Re: Foorumi Kokkutulek?

nii mina oleks tulija ja mu sõbranna kh: )
Kuna olen tallinnas sisi pooldan tallinat kuigi ei kohku ka selle ees kui se kuskil mujal toimub : ) rongid ja bussid sõidavad ju ja vaiadusel ka autoga saaks tulla :)
Se võiks toimuda suvel nt kuskil mere ääres : ) kõik võtaks oma söögi joogi kaasa :)
Mina olen väga huvitatud asjast ja olen khnõus organiseerimisel abiks olemast: ) olen varemgi aidanud
selliseid asju korraldada:)
Pealegi oleks se tõesti hea võimalus tutvumiseks:)
Ja samas ei pea ju kõik ütlema seal oma kasutajat ja siis saab teada kellel mis mure on;)
AGA SE KOKUTULEK on tõesti hea idee kohe väga hea.:)
Ja mina isiklikult olen tõesti väääga poolt:)
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

jah, selle foorumi puhul oleks vist tõesti parem kasutajanime ütlemata seal kokku saada :D või noh tõesti nii, et kes tahab, see ütleb :D

aga suvel mere ääres oleks natuke halb plaan, sest Tallinnas on ju ilusa ilmaga mere äär kindlasti niigi ülerahvastatud ja selles mõttes ei tundu eriti kutsuv randa minna. ja kui oleks selline asi, et päris rannatsill, et mingi rannavõrkpall ja ujumine jne, siis võib-olla oleks mõned inimesed sellised, kes näiteks ei ole oma kehaga rahul vms ja ei tahaks selliseid asju teha :/ samas ei tea. mere ääres mulle muidu täiega meeldib.

termomeeter kirjutas:jah, selle foorumi puhul oleks vist tõesti parem kasutajanime ütlemata seal kokku saada :D või noh tõesti nii, et kes tahab, see ütleb :D

aga suvel mere ääres oleks natuke halb plaan, sest Tallinnas on ju ilusa ilmaga mere äär kindlasti niigi ülerahvastatud ja selles mõttes ei tundu eriti kutsuv randa minna. ja kui oleks selline asi, et päris rannatsill, et mingi rannavõrkpall ja ujumine jne, siis võib-olla oleks mõned inimesed sellised, kes näiteks ei ole oma kehaga rahul vms ja ei tahaks selliseid asju teha :/ samas ei tea. mere ääres mulle muidu täiega meeldib.

Jah aga nt mina ei ole kh oma kehaga rahul kuid teades et siin on mõistvad inimesed siis jahm:D
Aga miks just tegelt rand võib junatuke tallinnast välja minna nt RMK-l on mere ääres igast vingeid asju pakkuda just mere ääres on mingid krillimis paigad ja asjad samas seal saab ujuda ja igast vingeid asju teha : )
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

Tallinnast väljaspoolega ongi see, et paljud ei saaks kohale minna. nooremad nii või naa ei taha või ei lubata niimoodi minna igale poole ja muidugi see transpordi värk ka, et pole kas raha transpordiks või siis ei piisa ainult bussisõidust, vaid on koht selline, et oleks üldse vaja autoga kohale jõuda ja siis ei saaks vist üldse paljud tulla jms.

termomeeter kirjutas:Tallinnast väljaspoolega ongi see, et paljud ei saaks kohale minna. nooremad nii või naa ei taha või ei lubata niimoodi minna igale poole ja muidugi see transpordi värk ka, et pole kas raha transpordiks või siis ei piisa ainult bussisõidust, vaid on koht selline, et oleks üldse vaja autoga kohale jõuda ja siis ei saaks vist üldse paljud tulla jms.

