Re: Foorumi Kokkutulek?

VäikeArmasTydruk kirjutas:Ma ei usu ,et päris nii igavaks seal läheb. :D
Oot. kuidas see oli ? 15 kell 14.00 supelranna peatuses ? :D :D
ma tegingi nalja tegelt :D. ja 14.00 jah, täitsa kogemata ütlesin vale nri. aga supelranna peatust küll ei tea :D:D.. tean, et linnast nr 6 tramm/troll (vist troll! :D) viib sinna Stroomi poole, aga peatusi jne küll ei tea. õpetage, plz! :D ja tegelt ma ei tea, kas tulen üldse ikka linna poolt, aga jah.. seletage kuidagi asukoha järgi, kus see peatus on vms :D

termomeeter kirjutas:
VäikeArmasTydruk kirjutas:Ma ei usu ,et päris nii igavaks seal läheb. :D
Oot. kuidas see oli ? 15 kell 14.00 supelranna peatuses ? :D :D
ma tegingi nalja tegelt :D. ja 14.00 jah, täitsa kogemata ütlesin vale nri. aga supelranna peatust küll ei tea :D:D.. tean, et linnast nr 6 tramm/troll (vist troll! :D) viib sinna Stroomi poole, aga peatusi jne küll ei tea. õpetage, plz! :D ja tegelt ma ei tea, kas tulen üldse ikka linna poolt, aga jah.. seletage kuidagi asukoha järgi, kus see peatus on vms :D

40 sõidad:) lähed terminalist bussipeale:)
ja siis peale pelgurannat ongi supelranna vms =)
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

termomeeter kirjutas:no vaatame, kas see Tallinna kokkutuleku proovi-minivariant üldse toimib, kui õnnestub, siis võib ju juba proovida ka mujal (näiteks Tartus) korraldamist. igal pool korraga ju ka ei saa :)

Just kui väike toimib siis teeb suure =)
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

jap, äratundmisega ei ole probleemi, keegi kellegi nägu ju ikka teab või uurib enne tulekut välja ja siis on juba OK. pigem hoolitsege selle eest, et kindlalt kohal oleks :). ma ei tea, mulle tundub, et on nii nagu kunagi olid delfi noortekas mingid nn kokkutulekud, et ma ei tea 34234 inimest suure hurraaga lubasid minna, aga tegelt oli 2. ja see ei ole ainus näide. aga muidugi võib ka hästi minna :)

termomeeter kirjutas:jap, äratundmisega ei ole probleemi, keegi kellegi nägu ju ikka teab või uurib enne tulekut välja ja siis on juba OK. pigem hoolitsege selle eest, et kindlalt kohal oleks :). ma ei tea, mulle tundub, et on nii nagu kunagi olid delfi noortekas mingid nn kokkutulekud, et ma ei tea 34234 inimest suure hurraaga lubasid minna, aga tegelt oli 2. ja see ei ole ainus näide. aga muidugi võib ka hästi minna :)

juhhtub:D

Piin kirjutas:Üks tulija ilmselt juures kui mahti saab.
Ning rõõm näha, et keegi asja mingil määral ikka ära korraldas ja edu teile.

(Küsiks veel, et kus täpselt kohtutakse? Bussipeatuses?)

Jap bussipeatuses supelrannas vms :)
Vasta

Mine “Arendame foorumit”