSPIDAMISE, EGA ARVAMUSTEGA.
Nende üle võib ainult arutleda.

VÕITLUSED ABSOLUUTSETE VAADETE VAHEL ON KÕIGE VAIMUVASTASEMAD TEOD, MIDA INIMESED SOORITADA VÕIVAD PEALE FÜÜSILISE, ARENGULISE NING VAIMSELE VABADUSELE.
Ma olen isegi majanduslikel põhjustel ajendatud sõdadega rohkem tolerantne.

Lihtsalt mõtlesin et mainin.

Re: Lavey.

penknifelovelife kirjutas:Keegi Lavey punkte ka järgib?
Minumeelest on need palju loogilisemad, kui piibli "omgomg,ärateepattujumalaeestärateepattu!!!".
Isiklikult olen hakanud elama Lavey punktide järgi ja mu elu ja nägemus elust on kõvasti muutunud, paremuse poole.
Seega sa pole veel kunagi evangeeliume lugenud?
Eemal natuke.

Kandja kirjutas:
Minumeelest on need palju loogilisemad, kui piibli "omgomg,ärateepattujumalaeestärateepattu!!!".
Isiklikult olen hakanud elama Lavey punktide järgi ja mu elu ja nägemus elust on kõvasti muutunud, paremuse poole.
Olen.
иди нахуи мудак

penknifelovelife kirjutas:
Kandja kirjutas:
Olen.
Mis mõttes need Lavey punktid loogilisemad on?
Eemal natuke.

penknifelovelife kirjutas:Need on tänapäevasemad, need on lihtsalt... loogilisemad, minu jaoks.
Mis siis sinu arvates ajast-ja-arust on, Uue Testamendi (Jumala uus leping inimestega) valguses? Või mis neis siis halvasti on?

PS: Näiteks igasugused kividega surnuskviskamised jms on ju uues lepingus praktiliselt asendatud armastus- ja andestuskäskudega... Kui sa mingeid vana testamendi Moosese käske mõtlesid.
Viimati muutis Kandja, 12 Veebr 2007, 08:03, muudetud 2 korda kokku.
Eemal natuke.

Miks peaksid inimesed järgima õpetust, mis on nii egoistlik? Satanismis on tegemist tagurpidi Piibliga, vähemalt nendes punktides

1. Saatan pakub naudingut karskuse asemel.
2. Saatan pakub elulist olelust vaimse unistamise asemel.
3. Saatan pakub rüvetamata elutarkust silmakirjaliku enesepettuse asemel.
4. Saatan pakub teeneid neile, kes seda väärivad, selle asemel, et raisata armastust tänamatutele.
5. Saatan pakub kättemaksu teise põse ettepööramise asemel.
6. Saatan pakub vastutust vastutavatele vaimsete vereimejate eest hoolitsemise asemel.
7. Saatan pakub inimest ühe loomana, vahest isegi paremana, kuid sageli siiski tunduvalt halvemana kui need neljakäpukil jalutajad. Olendina, kes oma jumaliku hinge ja intellektuaalse arengu tõttu on muutunud kõige pahelisemaks ja õelamaks elajaks maailmas.
8. Saatan pakub kõiki surmapatte, kuna nad kõik on juhitud füüsilisest, vaimsest või emotsionaalsest heaolust.
9. Saatan on olnud kristliku kiriku parim sõber, sest ta on hoidnud seda tegevuses kõigi nende aastate vältel.

Ja kas sina neid samasid järgidki, või on mingid teised ka veel?

1. Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi ku sult pole seda küsitud.
2. Ära kurda teistele oma muresid enne, kui oled kindel, et neid tahetakse kuulda.
3. Olles võõras valduses avalda sellele austust või ära sinna üldse mine.
4. Kui külaline sinu valdustes ei austa sind, kohtle teda julmalt ja halastuseta.
5. Ära tee seksuaalseid katseid enne, kui oled partnerilt lubava signaali saanud.
6. Ära võta midagi, mis ei kuulu sulle, välja arvatud juhul, kui koormaks omanikule ja ta soovib sellest vabaneda.
7. Tunnista maagi võimu kui oled seda oma ihadele rahulduse leidmiseks edukalt kasutanud. Kui sa seda ei tee, peale eesmärgi saavutamist, kaotad sa saavutatu.
8. Ära kaeba midagi kellegi, kelle ees sa end alandada ei taha.
9. Ära tee liiga väikestele lastele.
10. Tapa loomi vaid juhul kui oled näljas või kui nad sind ründavad.
11. Avalikus kohas ära sega kedagi. Kui keegi sind segab, käsi tal lõpetada. Kui ta seda ei tee, siis nuhtle teda tema enda vahenditega.

Neid olen mina järginud, mitte neid, mida sa eespool mainisid.
Ma mainin veelkord ära, et ma pole täielik satanismi pooldaja, on lihtsalt asju, mis mind selle juures köidavad.
Saatanat ma oma "jumalaks" ei pea.
Ma olen ja ka arvatavasti jään siiski ateistiks. :)
Mina järgin väiteid, mitte deklaratsioone.
иди нахуи мудак

[quote="eestimaihnus"]üks tema käskudset:

quote]

Miks?

Samuti kahjuks leian, et ei nõustu sinuga.

Ma olen kindel, et selline asi nagu evolutsioon eksisteerib.

Algusest ja lõpust võime me kõik vaid mõelda. Kõik religioonid on kah vaid üks selline mõtistklus. Sellest üpriski võimatust teemast ma lähemalt rääkima ei hakka.

"Piibel räägib selle kohta nii:kes Jumalaga ei võitle see võitleb tema vastu. Sa võitled seega Jumala vastu ja oled Saatanakummardaja, ütleb Piibel. "

Üks heatahtlik küsimus.
Ausalt.
Ma ei soovi vaidlust vaid sinu arvamust! Vahe on sees.

Miks sa usud piiblit sajaprotsendiliselt?
Sa oled varemgi väitnud siin foorumis, et kõrgem jõud on midagi mida me kunagi mõista ega tajuda ei suuda.
Miks arvad sa, et inimeste poolt kirja pandud piibel käsitleb kaljukindlusega perfektsioonis oleskleva olendi mõttemaailma ning soove.

Samuti lihtsalt sooviks teada, mida sa arvad sellisest tegelasest, nagu saatan.

LaVey oli kaval ärimees, ei midagi enamat. satanistlik piibel on täis veel rohkem vasturääkivusi, kui nö 'õige' piibel. LaVey satanism on midagi noortele, kes on sündinud egoistideks, ignorantideks ning ohutute asjade vastu mässajateks.

Pealesgi...austusest enda vastu järgiks ma juba kristlust, kuna tegemist on ikka õige usuga ning jumalale allumisel, keda ilmselt ei eksisteerigi, mitte allumises ühe vanamehe ideaalile, mida LaVey satanism on. Samahästi võiks tanel Padar lugeda ette oma inim-ideaali ning kõik tema fännid järgivad seda. Teeb täpselt sama välja.

jonne kirjutas:LaVey oli kaval ärimees, ei midagi enamat. satanistlik piibel on täis veel rohkem vasturääkivusi, kui nö 'õige' piibel. LaVey satanism on midagi noortele, kes on sündinud egoistideks, ignorantideks ning ohutute asjade vastu mässajateks.

Pealesgi...austusest enda vastu järgiks ma juba kristlust, kuna tegemist on ikka õige usuga ning jumalale allumisel, keda ilmselt ei eksisteerigi, mitte allumises ühe vanamehe ideaalile, mida LaVey satanism on. Samahästi võiks tanel Padar lugeda ette oma inim-ideaali ning kõik tema fännid järgivad seda. Teeb täpselt sama välja.
Hea point, tõepoolest tundub nii olevat.
Eemal natuke.

1. Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi ku sult pole seda küsitud.
2. Ära kurda teistele oma muresid enne, kui oled kindel, et neid tahetakse kuulda.
3. Olles võõras valduses avalda sellele austust või ära sinna üldse mine.
4. Kui külaline sinu valdustes ei austa sind, kohtle teda julmalt ja halastuseta.
5. Ära tee seksuaalseid katseid enne, kui oled partnerilt lubava signaali saanud.
6. Ära võta midagi, mis ei kuulu sulle, välja arvatud juhul, kui koormaks omanikule ja ta soovib sellest vabaneda.
7. Tunnista maagi võimu kui oled seda oma ihadele rahulduse leidmiseks edukalt kasutanud. Kui sa seda ei tee, peale eesmärgi saavutamist, kaotad sa saavutatu.
8. Ära kaeba midagi kellegi, kelle ees sa end alandada ei taha.
9. Ära tee liiga väikestele lastele.
10. Tapa loomi vaid juhul kui oled näljas või kui nad sind ründavad.
11. Avalikus kohas ära sega kedagi. Kui keegi sind segab, käsi tal lõpetada. Kui ta seda ei tee, siis nuhtle teda tema enda vahenditega.
1. kui ei küsitagi arvamust...siis peab nurgas vait olema w? :roll:
2. oleks tore ju teiste muresid kuulata ja ka aidata
3. kuidas saab austada kohta kuhu pead minema, aga sa vihkad seda
4. külaline,kes ei austa valdusi, võib minema minna...austus on kahe otsaga asi
5. mis punkt see veel on :!: :?: milleks üldse siukseid katseid teha...
6. tuleb võtta ka asju mida vaja pole!!!seega on nad hoopis Sulle koormaks
7. maagiat kasutatakse ulmekirjanduses...kuidas saab siis maagi võimu tunnistada. ja alati ei saa mida tahad.
8. kas siis peaks inimene hull ego olema w
9. oki selle punkti kohta ei saa midagi öelda
10. loomad on inimestega võrdsed. järelikult võivad loomad ohu korral ka inimest tappa
11. kui soovid et keegi Suga üldse suhtleks pead Sa vahel ka tüütustega suhtlema

nujh ega ma kõiki punkte ka kohe punktipealt ei järgi...see teeb õnnetuks... :D et jh tegelt see ju enda asi kes järgib kes mitte...kuigi mulle eriti need lavey punktid pole meeltmööda...oma põhimõtted on siiski parimad !!!
naerata,homme on hullem:D

Noo, mina olen täpselt samasugune. Arvan, et LaVey punktid on paremad, kui kristliku piibli oma. Samas satanist pole ja ei hakka ka. Aga kui ütlesin lihtsalt katseks emale, et tahaks satanistiks hakata, siis ema ütles, et sel juhul ära koju tule enam. Ma ei saa aru, mis kõigil satanistide vastu on:/ Mitte midagi halba ei ole ju, minu arust on ka jah, kristlus palju hullem usk. Või noh mitte hullem, aga minule see ei istu. Aga LaVey punktid on kaasaegsemad, paremad, õiglasemad. Näiteks mulle meeldib reegel loomade kohta: ise olen suur loomaarmastaja, ning olen elu aeg selle deviisi järgi elanud.
Sõpruses ei tohi olla tüdimust - mida vanem, seda meeldivam peab see olema.

Kuna tegelen ise juba pisikesest peale vaimsete asjadega, siis on mul väga palju tuttavaid nii kristlaste kui satanistide hulgas. Mina suhtun kõikidesse uskudesse sallivalt. Siiski on tõsi see, et vaatamata õpetusele on satanistid oma olemuselt vabad, kahjuks aga enamus kristlasi mitte. Siinkohal pean silmas vaimset rõhumist, mida kogen nii paljude kristlaste juures.