Mno seljuhul tallinnas on kh mereääres kohtik uis ei ole palju rahvast ju;) tean seda nt ei pea minema piritale võibm inna stromkale jne jne jne se ei tohiks nüüd küll olla mingi eriline takistus ;) sama stallinnast välja vanemad ei luba nu jah ja raha pole need on kaks takistust mille saab kh ületada. Kui vanemad ei luba ei luba siis tallinnas kh. Kuid raha mure... Se on suurem probleem kuid mõtleb kh midagi välja ning saab valida ka sellise koha kuhu ei peaks minema autoga ;)

vaiketudrukuksikivil kirjutas: Mno seljuhul tallinnas on kh mereääres kohtik uis ei ole palju rahvast ju;) tean seda nt ei pea minema piritale võibm inna stromkale jne jne jne se ei tohiks nüüd küll olla mingi eriline takistus ;) sama stallinnast välja vanemad ei luba nu jah ja raha pole need on kaks takistust mille saab kh ületada. Kui vanemad ei luba ei luba siis tallinnas kh. Kuid raha mure... Se on suurem probleem kuid mõtleb kh midagi välja ning saab valida ka sellise koha kuhu ei peaks minema autoga ;)
ise mõtlesin ka sellele rannateemale mõeldes Stroomi rannale, et seal suht suured alad ümber ja leiaks vist jah mõne vähem rahvarikka koha. Tallinna-siseselt midagi korraldades ei saa raha vast eriti takistuseks jääda, no vb selles mõttes jah et kui on mingi piknik vms et siis võtaks igaüks midagi kaasa, aga kellel pole võimalust, see siis lihtsalt ei võta ja jagatakse ju asju. arusaadav, sest no enamik siiski ise veel raha ei teeni.

räigelt tahaks juba, see rannateema tundub ka mõnna :D sel suvel ma Stroomis ei jõudnudki käia ja üldse sain vähe Tallinnas olla, nii et iga võimalus oleks hea :D aga noh mul endal eksamid ja lõpetamine veel peaaegu juuni lõpuni ja ilmselt lähen kuuks ajaks Soome tööle ja millalgi on veel ülikooli sisseastumisega tegemist jne. aga kui kuupäev otseselt millegagi ei kattu, siis üritan ikka kohale jõuda :D

termomeeter kirjutas:
vaiketudrukuksikivil kirjutas: Mno seljuhul tallinnas on kh mereääres kohtik uis ei ole palju rahvast ju;) tean seda nt ei pea minema piritale võibm inna stromkale jne jne jne se ei tohiks nüüd küll olla mingi eriline takistus ;) sama stallinnast välja vanemad ei luba nu jah ja raha pole need on kaks takistust mille saab kh ületada. Kui vanemad ei luba ei luba siis tallinnas kh. Kuid raha mure... Se on suurem probleem kuid mõtleb kh midagi välja ning saab valida ka sellise koha kuhu ei peaks minema autoga ;)
ise mõtlesin ka sellele rannateemale mõeldes Stroomi rannale, et seal suht suured alad ümber ja leiaks vist jah mõne vähem rahvarikka koha. Tallinna-siseselt midagi korraldades ei saa raha vast eriti takistuseks jääda, no vb selles mõttes jah et kui on mingi piknik vms et siis võtaks igaüks midagi kaasa, aga kellel pole võimalust, see siis lihtsalt ei võta ja jagatakse ju asju. arusaadav, sest no enamik siiski ise veel raha ei teeni.

räigelt tahaks juba, see rannateema tundub ka mõnna :D sel suvel ma Stroomis ei jõudnudki käia ja üldse sain vähe Tallinnas olla, nii et iga võimalus oleks hea :D aga noh mul endal eksamid ja lõpetamine veel peaaegu juuni lõpuni ja ilmselt lähen kuuks ajaks Soome tööle ja millalgi on veel ülikooli sisseastumisega tegemist jne. aga kui kuupäev otseselt millegagi ei kattu, siis üritan ikka kohale jõuda :D

