Re: Vlimised 2011

Olen juba otsustanud, et ei hääleta üldse... või kui hääletan, siis mõne tundmatu erakonna kandidaadi poolt või üksikkandidaadi poolt. Võib öelda, et kui hääletan, siis annan protestihääle juhtivparteide vastu. Samas kahjuks see midagi ei muuda, Reform ja IRL jäävad juhtima samade vanade kaladega.

vertigo kirjutas:Olen juba otsustanud, et ei hääleta üldse... või kui hääletan, siis mõne tundmatu erakonna kandidaadi poolt või üksikkandidaadi poolt. Võib öelda, et kui hääletan, siis annan protestihääle juhtivparteide vastu. Samas kahjuks see midagi ei muuda, Reform ja IRL jäävad juhtima samade vanade kaladega.
Ja jumal tänatud, et jäävad.

Meil peaks ka olema kaheparteisüsteem nagu Ühendkuningriikides. Nii kui nii hääletatakse lihtsalt selle poolt, kes ei saaks.
Kas eesti vajab sinu arvates midagi täiesti kardinaalselt uut ja radikaalset? muutust? reforme?

Kaheparteisüsteem? Kõige hullem variant üldse, valik puudub... mitmekesine valik on parem kui mitte midagi. Eesti vajab jah, kardinaalselt ja radikaalselt targemaid juhte... Kahjuks ei tunne ma ühtegi kandidaati, seega poleks mul aimugi kelle poolt ma hääletan, olgu see Mart Laar või Olev Ait (jah, selline kandidaat on olemas), seetõttu kaalun enda hääle tuulde laskmist
Vasta

Mine “Seadused (riik)”