Re: Foorumi Kokkutulek?

ee.. noh, siin ei ole sellist ühtset nn sõpruskonda tekkinud, et oleks pointi kokku kutsuda. paar aktiivsemat viitsivad aidata, mõni viitsib tihti muresid kirjutada, aga ma isiklikult tean ainult peale enda 1-2-3 kasutajanime peast, kes siin üldse on, seega poleks isegi seda äratundmist ju, et aa sa oled see skateboy ja sa see klaabu123.

termomeeter kirjutas:ee.. noh, siin ei ole sellist ühtset nn sõpruskonda tekkinud, et oleks pointi kokku kutsuda. paar aktiivsemat viitsivad aidata, mõni viitsib tihti muresid kirjutada, aga ma isiklikult tean ainult peale enda 1-2-3 kasutajanime peast, kes siin üldse on, seega poleks isegi seda äratundmist ju, et aa sa oled see skateboy ja sa see klaabu123.
Ja need kes oma muresid kirjutavad arvatavasti enamus neist ei julgekski tulla... Kardavad äratundmist ja pilkamist. Ega's ilmaasjata anunüümselt ei kirjutata muresid.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

termomeeter kirjutas:jah, no mõni tõesti oleks. ja sellest mõnest mõni ei saa lihtsalt päeva või asukoha pärast tulla. kokku jääbki 0-1-2-3 inimest ja siis pole see enam foorumi kokkkutulek. mulle vähemalt tundub, et hetkel siin selline tuumik puudub, aga see võiks aja jooksul (taas?)tekkida.
Mina arvan, et suvel võiks olla, kuna siis on pikk vaheaeg, soe ning paljudel kooliealistel on ka rohkem aega, et sellistele kokkusaamistele tulla.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Impossible kirjutas:Olen Reenaga nõus , et võiks olla suvel , siis palju aega jne . Võibolla siis isegi tuleksin kohale , kuid ka oleneb kus kohas see toimub :)
Jah, ka toimumispaik on paljudele selliseks "tõkkeks" ees... :roll:
Mina nt ei saaks mitte kuidagi tulla Tallinnas toimuvale kokkutulekule.

suvel on minu arust selline teistsugune olek, siis just oled rohkem sõpradega ja rõve palav on ka ja ei viitsi niimoodi kuupäevade-kellaaegade järgi elada. ja siis just osa inimesi maakodus vms kuskil suvitamas. minu arust tundub just nn kooliaeg rohkem selline, et suudaks ajad kokku leppida ja mõned ka kohale tulla. samas ei tea ka :D

termomeeter kirjutas:ei noh trennid samas saab ju 1x ära ka jätta :D ja nädalavahetusel nt ei ole vist eriti paljudel trenne? kevadvaheaeg oleks ka muidugi hea variant, saaks vb juba rahulikult õues olla jne, ilus ilm ja.
Nädalavahetus oleks küll hea variant jah! :)

termomeeter kirjutas:ma tuleks ka Tartus võib-olla kohale, kuna elan siin, aga Tartu iseenesest üldseeeee ei meeldi ja tuleks kohale kindlamalt hoopis Tallinnasse. ma lihtsalt nii tüdinenud Tartus tsillimisest ja ilmselt on enamik foorumiinimesi siiski Tallinnast ka.

Ma elan ka Tartus ning igav on siin, seda peab tunnistama, kuid Tallinna ei saaks ma küll minna... :roll:

Noh, mul nagu ei oleks küll mingit suurt takistust sellel Tallinna minekul, oleneb vaid ajast. Pealegi Tallinna sõit (mis toimuks siis bussiga arvatavasti) võtab ka aega.

See ongi kokkutulekute nadi värk... Keegi ei tahaks eriti vastutada ja sinna palju raha kulutada. Ja mingi "osalusmaks" ei meelitaks kohe kindlasti kedagi kohale. Kui midagi sellist oleks nagu mingi tasuta noortepäev vms kuhu saaks minna siis oma "lastemure kambaga" oleks tore... Või siis mina ei tea, ma pole varem selliste asjadega tegelenud :D

ei noh ei pea ju rahakulutamisega kokkutulekut tegema! siis ma ei saakski ilmselt tulla ja ei tahaks ka. ja noh neid aktiivsemaid kokkusaamisi saab veel hiljem ka teha, alguses võiks põhiline olla just see tutvumine ja niisama rääkimine jne, saaks teha kasvõi niisama kuskil mingi pikniku et igaüks võtab midagi süüa kaasa jne. no see on üks variant, mis oleks peaaegu tasuta (kui üldse pole raha, võtad või teed kodust midagi kaasa vms või ei võta üldse).