Väga hää ma ise kh ei jõudnud see suvi mis oli kuhugi mis siis et noor olena ga käin ikkagi tööl;) midagi pole teha vahest lisa raha tahaks ju;)
Aga piknikuga jah ma arvan et se kamp pole kade ja kõik jägavad vajadusel ;)
Ning kui leiaks kuupäeva kus enam jaolt kõik tahtjad saaks tulla siis jap ning ma ise arvan se ranna värk oleks tore:) Seal oleks ju tegemistki ranna palli ja ujumine jne :D
Niikuinii pole sellist kuupäeva mis kõigile sobiks aga jahm...
Ühesõnaga jah:D

termomeeter kirjutas:kuupäeva küll enne kevadet ei hakka paika panema! pole mõtet veel, siis see lihtsalt muutuks 100000 korda.

aga igale poole vastu võin ise ka tulla, Tallinn ei ole tegelikult üldse nii suur ja kole, vaid üsna loogiline ja olekski siis ju jälle üks hea külg asjal. et Tartlane õpiks Tallinnat natuke tundma :)
Nii pole mõtet.
Pigem ainult üks paremini teada koht kuhu koguneda- nt bussijaam või kesklinn.
Sinna tuleksid need, kes eriti hästi Tallinnat ei tunne. Teised saaksid otse minna.
I'm
not

aga selles mõttes, et näiteks need kes tartust tulevad vms ja kui sealt rohkem kui 1 tuleb siis need võivad ju sealt koos tulla. et saavad ennem kokku.

kuigi mul tekkis üks kahtlane küsimus, et mis siis saab kui keegi teab kedagi seal kokkutulekul? :d ma mõtlen et varasemast ajast vms. kui nad läbi ei saa või midagi, siis oleks natuke imelik ju. aga ma ei tea ka.

psühhopaat- kirjutas:aga selles mõttes, et näiteks need kes tartust tulevad vms ja kui sealt rohkem kui 1 tuleb siis need võivad ju sealt koos tulla. et saavad ennem kokku.

kuigi mul tekkis üks kahtlane küsimus, et mis siis saab kui keegi teab kedagi seal kokkutulekul? :d ma mõtlen et varasemast ajast vms. kui nad läbi ei saa või midagi, siis oleks natuke imelik ju. aga ma ei tea ka.

Jahn ad võivad kokku saada ju küll;) aga mis sellest juhtub ei tohiks midagi juhtuda nad saavad suhelda teistega ja värki:)

psühhopaat- kirjutas:mul tekkis üks kahtlane küsimus, et mis siis saab kui keegi teab kedagi seal kokkutulekul? :d ma mõtlen et varasemast ajast vms. kui nad läbi ei saa või midagi, siis oleks natuke imelik ju. aga ma ei tea ka.
noh, ma arvan, et kui kunagi varem läbi ei saanud, siis pole hullu, kui nüüd uus võimalus antakse. ma eriti ei usu ka, et siin foorumis mingid hullud temperamentsed ülbikud on, kes kokkutulekule tuleks, ja veel mitu tükki, et mingi hull jama sellest saaks tekkida. kui keegi kedagi teab, pole hullu, võib-olla see annab hoopis midagi juurde :)

a minu arust oleks kasvõi see 3-4 inimest ka ikkagi põhjus kokku saada. nagunii ju kui mitukümmend inimest kokku saaks (see juba suht ulme!), siis ei jõuaks ju kõigiga tutvuda. 3-4 inimest oleks aga täpselt paras, et tõesti üksteist tundma õppida saaks ja et kõik saaks ikka paar sõna öelda jne :) noh, see lihtsalt üks hea külg, kui peaks vähe inimesi tulema. nõme oleks ainult see, kui tuleks ainult üks inimene (näiteks ma ise oleks üksi kohal :D). muud variandid on kõik okei :)

Ka tartust, oleks Kevad - Suve vaheajal käsi... muidu segab kool.

