Sotsiaalpedagoog

Tere,mul on selline mure ,et mind kutsus sotsiaalpedagoog septembris jutule aga mulle tundus ,et kõik on korras aga nagu näha siis eksisin nimelt mulle meeldib palju omaette olla nii et istusin koolis üksi kuni klassijuhatajale see enam ei sobinud😒 hea küll see selleks klassis sõpru pole ei ole vaja piisab sellest et saame suht hästi läbi aga sotsiaalpedagoog hakkas jamama ja meie perekonda ründama on tunne ,et tahavad raha saada ja üritavad mind turvakodusse saata😣 ei minu ema ega mina ega keegi tea mida teha. Kui viitsisid läbi lugeda siis palun aita☹️.

-Roosi.....

Re: Sotsiaalpedagoog

Keegi ei saada sind turvakodusse, kui sinu vanematele see ei sobi. See ei käi elusees nii. Last ei saadeta turvakodusse, kui tal on kodus hea ja saab vanematega hästi läbi. See on kõige viimane asi, mida üldse tehakse lapsega.

Mis raha nad saada tahavad?

Tundub, et sul on midagi olulist kirja panemata jäänud. Siin ei klapi mitte miski.

Re: Sotsiaalpedagoog

Mm... Kas ta tahtis saata turvakodusse või Tallinna Laste Turvakeskusesse?

Mis alusel ta raha tahab saada? Miks?

Koolis hinded korras ja selle kõigega oled järjel ja saad hakkama? Põhjuseta puudumisi pole?

Iseenesest üksi istumine ei tohiks probleem olla. Kas ta tõi mingi mure veel välja või ainult selle?

Igatahes on kõik mured lahendatavad :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Foorumi tundja (ülevaated)”