Oleks vaja...

Oleks vaja kahte Väga Sticky teemat
Et siis 1 oleks "Küsimused": pean silmas siis neid küsimusi mis ei vasta ühessegi teemasse
nt: "kust leida kusagil kohas mingeid asju?" või siis "Kuhu oleks äge minna millalgi midagi tegema"
et sellised teemad ei korduks

2. teema oleks "Otsin Laulu" : näiteks sellejaoks kui mingisugune laul kummitab aga ei tea mis laul see on (see ju ka pisipisikene mure :) )et siis nt: otsin laulu sõnadega "never say never" ja videos on mingi potisoenguga poiss.
neid teemasid ei ole siin eriti märganud aga endal kasvõi näiteks seda vaja...

Lisaks võiks see teema jääda põhiteemaks foorumi vajakaolemiste kohta
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Re: Oleks vaja...

1. on küll suht mõttetu, kuna siin on tõesti igale asjale oma alafoorum ju olemas.. ja need mis sa näiteks tõid sobiksid väga hästi "vaba ajasse".
Ja 2. on enam-vähem, kuigi ma ka pole eraldi teemasid selle kohta näinud (vist). Ning külalised ei leiaks seda nii või naa üles, kas või sellepärast et siin on juba liiga palju lambikaid stickysid. Samas kui tahad, tee teema ära kui on vajadus, kui muutub populaarseks võib muuta stickyks. Kuigi ma kahtlen, et muutub.

Ma tean et minu nurinast on päris paljud tüdind juba aga paluks moblasõbralikumat jutukat. Või kui keegi teab miskit appi millega saab silmata seda nii et koguaeg välja ei viskaks andku pmiga märku.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.

karjun siia veel, et foorumit tuleks süstematiseerida, et kõik asjad kiiresti leitavad oleks.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Et nagu lisage palun alajaotusse on tekkinud päris palju träna... nt teema:küsimused võiks varia alla pista jne samuti ka mujal alajaotustes suurpuhastus teha.
ja igasse alajaotusse mingi korduma kippuvad küsimused ja nii edasi
nii leiaks lihtsalt asjad pisut kiiremini üles ning tekiks neid "kas mu peenis on piisavalt pikk" tüüpi teemasid veidi vähem ehk
EXJU - Ex-Jutuka Mode

EXJU kirjutas:Et nagu lisage palun alajaotusse on tekkinud päris palju träna... nt teema:küsimused võiks varia alla pista jne samuti ka mujal alajaotustes suurpuhastus teha.
ja igasse alajaotusse mingi korduma kippuvad küsimused ja nii edasi
nii leiaks lihtsalt asjad pisut kiiremini üles ning tekiks neid "kas mu peenis on piisavalt pikk" tüüpi teemasid veidi vähem ehk
ma arvan et Nika peaks meid tasuta tööle võtma, me viiks foorumi uutesse kõrgustesse

Ei... Las rubriigid jäävad, aga lihtsalt rubriikide all teemasid vähendada ja teha mingid põhiküsimuste kkk'd kusagile stickydeks.
Ja tõsiselt, vertigo, Thanks süsteemi võiks sisse rakendada ja link mis ma nikale saatsin seoses jutukaga(ignore süsteem, kuna ban lahendus ei ole kõige parem hetkel, muidugi võiks selle ka korda saada, aga see nõuab pisut süvenemist).
Ja foorumi, avalehe ja jutuka kujundust võiks muuta, samuti ka avalehe sisu jne. Samuti võiks "Eneseabi" poole korda teha ning panna sinna midagi mõistliku, kasvõi need samad kkk'd mis iga rubriigi päises on.

Ülejäänuga võiks rahule jääda :D.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

EXJU kirjutas:Ei... Las rubriigid jäävad, aga lihtsalt rubriikide all teemasid vähendada ja teha mingid põhiküsimuste kkk'd kusagile stickydeks.
Ja tõsiselt, vertigo, Thanks süsteemi võiks sisse rakendada ja link mis ma nikale saatsin seoses jutukaga(ignore süsteem, kuna ban lahendus ei ole kõige parem hetkel, muidugi võiks selle ka korda saada, aga see nõuab pisut süvenemist).
Ja foorumi, avalehe ja jutuka kujundust võiks muuta, samuti ka avalehe sisu jne. Samuti võiks "Eneseabi" poole korda teha ning panna sinna midagi mõistliku, kasvõi need samad kkk'd mis iga rubriigi päises on.