Iseenesest oskan Tallinnas liigelda, aga teatud raadiuses :P

Mul on kõik Fundingu taga kinni.. sünna alles September :/

Igatahes, for now, i'm in

~Fez
Samas on ka neid inimesi, kes on elurõõmsad ja avatud, kuid ühel päeval äkki üht nende seast enam polegi ja keegi ei saagi teada, miks too inimene enesetapu sooritas.
R.- <3

Mina oleksin ka ilmselt nõus tulema, ei ela küll Tallinnas, aga käin seal tihti, nii et sellega poleks probleeme ilmselt. Aga pakun välja sellise asja, et enne kohtumist võiks tõesti mingi minitutvumise teha msn'is. Sest no ütleme kui meid tuleb u 20, siis nimedega jne võib suhteliselt keeruliseks minna. Lihtsalt mingid põhilised asjad, nimi ja vanus ning ehk isegi väike pilt juurde, et kuidagigi nägu ja nime kokku viia hiljem. Aga see oli lihtsalt üks idee :wink:.

Phoibos kirjutas:Mina oleksin ka ilmselt nõus tulema, ei ela küll Tallinnas, aga käin seal tihti, nii et sellega poleks probleeme ilmselt. Aga pakun välja sellise asja, et enne kohtumist võiks tõesti mingi minitutvumise teha msn'is. Sest no ütleme kui meid tuleb u 20, siis nimedega jne võib suhteliselt keeruliseks minna. Lihtsalt mingid põhilised asjad, nimi ja vanus ning ehk isegi väike pilt juurde, et kuidagigi nägu ja nime kokku viia hiljem. Aga see oli lihtsalt üks idee :wink:.
Või teha nagu nende Ameeriklaste koolikokkutulekud, enne algust kleebib igaüks endale nime peale :D

Ka idee..

~Fez
Samas on ka neid inimesi, kes on elurõõmsad ja avatud, kuid ühel päeval äkki üht nende seast enam polegi ja keegi ei saagi teada, miks too inimene enesetapu sooritas.
R.- <3

Phoibos kirjutas:Mina oleksin ka ilmselt nõus tulema, ei ela küll Tallinnas, aga käin seal tihti, nii et sellega poleks probleeme ilmselt. Aga pakun välja sellise asja, et enne kohtumist võiks tõesti mingi minitutvumise teha msn'is. Sest no ütleme kui meid tuleb u 20, siis nimedega jne võib suhteliselt keeruliseks minna. Lihtsalt mingid põhilised asjad, nimi ja vanus ning ehk isegi väike pilt juurde, et kuidagigi nägu ja nime kokku viia hiljem. Aga see oli lihtsalt üks idee :wink:.

Amn selle peale mõtlesin ma kah ja kui kokku saada et nimesid teada võiks junimesildid panna või nh nagu laagrites tehakse paber tepibi peale markeriga kirjutada ja siis kleebid endale peale :)

Tartlane kirjutas:

Täitsa nõus sinuga, et kohe alguses kõik meelde jätta on üpriski võimatu.

Mnjah... mina isiklikult küll ei pooldaks sellist vestlust kus ala on 20 inimest koos siis jäävad osad vestluses taha plaanile jne jne jne

Aga mingis ringis.. äkki mingid mängud veel, kaarte (muidugi väiksema ringiga) pudelikeerutamist, mida iganes :D

Veel mingi tutvustamisring, kus igaüks räägib natuke endast..mingi..3 lauset äkki :D

~Fez
R.- <3

AGA,! väga tähtis on see, et kui on mingi idee, et teha pikem pidu or even leitud mingi pind mida saab kasutada, siis.. no, kui on pind, ei ole probleemi, aga kui on mingi piknik, peavad alla 18.aastastel asjad pakitud olema....23.eks siis

Ja ma usun et see on üsna suur mure välipidude puhul...ntx crime.ee kokkutulekule ma seepärast ei läinudki..sest sealt oleks nagunii ära löödud (mingis hotell/baaris oli)

Aga samas, kui on mingi..
hommik - kogunemine
päeval - piknik, söömine, tutvumine, ajaveetmine
------------------------------------------------- <- see on "optimal" lõpetamine
õhtapoole - "Mingi maja", ja seal edasi.

