VÄIKESED ÕED

Tere! Mure siis järgmine: mul on 2 väiksemat õde. Ja siinkohal ei saa öelda et käib närvidele sest asi on kontrolli alt väljas. Näited:
1) tahab kanda minu riideid, ma keelan ja hakkan tal neid käest kakkuma, ta haarab pliiatsi ja sodib mu pluus täis vs kui pliiatsit pole sülitab peale.
2)toob poest nt krõpsu ma kysin väga viisakalt kas ma palun tohiksin ka ühe võtta.. rapputab pead
järgminepäev on mul krõpsupakk nad tulevad minujuurde ja ütrlevad: tea sa värdjas pead meile ka andma. Tavaliselt ütlen ma EI. siis viskavad pikali ja hakkavad nutma. Kohale tuleb ema, kes uurib juhtunut. Väidavad et ma lõin neid jalaga kõhtu.
3) EGOTSEVAD. nt joonistavad, ma joonistan ka. Siis võtavad mu pildi, rebivad pooleks ja hakkavad karjuma.
4) hyppame batuudil.. nad ei lase mind sinna. Kui peale saan hakkavad karjuma SITTAPERSE kadakas* TRALALALLAA NOOB kadakas* JNE..
Nad on alles 8...
Palun aidake!

Re: VÄIKESED ÕED

Pane ema fakti ette. Skandaal tuleb tohutu ja tülisi jätkub, aga küll ta enda silmad lõpuks avab. Peaasi, et saaksid tõendid hankida. (Diktofon ntx). Selliseid kasvatamatuid jõmpsikaid on maa ja ilm täis ja suuresti levibki see netis ja vabal ajal.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”