Ülejäänuga võiks rahule jääda :D.
koduleht on kogu komplektist vast kõige mahajäänum. vaevalt et keegi enam lapsemure sellega üldse seostab, ainus tegutsev osa on foorum ja sellega enamasti lapsemure ka seostatakse. aga jah, kodulehele võiks luua nt mingi KKK nurga, kuhu saaks kokku koondada ja lingata nendele konsultantide loodud teemadele siin, siis oleks ka lihtsam vajalikud asjad üles leida. aga ütlen ausalt, koduleht jätab mu külmaks, ma ei käi seal kunagi. kuigi kui keegi otsib lapsemure otsingumootorist, siis tõenäoliselt lööb ta esimesena ette ikkagi kodulehe, mis on vajalik esmamulje jätmiseks. see eneseabi on seal küll paras nali.

ja siis võiks lisada sinna need igasugused online testid "kas sul on depressioon" jne.

Oleks lahe, kui tehtaks teema, kus foorumis olevad aktivistid ja muud moodi foorumi ja jututoaga seotud inimesed tutvustaksid end vähe pikemalt Ei pea silmas nime ja muud isikliku infot, aga näiteks: kuidas sattus siia, mis on ta elu põhimõtted, huvid, missugune on tema visioon lapsemurest, mida ja kuidas võiks muuta, jne)
EXJU - Ex-Jutuka Mode

EXJU kirjutas:Oleks lahe, kui tehtaks teema, kus foorumis olevad aktivistid ja muud moodi foorumi ja jututoaga seotud inimesed tutvustaksid end vähe pikemalt Ei pea silmas nime ja muud isikliku infot, aga näiteks: kuidas sattus siia, mis on ta elu põhimõtted, huvid, missugune on tema visioon lapsemurest, mida ja kuidas võiks muuta, jne)
no aga tee siis

Eks ma vaatan mingipäev siin. Lihtsalt tahan näha, kuidas selle ideega kaasas tuldaks.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Muide... Oleks veel üks idee... Mõtlesin siin, et osad foorumid kasutavad erinevaid märgiseid: Nt [How-to]; [Solved] jne
Ka lapsemure võiks mõningad neist kasutusele võtta. Oleks lihtsam inimesi abistada. Nähes, et teema on lahendatud, ei vaevu näiteks mina enam teemat edasi vaatama.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

vertigo kirjutas:
Jõmikas kirjutas:Linkide avanemine uues aknas mitte ei võiks, vaid peaks olema.
Mina tänab.
Oleks lihtne ja mugav uuendus küll. Vaja oleks ainult avada skini template kaustast bbcode.html fail ning lisada <a href="{URL}" class="postlink"> koodi lõppu target="_blank"
Et siis nagu wat? Katsetasin esimest ettejuhtuvat linki siin foorumis ja avaneb ju uues aknas? Teine võimalus on kasutada hiirel rulliku nuppu ehk viid kursori lingini ja klikkad rullikule. Ei näe mitte mingit põhjust teostamaks seda pisikest modifikatsiooni(kuigi minul link avanes niivõinaa uues aknas).

Enesetutvustuse teemad on üpris paljudes voorumites ja andke aga hagu kui näete vajadust end tutvustamaks.

itivend kirjutas:
vertigo kirjutas:
Jõmikas kirjutas:Linkide avanemine uues aknas mitte ei võiks, vaid peaks olema.
Mina tänab.
Oleks lihtne ja mugav uuendus küll. Vaja oleks ainult avada skini template kaustast bbcode.html fail ning lisada <a href="{URL}" class="postlink"> koodi lõppu target="_blank"
Et siis nagu wat? Katsetasin esimest ettejuhtuvat linki siin foorumis ja avaneb ju uues aknas? Teine võimalus on kasutada hiirel rulliku nuppu ehk viid kursori lingini ja klikkad rullikule. Ei näe mitte mingit põhjust teostamaks seda pisikest modifikatsiooni(kuigi minul link avanes niivõinaa uues aknas).
see arutlus on ju aastast 2011, ju siis tehti asi selle aja peale korda.