termomeeter kirjutas:ei noh ei pea ju rahakulutamisega kokkutulekut tegema! siis ma ei saakski ilmselt tulla ja ei tahaks ka. ja noh neid aktiivsemaid kokkusaamisi saab veel hiljem ka teha, alguses võiks põhiline olla just see tutvumine ja niisama rääkimine jne, saaks teha kasvõi niisama kuskil mingi pikniku et igaüks võtab midagi süüa kaasa jne. no see on üks variant, mis oleks peaaegu tasuta (kui üldse pole raha, võtad või teed kodust midagi kaasa vms või ei võta üldse).
Piknikku oleks suvel väga mõnus botaanika aias teha. Ja tõesti tublimad võiksid ju midagi näksimiseks kaasa võtta :).

noo kook vb parem, aga nõuab natuke rohkem ressursse ja oleneb inimeste arvust, kas on võimalik teha :D kedagi ilma ka ei taha jätta. ja koogitegemisega peab rohkem pingutama, ma ei oska üldse :D

nii kindlalt ärge veel küsige, et kas nüüd toimub ja kas nüüd kindel koht paigas. pakkuge ikka variante. botaanikaaias saaks alles suve alguses, sinna ju veel aega.

Pm. kui midagi sellist oleks, siis ma saaks küll koogi teha... Ma armastan küpsetamist (iseasi kas keegi minutehtud loodusõnnetusi süüa ka tahab :D). Aga noh, vaatame kes üldse nõus tulema oleks?

ma ka nõus korraldama, kuna meeldibki selline asi ja nooremana olin arg ja häbelik ja seetõttu ei võtnud korraldamisi eriti enda peale, nüüd olen valmis aega tagasi tegema. :D

aga see selgusetus on täiesti õigustatud, sest polegi kokku lepitud kas Tallinnas või Tartus. isiklikult arvan, et peaks ikkagi kaks kokkutulekut tegema. need kes tahavad mõlema linna omadega kohtuda võivad ju mõlemasse linna kohale tulla (ma ise tuleks), need aga kes niimoodi teise linna sõita ei saaks, saavad siis ikkagi oma linnas kokkutulekul olla. jutt käib küll muidugi ainult Tallinnast ja Tartust, nii et teiste linnade omad peaks siis ikkagi kuskile sõitma. ja päris lähestikku neid Tallinna ja Tartu omi ei sätiks siis ka, et siis oleks näha et kui üks tuli ilusti välja, on mõtet ka teist korraldada. sest kui lõpuks tuleb ikkagi 2 inimest ainult kohale, siis võib järeldada, et ega ka teises kohas palju paremini minna saa.

karastatud kirjutas:
Mast kirjutas:Ettepanek olekski siis, vabandan kui siin on olnud juba vms... Mis te arvate kokkutulekust?
Mida annab teile see kokkutulek? Ei näe erilist mõtet sellel. Põhjendagem seda.
Lapsemures on nii mõnigi noor kellele valmistab muret üksindus ning vähesed sõbrad.
Erilised peoloomad ei olda, tutvusringkond väike. See oleks hea võimalus samavanustele noortele kohtumiseks ning võimalik
et ka uute tutvuste sobitamiseks.

Kui plaan kindlam, siis võiks näiteks organiseerida midagi huvitavat ning harivat mida kokkutulekul teha.
Ning mis kahju see kokkutulek teeks?
Kui inimestel on huvi, siis miks siia urisema tulla? Kui kõike lahti mõtestama hakata, siis on vähesel siin ilmas sügav mõte.
I'm
not

Keegi Tallinnast ka üldse? Ma Tartusse raudselt ei saaks, ei julge vanematelt isegi bussiraha küsida selle jaoks (ühe.. isikliku.. asja pärast) :D.
Kui Tallinnas ka midagi toimub, siis oleksin ka kohal kui normaalsed inimesed tulevad ning mingit tegevust on, mitte nii et keset Viru või Krissut seisab 20-liikmeline 'orgia'.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Vasta

Mine “Arendame foorumit”