Lapsemure foorumi tiitlid_üleskutse

On tulnud ettepanek lapsemure foorumi kasutajatele välja jagada erinevad tiitlid (Kasutajanime all olev kirjake ehk rank ehk staatus).
Tiitli saamiseks peab täitma ka mingisugused tingimused.

Mõned näited tiitlitest: uus kasutaja, sage kasutaja, abistaja, kommentaare ei kirjuta, annab alati head nõu, teda võib usaldada, kreisi kasutaja, olnud liige rohkem kui X aastat, postitanud 500, 1000, jne postitust, jutumull, kuldliige, abiotsija, asjatundja seksuaalküsimustes, suhetespetsialist, jne.

Seega ootame teie arvamusi ja ettepanekuid.

Paluks välja tuua tiitlite gradatsioon (3-5-n) koos tingimustega kuidas seda saada. Lisada võib ka nn eritiitleid teatud eriliste teenete eest. Korraga saab kanda ainult 1 (ühte) tiitlit.

Parimate soovidega.
Admin

Re: Lapsemure foorumi tiitlid_üleskutse

tiitlid võiksid oleneda 1.sageli lapsemures käid 2.palju postitusi..(uus kasutaja,kreisi kasutaja,GURU)

Äge oleks ka TÄNU nupp,ehk siis iga kasutaja nime all oleks "tänu" nupp ja teatud "tänude" eest saab mingi tiitli ;) (nt 15 tänu=abistaja)

:wink: kui oleks võimalik siis "tiitliga" võik olla ka mingi iseloomustav icoon et jääks paremini silma

:P Loomulikult pooldaks seda mõtet-teeb ainult foorumi huvitavamaks/paremaks.
Viimati muutis teamdevil, 16 Veebr 2010, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
-...

Mina ei poolda seda postituste arvu järgi tiitlite jagamist. Selle tulemusena hakkavad lapsed foorumit läbustama ,et endale paremat tiitlit saada. Tean omast käest ,ise olen niimoodi läbustanud väiksena. :oops: See tänu nupp on üks väärt mõte minuarust.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Mulle meeldiks ,kui need tiitlid oleksid ikkagi uidagi kasutajat iseloomustavad. Näiteks tõesti selle "tänu" nupu abil saadud. See postituste arvu järgi on suhteliselt mõttetu minarust. Mida see info mulle lõppkokkuvõttes annaks ,et mitu postitust kasutaja teinud on. See ei ütle mitte midagi selle kohta ,kui väärtuslikud tema postitused on.

täielikult mitte-poolt. see postituste arv seletati juba ära, et mõned hakkaks siis neid postitusi veel rohkem koguma kui praegu. ja tiitlid oleks ka kuidagi mõttetud, justnagu mingi vana (ja no seda küll, et ennast tõestanud jne) kasutaja oleks kohe see, kelle vastus loeb ja uue tulija, kes on tiitlita, vastus oleks siis kohe väheväärtuslik, kuigi peaks ikka vastustest lähtuma. niisama võib ju mingeid aasta kokkuvõtteid teha vms, kui mõnele seda väga vaja on, aga niimoodi üleüldine tiitlite värk tundub küll hetkel tarbetu.

Mul oleks hoopis selline idee välja pakkuda, et tiitel ei tuleks mitte ainult postituste arvu järgi, vaid nende postituste kvaliteedi eest.

Vaatleme teoreetilist olukorda :

Maria teeb uue teema ja Markus ning Peeter vastavad sellele. Mariale meeldib Markuse vastus ja ta paneb talle nt hea hinde või 'thumbs up' ( Selline süsteem nagu nt Youtube kommentaaridel ). Peeter jällegi on üks tavaline läbustaja, kes üritab mõttetute postituste abil oma üldist postituste arvu tõsta Mariale see ei meeldi ja ta paneb Peetri vastusele 'thumbs down'.

Kasutaja tiitel kujuneks välja vastavalt postituste arvule ning sellele, kui paljudele tema postitused meeldivad/kui suureks abiks need on ja kui palju ta ise uusi teemasid teeb (abi palub) Nendele kes teevad palju uusi teemasid nt tiitel 'abipaluja', neile kes aitad edukalt teisi tiitel 'abistaja' vms

See väldiks mõttetute postituste tekkimist edaspidi ja kindlasti tõstaks abi kvaliteeti.

M!kk kirjutas:Mul oleks hoopis selline idee välja pakkuda, et tiitel ei tuleks mitte ainult postituste arvu järgi, vaid nende postituste kvaliteedi eest.

