väike vend

Mina olen 11 aastat vana ja mul on 4 aastane vend meil ei ole vannitoas lukku :((((( üks kord oli nii et läksin dušši alla ja mu vend tahtis vaadata mida ma seal teen ja siis avaneb uks ja tema küsib: Õde miks sul tussi peal habe kasvab mina lükkasin ta välja ja veel oli selline lugu mul olid päevad ma läksin temaga poodi ja ostsime seda mida ema palus (leib,tomatid jne) ja otsustasime komme osta me läksime kommide juurde ja ta hakkas valima me valisime komme ja ma ütlesin et ma pen ühe asja ostma läksin sidemete juurde koos temaga kuna ta on uudishimulik küsis ta mis need on? Ma ütlesin et need on salfrätikud aga kui olin juba kassa juures võtsin tampoone ja tema küsis et mis need on mina ütlesin et pärast seletan siis ostsime ja hakkasime koju minema ja tema küsib mis need siis olid? Mina ütlesin et see on kokku surutud vatt nööri otsas mängimiseks ja üks kord nägi ta kuidas mul verd tuleb mida siis tegema peaksin :cry:

Re: väike vend

4-aastasega on ka see, et kui ära seletad, jätab ta ka rahule. Kui õhku jääb teadmatus, hakkab ka tema edasi torkima.

Ürita kuidagi nii öelda, et naistel käibki nii ja siis natuke selgita, mis see tähendab.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: väike vend

Bucerus kirjutas:4-aastasega on ka see, et kui ära seletad, jätab ta ka rahule. Kui õhku jääb teadmatus, hakkab ka tema edasi torkima.

Ürita kuidagi nii öelda, et naistel käibki nii ja siis natuke selgita, mis see tähendab.
See on väga hea tegelt et seletad ära , TUBLI!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”