Kuigi olen noor, ei lase ma kellaajast end häirida ;)

Samas, nagu vanemad mehäd teavad, ei meeldi Eesti Politseil leida alaealisi kondamas peale 23.e..

Niiet..Detailid ;)

~Fez
R.- <3

väga halb idee see pind ja maja. see ei olegi selline kokkutulek, et peaks hullult kaua kestma jne, eesmärk on just, et saaks tulla ka kõik nooremad! siin on ka 10-15 aastasi, kellel peab ka olema võimalus! nii see, et vanemad lubaks (kellaajaliselt sobiv aeg) kui ka see, et oleks mingi mõistlik koht mitte suvaline pind. see õhtune edasiminek käib ju nagunii suurematel iga sünna, kokkutuleku, suurema ürituse juurde, arvan et siia seda küll vaja pole.

Väga pro oleks.. lauppäeval kokkusaamine&piknik,hommikul-päeval siis see suurem tutvumistuhin..ja 3-4 paiku hakkavad *seltskondlikud üritused*, ehk siis kellele kuidas ;)
Kes mängib, kes räägib uue sõbraga, kes kuidas, ning laialiminek on vabatahtlik, et kes läheb kuna..vaja/kästud jne.

Puhas näide sellest no night versioonist ;)

~Fez
R.- <3

Fez kirjutas:AGA,! väga tähtis on see, et kui on mingi idee, et teha pikem pidu or even leitud mingi pind mida saab kasutada, siis.. no, kui on pind, ei ole probleemi, aga kui on mingi piknik, peavad alla 18.aastastel asjad pakitud olema....23.eks siis

Ja ma usun et see on üsna suur mure välipidude puhul...ntx crime.ee kokkutulekule ma seepärast ei läinudki..sest sealt oleks nagunii ära löödud (mingis hotell/baaris oli)

Aga samas, kui on mingi..
hommik - kogunemine
päeval - piknik, söömine, tutvumine, ajaveetmine
------------------------------------------------- <- see on "optimal" lõpetamine
õhtapoole - "Mingi maja", ja seal edasi.

Kuigi olen noor, ei lase ma kellaajast end häirida ;)

Samas, nagu vanemad mehäd teavad, ei meeldi Eesti Politseil leida alaealisi kondamas peale 23.e..

Niiet..Detailid ;)

~Fez

ah?
meil on ju väike päevane tutvumine nt hommikul kell 10-11 ja hiljemalt 7-8 lõpetame;) se oli näide

ei taha küll pahandada, aga äkki jätate selle niisama vestluse kuhugi mujale? küsite teineteise msnid vms? praegu on kokkutuleku teemaline arutelu kuhugi lobisemise sisse juba ära kadunud ja ilmselt ei viitsi uued lugejad enam algusest peale teemat läbi lugeda ja viimase lehekülje põhjal on see lihtsalt mingi chattimisteema.

Sellest jalgedevahelt läbiroomamise mängust ma küll väga vaimustuses pole. Ja üleüldse see markeri mäng ka.. Sellisel juhul peab hullult riietuse peale mõtlema ju, et oleks mugav selliseid asju teha.. Kuigi nagu ma ka juba enne mainisin, siis Tallinnas ise ei ela ja mingit suurt garderoobi ka 300km kaugusele kaasa ei taha võtta :P .

Lisaks tasuks mõelda ka sellele, et kõik pole vb nii osavõtlikud ja suhtlejad ning ei taha korraga selliseid asju. Et kõigepealt tasuks teha ikka rahulikumaid mänge ja lihtsalt omavahel tutvuda, ja kui hästi klapivad kõik omavahel, siis miks mitte sellist üritust korrata.