Vaatleme teoreetilist olukorda :

Maria teeb uue teema ja Markus ning Peeter vastavad sellele. Mariale meeldib Markuse vastus ja ta paneb talle nt hea hinde või 'thumbs up' ( Selline süsteem nagu nt Youtube kommentaaridel ). Peeter jällegi on üks tavaline läbustaja, kes üritab mõttetute postituste abil oma üldist postituste arvu tõsta Mariale see ei meeldi ja ta paneb Peetri vastusele 'thumbs down'.

Kasutaja tiitel kujuneks välja vastavalt postituste arvule ning sellele, kui paljudele tema postitused meeldivad/kui suureks abiks need on ja kui palju ta ise uusi teemasid teeb (abi palub) Nendele kes teevad palju uusi teemasid nt tiitel 'abipaluja', neile kes aitad edukalt teisi tiitel 'abistaja' vms

See väldiks mõttetute postituste tekkimist edaspidi ja kindlasti tõstaks abi kvaliteeti.
Samas saaksid inimesed, kes oma arvamust avaldavad, tihti "thumbs down"-e, sest mõned inimesed topivad kõigile, kes nendega ei nõustu, halbu hinnanguid.
lol.

limpa kirjutas: Samas saaksid inimesed, kes oma arvamust avaldavad, tihti "thumbs down"-e, sest mõned inimesed topivad kõigile, kes nendega ei nõustu, halbu hinnanguid.
Pöidlaid/hindeid saaksid panna vaid teema alustajad.

Edit : Samas võiksid ka just kõik hinnata saada. Või veelparem, selleks et teiste postitusi hinnata saaks peaks juba mingi tiitel saavutatud olema vms... Pagan see kõik läheks liiga keeruliseks. Kahju küll :(

"abistaja" tiitli võiks saada siis, kui kommentaari on toetatud või heakskiidetud 10 korda. Aga see võiks olla mitte tiitel, vaid mingi kuju või pilt vms. Ja neid siis kogutaks. Kui saad neid pilte vms. kokku 10, saad mingi eriuhke pildi või midagi sellist või siis pronks raami oma kontakitipildile. Kui kogud veel 10 pilti, saad hõbe raami, kui veel 10 saad kuld raami.

Arvan ka, et see tiitlite jagamine ei ole oluline. Pigem oleksin selle vastu kui poolt... Ka siin foorumis leiduks piisavalt selliseid, kes siis mingi teatud tiitli pärast üleliigseid postitusi kirjutaks jne ning see ei ole ju ometigi üldkokkuvõttes selle foorumi eesmärk - või on?! Endale mingeid uusi, huvitavamaid ja veelgi parema tähendusega tiitleid saada? Ehk siis jah, see on minu arvamus.

Noh, pealtnäha sel ehk tõesti mingisugust meeletut otstarvet ei ole,
kuid samas- miks ka mitte.

Ka ei ole selles miskit halba kui see tõepoolest õhutab kasutajaid rohkem postitama (juhul kui tiitleid ei saaks postituste arvu, vaid kasulikkuse eest, siis muudab see vastused ehk isegi läbimõeldumaks).

Ilmselt näitab see ka uutele tulijaile, et kellelt
ja kellelt mitte on oodata mõistlike vastuseid ning aitab vältida idiootsusi nagu nt "löö käsi külmkapiukse vahele, küllap läheb jälle paika." stiilis "abistusi".
Ja ega foorumi uuendamine, täiendamine üleüldiselt paha teeks.
I'm
not

Kui adminn kirjutaks tiitleid ,siis saab ta ju ise valida ,millisele kasutajale tiitel kirjutada. Vaevalt küll ,et adminn mingi mõttetu postituse peale mingit väga head tiitlit kribama kukuks. Pigem tuleks seal sellele kasutajale mingi halvem tiitel.

kroox123 kirjutas:Kui adminn kirjutaks tiitleid ,siis saab ta ju ise valida ,millisele kasutajale tiitel kirjutada. Vaevalt küll ,et adminn mingi mõttetu postituse peale mingit väga head tiitlit kribama kukuks. Pigem tuleks seal sellele kasutajale mingi halvem tiitel.
Seda arvan ka mina.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

üks asi, et mõttetu sisuga postituste autorid võiks lihtsalt tiitlist ilma jätta, sest muidu muutub see neil jälle omaette eesmärgiks.

üldiselt kogu see tiitlilugu jätab mind üsna külmaks, kuigi see oleks tegelkult üsna hea süsteem, kui see õhutaks kasutajaid asjalikumaid postitusi tegema.

ühesõnaga, seda tuleks enne ilmselt mõnda aega katsetada ning siis otsustada, kas meeldib või mitte.
i have no family
i ate them
Vasta

Mine “Arendame foorumit”