EXJU kirjutas:Muide... Oleks veel üks idee... Mõtlesin siin, et osad foorumid kasutavad erinevaid märgiseid: Nt [How-to]; [Solved] jne
Ka lapsemure võiks mõningad neist kasutusele võtta. Oleks lihtsam inimesi abistada. Nähes, et teema on lahendatud, ei vaevu näiteks mina enam teemat edasi vaatama.
kuna ma teistes foorumites ei käi, v.a buduaar või naistekas ja seal neid asju pole, siis äkki viitsid mõne näite tuua? ma ei saa hetkel aru, kuhu need märgised lähevad ja kes neid paneb. ja kas need on pealkirjas, st pealkirja ees? või teema sisus?

okei, tänks, sain aru. aga kes need märked paneb siis, kas teema autor ise või mingi mode? siin on selle lahendatud teema puhul pigem teema lukustamine kombeks, aga kuna paljud mured on sellised, et kellelgi võib sarnane probleem olla, siis kõiki lukku panna ei saa..

aga jah, mõte pole paha, ma ise pole eriti kokku puutunud selliste märgistega, nii et ei oska ka hinnata, kui palju nad mugavamaks asja teeks või kui palju kasu oleks.

Märked paneb osaliselt teema autor ja osaliselt mode (näiteks selle solved kleebise)
Phpbb jaoks on igatahes plugin olemas
Lihtsalt asi oleks siis süsteemsem Või kasvõi admin-check süsteem. Et kui admin või mode on teemale vastanud tuleb teema ette indikaator [C] või siis [checked] ja vahepealsed võivad lihtsalt kirjutada oma nõuanadeid ja indeks kaob ära, kui teema looja küsib lisainformatsiooni või ühesõnaga kirjutab teise posti.

Aga kurat äkki ma hakkan liiga mehaaniliseks muutuma ja taha muresid lahendada konveierlindi süsteemil. (Tootlikus suur, inimlik faktor väike.)
Aga noh. Lihtsalt idee.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

itivend kirjutas:Et siis nagu wat? Katsetasin esimest ettejuhtuvat linki siin foorumis ja avaneb ju uues aknas? Teine võimalus on kasutada hiirel rulliku nuppu ehk viid kursori lingini ja klikkad rullikule. Ei näe mitte mingit põhjust teostamaks seda pisikest modifikatsiooni(kuigi minul link avanes niivõinaa uues aknas).
järgmine kord heida pilk ka tsiteeritava postituse kuupäevale.

Ei no seda küll, aga asja uba on hulga allpool
Tsiteerin:
EXJU kirjutas:Muide... Oleks veel üks idee... Mõtlesin siin, et osad foorumid kasutavad erinevaid märgiseid: Nt [How-to]; [Solved] jne
EXJU - Ex-Jutuka Mode

EXJU kirjutas:Ei no seda küll, aga asja uba on hulga allpool
Tsiteerin:
Võiks aga üldiselt on see suht moderaatori pärusmaa. Muidugi saaks foorumile külge pookida lisanupu teema autorile aga üldiselt enamus töö tuleb ära teha moderaatoritel.

Ühtegi teemat pole armastuse teemadel... Lihtsalt armastus ja armumine...
edit: teemarühma pean silmas
EXJU - Ex-Jutuka Mode

see "suhtlemisprobleemid. poiss ja tüdruk" on üldiselt selliste teemade jaoks, vähemalt minu arust lähevad sellised teemad enamasti sinna. ja kui ei peaks olema poiss ja tüdruk, vaid poiss ja poiss või tüdruk ja tüdruk, siis võib ju sinna "suhetest üldiselt" alla panna, kui ei meeldi, et pealkirjas on poiss ja tüdruk.

Alright, ma ei tea, kas õige teema, aga ükskõik.
Vabandan, kui kuskil on selleteemaline arutlus olnud, pole jõudnud (veel) tervet foorumit läbi lugeda.
Igatahes oleks väga tore, kui oleks võimalik postitustele "meeldimisi" või midagi sarnast lisada, selle asemel, et teksti quote'ida ja lõppu +1 kirjutada. Siis saab ka nt küsimuse küsija teada, milline on ka teiste arvates kasulik/hea vastus.
Vasta

Mine “Arendame foorumit”