Ma ei tea enam midagi

Probleem ss, okei ma alustan kogu looga otsast peale. Mul on koer u 1 aastane, ja mul on ka vend. Lugu selline et ma olin ühes laagris peaaegu nädal aega. Kui ma ühel päeval koju jõudsin olin ma väga väsinud et ei jaksanud suht midagi teha. Järgmise päeva hommikul läksin ma oma koera juurde kes on nagu òues, ühesõnaga ta on õuekoer. Ma sain temaga olla 5 minutit, 3 minutit umbes korjasin tema häda, ja siis umbes 2 minutit sain temaga olla. See u 2 mnutit sai läbi ja ss tegi mu vend akna lahti ja hüüab koera, tänu sellele läks koer lillepeenrasse kus ta ei tohiks üldsegi olla seega pidin pärast mina käpajäljed ära koristama vms. Minu vend tuli õue, ja ta põhimõtteliselt röövis koera ära. Nagu hakkas ise taga tegelema või ma ei teagi, nagu oleks ainult temal õigus koeraga tegeleda. No ma ootasin natuke aega proovisin ise koeraga nagu koos olla, aga ei. Ma läksin tuppa ja mu vend tuli ka mõne aja pärast tuppa. Ma ütlesin talle kõik välja(selle et ainult temal oleks nagu õigus koeraga olla jne) sest malihtsalt ei suutnud enam seda enda sees hoida. Ta teeb seda pea iga kord. Ja kui ma olin selle 6alle ära öelnud ss ta ütles et se oli solvav ja ta ei saa aru nagu et mis mõttes ja et ta küsib pärast emalt kas talle on ka selline mulje jäänud. Ma ei saa enam midagi aru. Ma olen päris vaikne inimene ja ei ütl kunagi suht midagi ja siis kui ma ütlen ss on see nii halb ja vale. Kas see oli õige mida ma tegin? Ma tunnen süümepiinu nüüd et seda oma vennale ütlesin? Ma ei oska enam!

Re: Ma ei tea enam midagi

Muidugi on õige, et Sa ütlesid talle, tulebki öelda, kui miski häirib. Ma soovitan Sul vennaga uuesti rääkida ja arutada seda koera teemat, tehke omavahel selgeks, kes, millal ja mismoodi temaga tegeleb ning selgita talle, et Sa soovid koeraga vahel tegeleda niimoodi, et vend segama ei tuleks.

Ma arvan, et süümepiinu tunnedki selle pärast, et Sa tavaliselt oled vaikne ja pole harjunud negatiivset tagasisidet saama.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”