Ühiskülastus Tartu AHHAA Teaduskeskusesse

Tervist foorumlased ja muud seltsilised!

Terve suve läbi on üritatud lapsemure jututoas orgunnida foorumi kokkutulekut, kuid seni vähemalt mina pole positiivset vastukaja kuulnud.
Ilmselt kõigile muidugi meeldiks ühiskülastuse asemel hoopis pidada maha üks korralik suvelõpupralle kuskil looduskaunis kohas, kuid paraku mina Teile sellist luksust pakkuda ei saa ega ka julge. Kahjuks või õnneks on siin foorumis liiga palju alaealisi, samuti nentides fakti, et alkoholi tarvitamine on halb ja tervist kahjustav tegevus(jätke meelde! ja tuletage seda mulle hiljem ka meelde), ei saa Te vähemalt minu organiseerimisel tarvitada. Vähemalt kuni ühiskülastuse lõpuni, hiljem võime tekitada 18+ pundi ja minna kuskile põdrasamblalahust degusteerima, kuid seegi jääks foorumiväliseks ürituseks.

Selle asemel võiks pigem veeta meeldivalt aega sellises(vähemalt jutu ja kirjade järgi) huvitavas asutuses, mille nimeks on AHHAA Teaduskeskus ja mis asub Tartu linnas.

AHHAA Teaduskeskuse hinnad on 9EUR õpilasele, 12EUR täiskasvanule ja 8EUR grupipilet juhul, kui saaksime 12 foorumlast kokku.

Ühiskülastuse võiks teha suvevaheajal ehk veel samal kuul, täpsemat kuupäeva veel öelda ei oska, kuid kui huvi on olemas, lepime kokku. Muidugi olen avatud pakkumistele ka erinevatel kuudel kui ka kuupäevadel.

Seega, kui on huvi, kirjutage ja andke teada!
Kes seal juba käinud, tulge veel veetma kvaliteetaega foorumlaste seltsis!

PS! Kui kellegil on huvi ka piljardi toksimisel Tartu linnas, andke teada!

Re: Ühiskülastus Tartu AHHAA Teaduskeskusesse

tundub, et vastukaja puudub. no mina idee poolest oleks tulnud, aga kuna tallinlane ja hetkel teen natuke ka tööd, siis on ilmselt raske orgunnida end Tartusse õigel ajal. Ahhaa mõte muidu meeldib! kui peaks olema juhuslikult selline päev, et nagunii Tartusse tulen, siis võiks osa võtta küll. kuigi see alkoholi jutt, et hiljem ikka võiks jne, mõjub tobedalt. kas peab alati jooma? vist peab..

termomeeter kirjutas:kuigi see alkoholi jutt, et hiljem ikka võiks jne, mõjub tobedalt. kas peab alati jooma? vist peab..
Ausalt öeldes jah, see kõlab tõesti väga veidralt ja seetõttu kirjutasingi, et kui tõesti korraldada midagi sellist, siis kindlasti seda foorumiväliselt planeerides. Eile jututoas sellest ideest keegi väga vaimustuses polnud ja taheti pigem ühineda peale AHHAA keskuse ühiskülastust. Alati ei pea jooma, aga tavaliselt nii see läheb, 8) miks? Ei oska paraku öelda. Muidugi pole mina ka kõige pädevaim inimene sellele küsimusele vastama :lol:. (jututoa rahvas ehk taipab)

Aga muidu teemasse ka, kui tõesti kedagi ei huvita AHHAA teaduskeskuse ühiskülastus, pakun välja ka veel ideid, et minna näiteks Tartu seiklusparki või taguda seltskonnaga bowlingut/piljardit jt mänge. Muidugi huvitaks ka lasketiiru külastus aga ma pole päris kindel, kas Tartus üldse on selline koht olemas või mitte.

Seega kirjutage kui tunnete huvi ja olete nõus tulema. Kes tuleb teisest linnast, siis raudteejaamast võin teid juhatada AHHAA-ni ja bussijaamast samuti, kuigi see on sealt ehk ~100-200m?
Olgu märgitud ka see, et kui tõsist huvi selle nädala jooksul ei tule, on minek tõenäoliselt oma sõprusringkonnaga ja AHHAA teaduskeskuse ühiskülastuse eestvedaja ma enam ei ole.

Keegi rääkis ka, et asjast ei tule midagi välja kui ei räägita kuupäevadest. Olgu, ma kipun arvama, et siiski enamustel foorumlastel on töökoht ja nädala sees minek ei tule kõne alla. Pakun välja selle nv kui ka järgmine nv, vastavalt 17-18 ja 24-25 august. Tegelikult ma ei taha väga seda järgmisele nv jätta, seega ideaalne oleks 17-18. august seal ära käia. Olen siiski avatud pakkumistele ja leiame kindlasti huvi korral kompromissi.

Olgu, suure tõenäosusega on üritus läbi kukkunud(süüdistan vähest etteantud aega, kuid tegelikult on viga juba teada) ja lähen nüüd oma algatusel esmaspäeval AHHAA-sse.
Kui nüüd tõesti kari ninjasid välja ei hüppa ja homseks või esmaspäevaks(laulupeoks) välja ei hüppa, siis võiks iseenesest siiski minna.

Taaskord pakun teile uut ja huvitavamat pakkumist: Kindlasti voolab osa foorumi rahvamassist kohale öölaulupeole. Mis arvate, kui laulaks ühiselt paar laulu ja seejärel saaksite vabalt tagasi minna ja pidu panna edasi oma tuttavatega.
Muidugi idee oleks ka laulupeo eelselt kokku saada ja kangemat libistada, tähistades seega tulevat taasiseseisvumispäeva!
Vasta

Mine “Arendame foorumit”