Kas isa võib olla napsune kui mul piiratud juhtimisõigusega?

Kas isa võib olla napsune,kui mul piiratud juhtimisõigusega juhiload?
palju on neid teemasi,aga kõik lõppevad erinevate tulemustega,niisiis otsustasin teha uue teema,kuhu võivad kirjuttada ainult need,kes kindlalt teavad ja tunnevad seda asja..

et olen otsinud seadustest,pole leidnud,et ei või olla joobes..sellest järeldan,et ikkagi võib olla.. (kõik mis pole keelatud,on lubatud),aga samas mõned väidavad,et neil politsei on öelnud,et ikkagi ei tohi olla..

kumb neid siis õige on???

ette tänades

Re: Kas isa võib olla napsune kui mul piiratud juhtimisõigusega?

Aga kui ma küsisin autokooli õpetajalt,sõber rääkis ,et ta on sõitnud isega nii ja pole midagi tehtud(tegelikult isegi 2 sõpra on seda öelnud,ühel isa autospordi liige või isegi president vms..pole tähtis see)..ja kuskil juu tegelikult seaduses kirjas seda pole..või oskab su isa öelda mingi seaduses oleva lause või seaduse ise,kus oleks selgelt kirjas,et ei tohi olla joobes kõrval olev lapsevanem...

paljud lihtsalt oma arvamusest ütlevad,et ei või..kui annab paragraafi,kui on kirjas,siis ma usun teda..

äitäh,et võtsid vaevaks küsida

mina olen otse politseiniku härraga rääkinud sellest teemast. tema ütles et neil savi kas kõrvalistuja on kaine või mitte, peaasi et juht kaine oleks. ega kõrvalistuja ei saa niikuinii midagi teha kui tekib avariiohtlik olukord. ja seadustes pole ka kirjas et kõrvalistuja peab olema kaine, ta peab olema lihtsalt kontaktivõimeline(ehk siis suudaks dokumente esitada).

Endal piimakad...
Oli intsitent ,kus krvalisutja oli täis...
Politsei ei pannud teda isegi puhkuma :D alles siis kui ta ise palus.See neid ei kottinud.
Trahvi sain ikkagi ,kuna mul puudus mingi faking vanema volitus,et nemad lubavad mul selle inimesega koos sõita... teine inimene oli veel sama perekonna nimega millega minagi...

Ja trahv tuli täiesti lubadeta sõidueest kohe :D ja krvalisutaj sai ka trahvi
mina 420 eek
tema 900 eek :D( selle eest,et mind rooli lasi)
Mina maksin ära. Teine läks huvipärast kohtusse... võitis ... ei pidanud trahvi maksma ...oleks ma samat teed läinud,oleks samamoodi läinud :D

ega pohhuj see 420 ka tegelt , aga niisama räägin.

ÜHESÕNAGA.
Minuteadmiste ja kogemustepõhjal ja praktikast tuleneb selline vaade, et niimoodi tohib sõita kui krvalistuja joobes on...( vähemalt 2 a juhistaasi)
Vasta

Mine “Seadused (riik)”