Re: Arusaamatus sõdade ja rassistide koha pealt..

Lihtsalt paar omapoolset kommentaari antud teema kohta... saiti pole vaadanud, niiet vägakindel pole mida ma räägin.

lisaksin siia kellegi ütlemise... kahjuks ei mäleta kelle sulest.
" Maailm ei areneks ilma rahulolematuseta."

Minuarvates ka ei ole muidugi sõjad kõige õigem variant. Aga pakkuge mõni õigem variant. (muide minuarvates ei ole praegused sõjad üldse sõjad vaid kaklus nafta pärast)

Need kes seda teevad, teevad seda puhtalt raha pärast... Eesti sõdur iraagis saab keskeltläbi vanas vääringus 20 000.- kuus.
Ja see on puhas palk. sinna lisanduvad veel riskitasud ja muud sellised asjad

Praegu rohkem ei viitsi... Tulen ja jätkan oma mõtet kunagi :)
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Nolk kirjutas:
16 Nov 2018, 22:36
Nolk kirjutas:
16 Nov 2018, 22:35
curryboi kirjutas:
16 Nov 2018, 20:18
Sõjad on suht loll idee, ei lahenda midagi peale ülepopleerimise probleemi.
Miks sa üldse vastad 14 aastat vanale postitusele ja mis krdi asi on "ülepopleerimine"??
Sest soovin oma meelt avaldada.
Siin seletab lahti mis see on :
https://www.conserve-energy-future.com/ ... lation.php
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_overpopulation
https://www.youtube.com/watch?v=QsBT5EQt348

ülerahvastatus on eesti keeles, aga ei lahenda ta seda ka õieti. teises maailmasõjas hukkus umbes 50 miljonit inimest, aga rahvastik taastus väga kiiresti. teema on täiesti aktuaalne, huvitav oleks lugeda teemaalgataja arvamust täna. kõik mittemõistmised kuni suurte sõdadeni välja tulenevad tegelikult inimeste meeletust enesekesksusest ja -imetlemisest ja see probleem ei ole kuskil seal kaugel, vaid see on meie igapäevane elu siin ja praegu, igal pool ja igal ajal, täna ja eile. kui vaade keskendub vaid iseendale, silmad on suunatud endale, siis ei näegi ju väljapoole ja tekib ühiskondlik kaos nimega "kõik on lubatud". sõda või rassismi või mis tahes probleemi ei see vaadelda sellest mõttekäigust lahus.
eraldatus

Re:

Kui juba teema üles toodi, siis ma vastan ka.
Alfar kirjutas:
07 Juun 2005, 20:01

Selline maailm...siis ei oleks inimestel enam taevasse vaja uskuda.

Viha küll, aga hirmu jättis ta välja. Kui palju tuleneb ainult hirmu pärast.
Hirmu koha pealt: Stalin tappis ju väga mitmed lähikondlased, kes olid talle ustavad, kuna kartis, et nad tahavad teda "troonilt" tõugata.
Ühtlasi Stalini viimased sõnad: "I'm finished. I don't even trust myself."
Mitte, et Stalin hea mees oleks olnud.

Lisan: Ukraina teema ei ole kuidagi kohane antud teemasse. Ukrainas hakkas probleem hoopis mujalt kui rassismist või arusaamadest. Või üle-populeeritusest. Ukraina puhul oli arusaamatus?, sõja põhjus ikkagi puhtalt poliitiline ja juriidiline.
Kui luua küsimus, et kas maailm on üle-populeeritud, ja vastus on jah, siis järelikult olid Hitler ja Stalin ikkagi head mehed, sest nad väga edukalt võitlesid selle probleemiga. (Ma sellesse väitesse ei usu, et maailm ülerahvastatud oleks)
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Maailma religioonidest”