Ma soovin kohata oma poissi, kes elab Montenegros

Tere, ma ei ole kindel kas see sobib selle teema alla, aga ma lihtsalt ei suuda oodata millal ma Saan näha oma poissi kes elab teises riigis, ehk siis Long Distance relationship, ma peaks ootama 2,5 aastat et teda näha ma tõesti ei suuda seda. Tegu pole perverdiga, olen videochatti palju teinud ja rääkinud palju elust enesest, mina 15 ja tema 14, PALUN kui keegi on minemas Serbiasse või Montenegrosse võtke minuga ühendust, ma palun teid. Ma loodan et on keegi kes on nõus mind kaasa võtma, aidake. Me mõlemad lihtsalt lähme hulluks...

Re: Ma soovin kohata oma poissi, kes elab Montenegros

Kui kaua te üksteisega suhelnud olete?
Kui palju Sa tegelikult temast tead?
Seal piirkonnas mängib ka religioon rolli, eriti naise-mehe suhetes. Tead, mis religioonist ta on?
Ehk siis mu mõte samamoodi see, et ole ettevaatlik, tegu täiesti teise kultuuriga.

Kas mitte "Minu Albaania" ei rääkinud mingist hoiatusloost, kuidas Eestlane ja Albaanlane koos elama hakkasid ja kuidas see neil viltu läks? Albaania kohe kõrvalriik seal.

Iseenesest üks variant oleks, et lähete perekonnaga Montenegrosse puhkama ning siis mingi päev lähete oma perega talle külla?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Ma soovin kohata oma poissi, kes elab Montenegros

Väga põnev, kuid arvan, et sind müüakse organiteks või orjusesse. Poiss saab oma 5000 euri noore naisorja eest.

Soovitan sul see teema mahamatta. Reaalselt.

Näide:
"Pakkun tööd naisele, küprosel, 2500/kuus hotelliteenindajana. Elamine kohapeal. Kõikide küsimustega priva!"

Aga vot inimene kes ei ole "teemas" ei oska aimata,et on põhja ja lõuna küpros, kus põhas on teised elureeglid. Ja ongi kõik.

Ahh jaa, kes toob saab raha!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud
Vasta

Mine “Seadused (riik)”