Et jah.. tasa ja targu :wink: .

kroox123 kirjutas:Ehk siis sinna on oodatud teatud punt inimesi ,kes juba omavahel tuttavad? Eem Im outsider siis.:(

ei ei ei sinna on ikka oodatud võõrad !!!!!! me tegelt ei tea väga üksteist ju lihtdalt nüüd siis lapse mure foorumis oleme suheldud kõik on ikka oodatud!!! :)

kroox123, see üritus pole kindlasti ainult üksteist teadjatele, vähemalt ma arvan nii, kui see peaks olema nii, siis oleksin mina ka ilmselt out, sest ma ei tea siit ka mitte kedagi peale termomeetri.

Ja vaiketudrukuksikivil, sinu jutust jääb nüüd mulje, et ma olen kuidagi tahtnud sind solvata või seda teinud. See ei ole nii. Ma lihtsalt avaldasin arvamust, ma nagu enne teadsin, et siin on need oodatud või mis. Andsin kõigest väikese soovituse, mida ei pea täitma, ega midagi. Ja seoses korraldamisega - me kõik ei saa kahtlemata korraldajad olla ja kui sellise asja pärast tüli tuleb, et kes korraldab ja kõike organiseerib, siis kas on mõtet üldse seda üritust korraldada? Ma lihtsalt mõtlen, et kõige mõttekam oleks teha kõike üheskoos, kui me hakkame tegema võistlusi, eriti veel selliseid, siis me ei õpi tundma mitte üksteist vaid üksteise kehasid :P . See oli minu mõte... tõesti ei maksa seda nüüd kohe südamesse võtta ja mossitama hakata. Vabandust, kui midagi valesti ütlesin :roll: .

ma saaksin igale poole ja ükskõik millal, aga iseasi, kas ma ka viitsin.
ma ei leia ka, et oleks mõtet mingit erilist asja orgunnima hakata, võiks saada lihtsalt kusagil kokku, minna mõnda heasse kohvikusse vms ja "tutvuda". see tähendab, ma ei viitsiks mingitest mängudest jms küll osa võtma hakata (olguolgu, ehk scavenger hunt sobib, aga siis oleks see ju gruppidega. kokkutuleku mõte oleks ju, et kõik omavahel tutvust teevad. ei tea). millegipärast on mul ka vähe usku, et asi üldse kunagi toimub. kui toimubki, siis ilmselt tulevikus, kus enamik rahvast juba uutega välja on vahetunud.
jah, ma näen siin küll entusiastlikke inimesi, aga äkki ongi asi vaid minus, et ma eriti suhtlemisaldis inimene pole.

kui toimuks tallinnas ja ajaliselt mulle sobiks, siis oleksin kindla peale tuleja, kui aga tartus, siis on kõik viitsimine asi.
i have no family
i ate them

mulle sobiks , pudel:D , ainuke normaalne mäng , minu arust :d
aga jah , võrkpall sobiks kah kui kusagil rannas oleks ja värki , ei tegelt tõsiselt hea idee ..
või võiks lihtsalt nt kuhugi telkima minna , kuigi see oleks mingi imelik , aga jah , seegi varjant ikkagi ju :)
ja no , tõesti võiks teha mingi värgi et kõik ütlevad oma msn-i siis võiks nagu grupi teha , need kes tahavad ikkagi kohale tulla onju ..

mnjaa ma südamest loodan et teil se toimub!
Sest kuigi ma olen suuretõnäosusega out siis ikkagi on siin foorumis inimesi kelle seda oleks vaja et uusi tutvusi saada janii;)
tean ise vähemalt 3 inimes : )
Niii et südamest elan teile mõttega kaasa :)

termomeeter kirjutas:
karastatud kirjutas: Mida annab teile see kokkutulek? Ei näe erilist mõtet sellel. Põhjendagem seda.
sa siis ei tutvu mitte iialgi uute inimestega? et pead asja imelikuks.
Teemat jälgides räägib siin 2-3 inimest sellest, et võiks kokku saada ja teha sellise "foorumi kokkutuleku". Asjatu vaev, ei tuleks sinna "kokkutulekule" mitte keegi.
Jõud ei peitu kehas, vaid vaimus!
Vasta

Mine “Arendame foorumit”