Suur Kevadpuhastus ja palju muud huvitavat

Niisiis, idee on lihtne.

Foorum vajab suurpuhastust.
Kustutada teemad mis on vanemad kui mingi teatud kuu see aasta (annab täpsemalt kakelda selle üle ).
Sellepärast et praegune foorum on lihtsalt RISUSTATUD mingi totaka Varrepikkuste Olümpiaga.

Siis, veelkord võiks midagi sellist teha et Külalised EI saa foorumit vaadata ja ammugi mitte kirjutada siia.
Põhjus lihtne. Kui inimesel tõesti nagu karjub mingi probleem, siis ta võtab vaevaks see lühike registreerimisvorm ära täita.
Registreerimisvormis VÕIKS nõuda tõest e-maili et konto hiljem käivitada e-mailis saadud jublakaga.

Muidu mõni tähelepanunäljas 13 - aastane tüütus ( kes veel ei taju tegelikult, millest ta räägib ) tuleb siia oma täisidiootse jamaga teiste siinsete suleliste, karvaliste ja muidumeeste aega raiskama. Sisuliselt mõttetu ju.

mul on veel ideid, aga mul on trükkimisest siiber praeguseks :D hiljem lisan.

Võite ise ka millegi huvitavaga lagedale tulla.

Mis esialgsetest ideedest arvate?

Re: Suur Kevadpuhastus ja palju muud huvitavat

Noh,ega eriti mõtet küll pole vanadel teemadel ja pealaegi,kui kellegil tekib mingi sarnane probleem,siis võib ju uue samasuguse teema teha(mida enamasti tehaksegi,sest keegi ei viitsi vanades tuhlata).

Ja selle poolt olen 100%,et foorumit saaks vaadata ja teemadele vastata ainult registreerunud kasutajad,sest muidu mõned lihtsalt,kellel veel mõistust pole tulevad siia oma tühja koljut tuulutama.

Tegelikult jah, helbekesel on õigus mõnes mõttes.
Nad võiksid vaadata saada.

Nii üks asi, mis veel nagu foorumis ringi tuhlates pähe tuli.
Teemapealkirjade suhtes võiks midagi ette võtta.

Oleks siin kasvõi paar aktiivset moderaatorit kes päevas mingi paar korda üle kaevad selle elu.
Paljud inemised ei armasta üldse korralikku teemapealkirja panna.
Lihtsalt tuleb mingi " Appi " "Aidake"
Seda on korrutatud siin eelnevalt ka, aga no niikaua jonnin kui asi nagu saaks korda.
Moderaator siis vajadusel korrigeeriks teemapealkirja, et see ütleks teistele midagi.

Tihtipeale on tekst kirjutatud ka digitaalses eesti-inglise keeles, aga noh jah, peab ka selle keele ära õppima.

Kuidagi Liiiiiiiiiiiiiiga palju on alafoorumeid.
Nagu tõesti, liiga palju.

Mingeid üldistusi võiks teha.

Näide:
Suhteprobleemid sõpradega, eakaaslastega, vanematega, Poiss ja Tüdruk jne.
Täielikult eristatavad teemad võiks olla
Minu nägemuse järgi:
Suhtlemisprobleemid vanematega
Suhtlemisprobleemid sugulastega
Suhtlemisprobleemid eakaaslastega ( selles mõistes, et "teiste inimestega" )
Suhtlemisprobleemid õpetajatega

Seksuaalelu foorumis võiks üldistada siis nii, et.
Seksist (hõlmab senist Räägime "Sellest" , Kuidas "seda" teha , Seks ning anatoomia, Orgasm , Seksuaalelu ja hügieen)
Homoseksuaalsus
Eneserahuldusest

Vägivallad võiks koonduda kõik ühe alafoorumi alla:
Vägivald:
Ja senine süsteem igat vägivallaliiki avades samaks jätta.

Võin koostada ka väga põhjaliku skeemi kui leian selleks piisavalt viitsimist.
praegu lihtsalt mõned näited üldisest ideest.

Jututuba: KUI see jutukas valmis saab, siis rahvas võiks ka seda nagu kasutada :)
Veel üks kuldne idee.

Kas teate programmikest Ventrilo? :P
See on nagu Skype, aga on võimalik teha Ventrilo server, sinna luua "kanaleid".
Ventrilol on suur eelis Skype ees.
Ma pole viimaseid Skype versioone uurinud, aga Ventrilol on selline võimalus et saab oma juttu rääkida siis kui sul on nö rääkimisklahv/hiireklikk alla vajutatud.
Ventrilos ühes kanalis saab olla rohkem kui 4 vellekest ( viimati kui Skype kasutasin oli seal max inimeste arv ühes pundis 4 vms.)

Niii, hiilake nüüd millegagi palun. :D

Täitsa nõus. Külalistele võiks foorum küll vaatamiseks avatud olla, aga postitusõigus peaks olema ainult kasutajatel. Ja väga õige, et tuleks konto aktiveerida e-mailis oleva lingi abil. Kui külalised foorumi sisu ei näe, siis võivad ruttu kasutajaid tegema hakata ja siis kaob äkki mõte ära.

Osad teemad võiks tõesti ära kustutada. Näiteks sex ja anatoomia foorumis on iga teine teema eesnahaga seotud ja mingis teises seksifoorumis on igal põngerjal on peenisepikkuse üle arutada. Sama ka päevade foorumi kohta, iga päev ühed ja samad küsimused. Kui inimene ei viitsi foorumi reeglitest kinni pidada, siis kustutaks ta teema lihtsalt ära... ega ta vastusest ju ometi ilma ei jää sest foorumis on niikuinii kümneid samu küsimusi.

Teeks souli õige modeks. :P

Mind ikkagi häirib see, et pmst. täpselt sama küsimus on 10 erineva teema all. Kui aktiivsemaid moderaatoreid oleks, siis võiks teha nii, et paneb teema lukku ja lingi, kus juba täpselt sama teema on olemas. Siis ehk hakkaks aja jooksul kõik lapsemurelased lugema, et ehk juba keegi on sellele murele vastanud või sel teemal arutlenud. Sest et hetkel on lihtsalt niipalju üksikuid teemasid. Kui inimesed loeks juba olemasolevaid postitusi, oleks elu hooooopis lihtsam.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

No jah, ma just mõtlengi, et loeb olemasolevat postitust ja siis kui ikka tahab midagi küsida, siis küsib selle kellegi teise mure jätkuks. Kirjutab, et näädsa, mul ka sarnane mure aga mul veel see täpsustus selle murega. Et mis te mul soovitate teha.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Suletud

Mine “Arendame foorumit”