kõik usundid, üks kogemus

ma olen rohkem kui kindel et mul on selline häire nagu ADHD, ma ei suuda valida kindlat objekti millele keskenduda, miski peab minus tekitama huvi, peab tärkama kirg ning siis suudan ma hüper-keskenduda. selle supervõime ja needusega olen ma suutnud mõista mis on teadvus. on palju inimesi kes on selle endale selgeks saanud ja leiutanud teadus haru milleks on teadvuse teadus. sealt on arenenud meetodid kuidas igaüks oleks võimeline enda reaalsusest aru saama. shiva (tähendus = see kes ei ole) pani kirja 112 meetodit ja need töötavad siiamaani, sealt on arenenud yoga ehk, ''ühinemine'' läbi meditatsiooni ning, see rändab siiamaani üle maailma.
me kõik tunneme seda väga peent vibratsiooni kui me viime oma tähelepanu ükskõik millisesse kehaosasse, sel hetkel kui ühel hetkel see võimendub nii palju et sa upud, kaod sinna väga võimsasse ''suurde musta'' (void) juhtub midagi mis on võimeline sulle selgeks tegema selle, mis sa tegelikult oled. läbi selle kogemuse on tekkinud ka religioonid mis proovivad panna inimesi uskuma millessegi mis on füüsilisest tajumisest väljaspool.
kui keegi kes on läbi selle kogemuse valgustunud/aru saanud siis lisab ta alati oma õpetusse mingil viisil sõna või ühendi mis koosneb häälikutest A-U-M näiteks ''aamen'' ''ameen'' või lihtsalt O-M, see on universaalne heli vibratsioon mis eksisteerib erinevatel lainepikkustel kõiges. olgu selleks kivi, kala või inimene, see tähendab et kõik on üks ja sama energia. kõik mis isiksus/ego on, on lihtsalt üles korjatud infona läbi kogemuste ja mällu talletatud- sellest tekivad erinevad mõtteraamistikud nagu riik, loomad, koolisüsteem, karjäär ning isiksus ise.
inimene on lihtsalt puhas teadvus, ego on illusioon mis on väga tähtis ellujäämiseks kuid samas tekitab see täieliku põrgu.
kristluses tuuakse need kaks, põrgu ja paradiis välja ühe peamise õpetusena ja kuna valgustust on kirjeldatud kui väravata väravat (taoism, zen buddhism jne.) siis on lihtne aru saada mõistest ''kohtupäev''. see mõiste tuleb hetkest kui sul on valida, kas sa lähed oma valgustus-kogemusega edasi või ego saab su üle võimuse ja tuled tagasi ''reaalsusesse, maapeale'' vms.
kõik religioossed tekstid on väga ilusasti krüpteeritud nii, et tavalised inimesed sellest aru ei saaks (selleks on ka väga hea põhjus) seda mis seal kirjas on saab mõista vaid keegi kes on valgustatud. lollid on esimesed kes kakkavad ingleid ja kolle nägema ning tuimalt uskuma sellesse mida nad kuulevad. eks proovi oma arusaamist täpselt sõnadesse panna nii, et see oma tõde ei kaotaks läbi tõlkimise. valgustus on ego surm ja hirmu surma ees pole mõtet tähelegi panna kuna surma kui sellist ei eksisteeri, on vaid energia kuju muutumine nagu toimub mootorites.

ära ''usu'' tuimalt mitte millessegi, kontrolli ise järele kas see jutt võib õige olla. lisaks on see väga lühike kokkuvõte suuremast arusaamisest.
Vasta

Mine “Maailma religioonidest”