õe käitumine

mu kõige vanem läks ~4 kuud tagasi lahku oma abikaasaga.
nüüd on mind häirima hakanud tema käitumine.ta käib endast 8 aastat noorema ''poisiga'' ise on ta 26 ja poiss alles 18.
igapäev käib ta meie juures ja sõnaotseses mõttes armatsevad seal elutoas diivanil..(no ma mõtles suudlevad ja kallistavad seal)
tal on endal 3 last!!!ma kogu aeg loodan et nad lähevad ltüli ja lähevad lahku aga nende tülid kestavad 10 minutit ja siis on jälle elu lust ja lillepidu.
iga õhtu pikutan voodis sest tavaliselt ei tule und.aga nemad arvavad et ma magan ja nh teate küll mida tegama hakkavad.
viimaselajal käib pea igapäev väljas pidudel ja mina pean tema lapsi hoidma.see on nii ebaaus.
igapäev ta vedeleb ainult voodis.ja siis sõimab ja ütleb meile et me peame toa ära koristama ise logeleb voodis ja mida iganes veel.
mida ma peaksin tegema et ta enam niimoodi ei käituks...igastahes mina seda käitumist ei suuda muuta.

ta arvab et ta on nagu mingi kuninganna et kui tema tahab siis peame õhtul magama minema.

olen tihti emaga kaa rääkinud tema omakorda minu õega aga see kaa ei mõju..

palun aidake mind ma ei kannata teda enam..!!

Loomulikult, kui õde viisakalt palub, siis võiks neile ju privaatsust anda. Seksuaalelu käib ju selles vanuses suhete juurde. Aga kui ta ikka alati ainult nõuab ja teile kunagi midagi head ei tee, siis ma soovitaksin sul mitte õele alluda. Kui ta magama kamandab, siis võiksid öelda, et sina kuulad ainult oma ema korraldusi. Ning kui ta tahab ise ema olla, siis olgu seda oma lastele. Kui ta palub lapsi hoida, siis küsi, kas ta veidi nahhaalseks ei lähe, et tema alati nõuab - parem üritagu oma elu joonde saada mitte ärgu kamandagu teisi.

Kuigi ma ei kiida heaks seda vanusevahe taunimist, sest ega tunded vanust küsi, siis õel oleks aeg ka iseseisva elu rajamisega tegeleda. Ja vaevalt 18-aastane teda valmis on selles aitama. Ja kui ta prioriteet on see suhe, siis võiks ta võimalikult vähe sellega teisi häirida.

Uppuja päästmine on tema enda asi. Keegi peale sinu sind aidata ei saa. Võta midagi ette. Näiteks, keeldud tema lapsi hoidmast. Sa oled ju ise veel laps. Kui te seal kõik koos pole (ema ja õde oma lastega), mine ema juurde. Ütled, et sa ei kannata seda asja seal välja. Et õde leidku mingi teine lahendus ja pealegi, on need kolm lapsekest ju tema mitte sinu lapsed.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”