Foorumi allakäik

#1
Foorumid, mis ei suuda enda poolt kehtestatud reegleid maksma panna, pole tõsiseltvõetavad.
Paneme siis uuesti reeglid siia, kes pole neid viitsinud lugeda:

Rangelt keelatud:
8.1 Solvata, sõimata keda iganes.
8.2 Kasutada ropsõnu postituse tekstis ning allkirjades.
8.3 Kasutada foorumit reklaami või provokatsioonilistel eesmärkidel!
8.4 Levitada ideid või väiteid, mis toetavad rassismi või muud sallimatust ning vägivalda.
8.5 Kasutada foorumit partneri-(te) otsingute eesmärgil.
8.6.1 Esitada postituses, signatuuris või Kasutajanimes (Nick) enda või teiste e-meili. (enda meili on võimalik teistele kättesaadavaks teha registreerimisankeedi täitmise ajal. Selleks jätta enda e-meili vastas linnuke "avalikusta" alles. Vaata pilt )
Kommenteeritud siin:
8.7 Kopeerida ning avalikustada foorumi postitusi või nende osi teistele andmekandjatele (v.a. antud foorum) ilma kopeeritava postingu Autori loata.
8.8 Tekitada topelt postitused ühest ja samast asjast mitmetes kohtades foorumis. Olgu sinu ühest murest vaid ainult üks teema selleks kõige sobivas foorumis.
8.9 Muul viisil rikkuda antud foorumi reegleid ning Eesti Vabariigi seadusi (kasutades antud foorumit).

Kas see on mingi suurenev "trend" ropendada, labasusi postitada ja solvata?
Nüüd siis ongi näha tänapäeva uue põlvkonna vabakasvatuse tulemust? Jah, vabakasvatus, lastakse lastel teha mis tahavad. Samuti ninnu-nännutatakse, nüüd siis näete tulemust.

Re: Foorumi allakäik

#2
Nõustun täiesti Sinuga, Jootekol. Kuid punkt 8.5 ei saa kahjuks arvesse võtta kuna varem või hiljem, kui inimene usaldab oma mure kellelegi, tekib usaldus ja tahest-tahtmata leitakse endale nii partner ning enamasti soovitatakse ka seda oma sõpradele partneri leidmiseks. Mainiks ka seda ära, nendele kes ei tea, et siin foorumis on üks kindel teema kus on paljud kuulutused üleval kus otsitakse partnerit ja pole mõtet teha eraldi teemasi selle jaoks. Need teemad tuleks kustutada, aga siin pole sellist aktiivset mode/adminit. Ja kui ropendada soovite või trollida, siis selleks on olemas oma kindlad kommuunid, mitte foorum kus aidatakse murelapsi.

Re: Foorumi allakäik

#4
John Sheppard kirjutas:Nõustun täiesti Sinuga, Jootekol. Kuid punkt 8.5 ei saa kahjuks arvesse võtta kuna varem või hiljem, kui inimene usaldab oma mure kellelegi, tekib usaldus ja tahest-tahtmata leitakse endale nii partner ning enamasti soovitatakse ka seda oma sõpradele partneri leidmiseks. Mainiks ka seda ära, nendele kes ei tea, et siin foorumis on üks kindel teema kus on paljud kuulutused üleval kus otsitakse partnerit ja pole mõtet teha eraldi teemasi selle jaoks. Need teemad tuleks kustutada, aga siin pole sellist aktiivset mode/adminit. Ja kui ropendada soovite või trollida, siis selleks on olemas oma kindlad kommuunid, mitte foorum kus aidatakse murelapsi.
ma arvan millegipärast et seal on mõeldud sekspartnereid. tutvumist pole keegi keelustanud.

Re: Foorumi allakäik

#5
Hetkel ei viitsi süveneda ega lugeda, aga ütleme ropendamist ilma kedagi otseselt solvamata ei tohiks küll keelata. On ju meil õigus end väljendada. Kui on ikka si.tt olukord, siis ma ütlengi, et on si.tt olukord, mitte, et olukord on kehv.

Muidugi sa pead ilmselt ka mind silmas ja ehk arvad, et siin teemas võiksin oma suu kinni hoida. Siiski pidasin vajalikuks selle mainimist. Need võivad juttu vahel isegi ilmestada.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?


http://reaalnehipiman.blogspot.com

Re: Foorumi allakäik

#14
henno kirjutas:
19 Okt 2017, 23:07
Varem ei teatatud mulle, et seda oleks vaja teha.

Jutuka kohta arvati, et "kas seda üldse on vaja. Seal kipub olema jubepalju viha õhutamist, täisealised omavahel jagavad oma joomamuljeid"
Pigem oli asi selles, et jutukas ei saanud kedagi bännida ning samuti polnud korralikke erapooletuid moderaatoreid.

Re: Foorumi allakäik

#16
henno kirjutas:
19 Okt 2017, 23:07
Varem ei teatatud mulle, et seda oleks vaja teha.

Jutuka kohta arvati, et "kas seda üldse on vaja. Seal kipub olema jubepalju viha õhutamist, täisealised omavahel jagavad oma joomamuljeid"
See oli ainult antisotsiaalsete moderaatorite arvamus, kes seal niikuinii ei käinudki põhimõtteliselt, just saying. :)

Re: Foorumi allakäik

#18
Pean ikka ka kujunduse osas natuke sõna võtma. Kõik on väga ilus, aga kas ei võiks olla nii nagu varem, et avalehel on siiski ainult foorumi teemad ning "jutukas", viimased postitused jne oleks eraldi lehtedel? Ühesõnaga mingi menüü võiks eksisteerida, praegune pilt võtab silme eest väheke kirjuks.

Re: Foorumi allakäik

#19
Hea ettepanek, samas mõtlen, et varem ei õnnestunud uutel kasutajal just kuigi tihti leida aktiivseid teemasid üles. Ikka postitati vanadesse teemadesse ja kaevati neid üles, mille autor seda foorumit enam ei loe. Selles mõttes on ehk hea, et uued teemad kohe näha on. Ma pigem kahtleks jutuka vajalikkuses, eriti just niimoodi lahtiselt esilehel.
Vasta

Mine “Arendame foorumit”

cron