Re: ATH

Minu tadipojal on..soovib palju tahelepanu,loob,hammustab,napistab ehk vagivaldne..Oleneb ATH tuubist..Moni on peaaegu et geenius,moni on vagivaldne jne...Googel alati on abiks kui tahad vaadata mis tuubid on olemas,kuidas opetada ATH-d jne.

Soovin parimat,Eluonlill

EDIT:ATH-haigega tuleb olla voimalikult rahulik..Selgitada jne..loob siis tuleb paluda et vaata mulle silma (mis sest,Et see ei pruugi onnestuda) ja oelda talle vaikselt nt kui loob kedagi...

Eluonlill kirjutas:
03 Juul 2018, 22:36
Minu tadipojal on..soovib palju tahelepanu,loob,hammustab,napistab ehk vagivaldne..Oleneb ATH tuubist..Moni on peaaegu et geenius,moni on vagivaldne jne...Googel alati on abiks kui tahad vaadata mis tuubid on olemas,kuidas opetada ATH-d jne.

Soovin parimat,Eluonlill

EDIT:ATH-haigega tuleb olla voimalikult rahulik..Selgitada jne..loob siis tuleb paluda et vaata mulle silma (mis sest,Et see ei pruugi onnestuda) ja oelda talle vaikselt nt kui loob kedagi...
Ja nii see on

Kas tegu on diagnoositud ATHga või ise oled/olete mõelnud, et tegu sellega?

Nagu ka varem välja toodi, ükski laps ei ole sarnane teisega. Googeldades saadud tarkustega peab olema ettevaatlik kuna tihti need on killuke tervikust ning üksikult ei pruugi mõjuda. Samamoodi ka kui nt üks laps ütleks teisele kui ta lööb, et "vaata mulle silma", siis see ei pruugi mõjuda samamoodi kui nt õpetaja seda ütleb. Eakaaslase suust tulnuna võib ka pigem ärritada.

Too välja täpsem teguviis või muster, mille lahendamiseks abi soovid ning eks siis saame koos edasi mõelda.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Minupoolt endiselt - too välja see täpsem küsimus või situatsioon, mida arutada tahad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”