Minu arvamus kristlusest

Ütlen kohe alguses et see on vaid minu teekond ja ma pooldan kõike uske. Niisiis, mina olen kristlane, nelipühlane. Minu arvamus käskudest on teistsugune, kuid jumal on mind vastu võtnud. Erinevalt piibli põhitõdedele olen mina feminist ja pooldan omasooliste eluviisi. Ka see, et mida ei tohi teha ja mida tohib, on minu arust nii, et teen kõike oma südametunnistuse järgi, nt esimesel aastal, kui sain sideme jumalaga, tarvitasin ma alkoholi, kuid nüüd olen karsklane, sest jumal suutis teha mu südametunnistuse paremaks,ja üten seda, et alguses ma ei tahtnudki saada kristlaseks, sest kardsin muuta oma eluviisi, kuid see muutub järkjärgult ja feministiks jään ma ikkagi, sest jumal armastab mind just nende vigadega. Minu jutu mõte on see, et koik teie, kes te kardate, et kristlus on lihtsalt mõttetu teekond, mida käivad vaid veidrikud ja korralikud, siis eksid,mina kannan grungestiilis riideid ka kirikus ja saan vaid kompimente, ka vanadelt daamidelt, kes on kristased, et julgen olla erinev.

Re: Minu arvamus kristlusest

Tartukas kirjutas:Mul ka üldiselt suht suva kellesse või millesse keegi usub, niikaua kuni see teisi ei häiri. Olen suhteliselt kindel, et järgmine maailmasõda peetakse mitte riikide, vaid usundite vahel. Islam (moslemid) vs X (euroopa/ameerika/aasia)?
Olen samal arvamusel, sest igas usus on neid äärmuslike, kes suudavad oma usule halba muljet peale jätta, enda teadmata.

Väga tore, kui sinul nii läks. Ma olin suht pikalt suhtes kristlasest tüdrukuga ja kui me lahku läksime, sain ma aru, kui palju ma olin uskuma hakanud ja see kõik tundus nii väär, et ma ise just lõin kristlusest täielikult lahti ja nüüd on mul endal kuidagi lihtsam olla, ei ole siukest piiratud tunnet. Alkoholi ma nvn väga ei tarbi väga halbade kogemuste pärast, ma arvan, et selle jaoks, et teha midagi õigesti või valesti ei ole vaja kristlust. Ning samas arvan ka seda, et inimese imagination on piiritu ja kõik võib tõene olla, samas ei viitsi selle peale ka väga möelda. Kui sina sellise tee valisid, siis edu sulle.

xfdag kirjutas:Ütlen kohe alguses et see on vaid minu teekond ja ma pooldan kõike uske. Niisiis, mina olen kristlane, nelipühlane. Minu arvamus käskudest on teistsugune, kuid jumal on mind vastu võtnud. Erinevalt piibli põhitõdedele olen mina feminist ja pooldan omasooliste eluviisi. Ka see, et mida ei tohi teha ja mida tohib, on minu arust nii, et teen kõike oma südametunnistuse järgi, nt esimesel aastal, kui sain sideme jumalaga, tarvitasin ma alkoholi, kuid nüüd olen karsklane, sest jumal suutis teha mu südametunnistuse paremaks,ja üten seda, et alguses ma ei tahtnudki saada kristlaseks, sest kardsin muuta oma eluviisi, kuid see muutub järkjärgult ja feministiks jään ma ikkagi, sest jumal armastab mind just nende vigadega. Minu jutu mõte on see, et koik teie, kes te kardate, et kristlus on lihtsalt mõttetu teekond, mida käivad vaid veidrikud ja korralikud, siis eksid,mina kannan grungestiilis riideid ka kirikus ja saan vaid kompimente, ka vanadelt daamidelt, kes on kristased, et julgen olla erinev.
Kas mõistus puudub?
Vasta

Mine “Maailma religioonidest”