Kiire ja täpne ülevaade kõigist seni vastamata postitustest...

#1
Tere! :)

Mõtlesin, et kirjutan siia, kuidas oleks kõige lihtsam viis saada täpset ülevaadet kõigist neist postitustest, millele ei ole veel vastatud.

Mõnikord tekib mul soov vaadata, kas foorumil on äkki mingeid selliseid huvitavaid postitusi, mis on kogemata kahe silma vahele jäänud ning millele pole veel vastatud. Alguses ma lihtsalt võtsin mõne foorumi kategooria lahti ning vaatasin milliste teemade järel oli, et vastatud 0 korda... :?

Hiljuti avastasin aga palju mugavama mooduse kuidas näha kõiki seni vastuseta postitusi. :wink: Selle kasutamiseks ei pea isegi sisse olema loginud!

Kuidas seda siis teha?
1. Paremal pool (seal kus on ka menüü: abi, otsi, kasutajate nimekiri jne) on peamenüü all veel kolm linki (juhul kui olete ennast sisse loginud, vastasel juhul näete ainult viimast linki): Vaata vahepeal postitatud teateid, vaata oma teateid, vaata vastamata teateid
2. Klikkige lingile "Vaata vastamata teateid"
3. Te liigute aknasse kus on järjest toodud kõik vastamata teated (alates värskeimast)
4. Vaata, mis sind huvitab ja kui kohe ei jõua vastata, siis võid endale kusagile kirja panna, et sellel foorumil oli sellise pealkirjaga ja sellel kuupäeval postitatud kiri, millele sa tahtsid vastata! :wink:

See on eriti hea Adminnidele, et kontrollida ega mõni oluline postitus kogemata suures postituste tulvas sootuks vastamata pole jäänud! :wink: Ja ka uute teemade autoritel on hea võimalus jälgida, kas tema teemale on keegi juba reageerinud. Muidugi kui teil on tehtud märge, et kui sellele konkreetsele teemale vastatakse, siis tuleb teile mailile vastav teade... Kuid minul on paar korda olnud juhuseid, kus mailile tuleb küll teade, et on vastatud, aga tegelikult ei ole või siis vastupidi, et on vastatud aga teadet selle kohta ei tule. Ning selline teate saamine teemale vastamisest on võimalik ainult siis, kui oled juba ennast registreerinud kasutajaks. Aga olles siin foorumil külalisena on sul ainuke võimalus kiiresti näha, kas su teemale on vastatud kasutades ülal kirjeldatud võimalust.

Edu teile ja kasutage oma aega mõistlikult! :wink:
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Miks see link kaob???

#3
Keegi kasutaja küsis:
ja veel link "tänased postitused". Kui ma praegu võtan lahti "vahepealsed postitused", siis teema avamisega kaob see link ise millegipärast sealt kohalt ära.
Oli vastatud:
Ma ei leidnud sellist linki nagu "tänased postitused" aga näiteks see "Vaata vahepeal postitatud teateid" on küll täiesti olemas. Ning see link on aktiivne ainult su esimese hetkelise sisselogimise puhul. Sest kui sa logid näiteks täna esimest korda, siis foorumi programm vaatab missugused postitused ilmusid peale sinu viimast visiiti foorumisse. Ning selle lingi all foorumi programm korjabki neid sinu jaoks kokku. Kui sa aga näiteks logisid välja või panid foorumi kinni ning uuesti logid sisse, siis foorumi programm loeb sinu viimast sisse logimiseks loomulikult tänast esimest sisse logimist. Ning selle vahemikul ei pruugi loomulikult midagi uut ilmuda. See pärast ei pruugi see ling seal nurgas olema.
Sa võid alati kasutada OTSI funktsiooni. Seal saab panna Autori välja Tärnikese (*) ning määrata ajavahemikuks näiteks päev või nädal jne. Ning teostada otsing. Siis sa näed kõik postitused mis olid tehtud viimase päeva, nädala (või vastavalt su teisele valikule). Ning vaatad neid läbi. Mugavam on jätta see otsingu tulemus ühes aknas ning läbi vaadata üksikuid postitusi eraldi aknas. Selleks MS Internet Exploreri kasutajad võivad hoides all Shift klahvi klikida lingile ning see avaneb uues aknas. Mozilla kasutajad aga selleks hoiavad all vajutatuna Ctrl klahvi. Peale postituse vaatamist või vastamist, võib see uus eraldi aken võib kinni panna ning aknas kus on otsingu tulemused uuesti Shift klahviga klikkida järgmisele postitusele. Wink
Vasta

Mine “Foorumi tundja (ülevaated)”