Juhiload

Tere!

Nimelt juhtus mul mõni aeg tagasi väike äpardus. Tulime sõpradega ööklubist ja sai ka natukene napsu võetud. Kesklinnas otsustasin, et oleks tark tegu ületada foori punase tulega. Seda sattus nägema politsei ja mind peeti kinni. Mulle tehti trahv, mille olen nüüdseks juba maksnud.

Küsimus on järgmine:

Kas minu juhilubade tegemist lükatakse seetõttu aasta aega edasi?

Aitäh

Re: Juhiload

Juhiloade saamist (arkis väljaandist ja vb ka eksamite tegemist) lükatakse edasi 1a alatedt viimasest trahvimaksest. Ny maksid 100 50 50... ja sellest viimasest maksest 1a.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Seleen kirjutas:
03 Mai 2019, 15:46
sinusugused ei tohiks mitte kunagi mingisuguseid juhilube kätte saada, tõsiselt ka
kahju et vaid edasi lükatakse
nõustun, punase tulega ülemineku eest peaks eluaegse keelu saama
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Seleen kirjutas:
03 Mai 2019, 22:09
räägin purjus peaga juhtimisest
Tead kõikidel juhtub.... kõik olime noored ja vihased :D

kui see on 1-2-3 korda elus, siis savi.

Kui sõita koguaeg purjuspeaga see on juba tapmiskatse.

Aga noh, see maakate värk kah.
Linnas mugavam kasutada taksot.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Seleen kirjutas:
03 Mai 2019, 22:09
boyjoy kirjutas:
03 Mai 2019, 16:08
Seleen kirjutas:
03 Mai 2019, 15:46
sinusugused ei tohiks mitte kunagi mingisuguseid juhilube kätte saada, tõsiselt ka
kahju et vaid edasi lükatakse
nõustun, punase tulega ülemineku eest peaks eluaegse keelu saama
räägin purjus peaga juhtimisest
Mulle jäi mulje, et ta tuli jalgsi sealt klubist, mitte mingi autoga ega juhtides..?

Õige vastus on, et kui sul ei ole all varasemat liiklusrikkumist viimase aasta jooksul ( ilma lubadeta sõitmine auto või muu mootorsõidukiga), siis ei mõjuta see trahv midagi . Aga kui oled viimase aasta jooksul liiklusrikkumise toime pannud, siis iga järgneva väärteo (ükskõik millise) korral hakkab uuesti algusest lugema aasta, mille vältel sa lube teha ei saa.
Vasta

Mine “Seadused (riik)”