Samas ei ole kuidagi õigustatud kristlaste poolt oma usu pealesurumine ja väited, et Piibel on ainus raamat, mis näitab tee tõeni. Piiblist ei ole ju algsel kujul eriti palju järgi jäänud. Ehk on ka kristlased kuulnud Westministeri ja Trendi kirikukonsiilidest ja uurinud millisel sajandil otsustati Piiblist välja jätta üks suuremaid osasid (Apokriiva). Varasemalt oli sealt välja jäetud mitmeid evangeeliume (kaasa arvatud ka Maarja evangeelium) ja suur hulk Vana Testamendi osi. Siit tekibki õigustatud küsimus, et mis siis on kristlaste jaoks Jumala Sõna ja kui terviklik see (Piibel) saab olla kui sealt on nii palju osi välja jäetud. Kui siis sellest Jumala Sõnast (Piibel)midagi puudus on, siis äkki oleks mõistlik uurida ka muid vaimseid raamatuid või vähemalt mitte väita, et mujal ei või olla tõde.

Mitte ükski satanist ei ole minu juurde tulnud ja väitnud, et ma pean nende usu vastu võtma, sest muidu lähen põrgusse. Seda teevad aga mitu korda aastas kristlased. Samas imestavad need kristlased, et suudan nende Jumala Sõna tsiteerida ka peast ja tunnen seda sageli paremini kui nemad. Neile ma sellistel puhkudel muidugi ei maini, et nõid olen, kuna ei soovi nende tundeid riivata.

Ka siinkirjutatu ei ole kirjutatud selleks, et öelda, et kristlus on paha ja satanism hea või vastupidi. Kõigil on kohta selle päikese all, kuid üksteisesse tuleks suhtuda sallivamalt ja oma arusaamu ei tohiks teistele peale suruda.

Kusjuures kullakesed, ega me ju pole mingid anti-kristlased.
Kristlased on meie parimad sõbrad kuna nad on eluaeg meie orajad olnud, kas pole.

Nii mõelge nüüd natuke, võrrelge mõndasid punkte kristluse ja satanismi osad vaated on päris sarnased nt. kellegile ei tohi liiga teha (kui ta ise ei alusta) ja varastamine on välistatud ( kui ta ei ole koormaks omanikule ) jne..

Ma saan aru, et ma olen nüüd kuri ja targutaja, aga ma võin isegi lehekülje otsida kus näidadakse neid punkte mis on sarnased neil kahel usul. On kellelgi soovi ?

Kui keegi religioonsetel teemadel arutada tahab siis Kontaktandmed kustutatud. Admin., teie kirjad on alati oodatud :)

LaVey oma Saatanlikus Piiblis, et eraldada satanistid nendest, kes pole harjunud iseseisvalt mõtlema, mõtles välja kaks filtert: esimene - ise nimetus "satanism" ja teine - satanismi kui religiooni mõistmine.
Esimese filtri töö: inimene ehmub, kuuldes sõna "satanism" ja ei taha seda süvenenumalt uurida. Teine filter: inimene luges Saatanliku Piibli läbi ja tunneb end jumalana, keda köik austama peavad. Teise filtri idee seisneb selles, et suure "ego" omamine ei tee veel kellegist satanisti. Seda võib nimetata mittemõistlikuks egoismiks. Mõistus, ratsionalism, loogika on see, mida satanist väga hindab.

Mõned kriitikud vb kohe rõõmustavad leides Saatanlikus Piiblis midagi dogmade ja rituaalide kohta. LaVey´l aga pole kuskil öeldud, et rituaalid peab ilmtingimata läbi viima. LaVey´l on igalpool lõksud. Ka satanismi nimetamine religiooniks on üks suur lõks. Ja 9-as käsus pole öeldud, et nii peab käituma, või et nii vöiks käituda, vaid on lihtsalt loetletud, mis LaVey arust on omane Saatanale, satanistile. Ei maksa end pressida võõrastesse rõivastesse ja möelda, kuidas küll punktiga number selleine ja selline. Kes on sündinud satanist, tunneb end ära, lugedes SP-d, kes pole seda, see võidab lihtsalt teadmisi jurde. SP pole õpik, dogma, ega käsiraamat. Lihtsalt raamat, mille üle tasub mõelda. Kes pole veel lugenud seda raamatut ja kellel huvi end proovile panna, siis Apollos on Anton Szandor LaVey Saatanlik Piibel olemas:

http://www.apollo.ee/product.php/0998003
Vasta

Mine “Maailma religioonidest”