vennad

olen 16 aastane tüdruk ning mul on kaks suurt venda (21 ja 22 aastased). Nad ei ela kodus, vaid kodust eemal ning kodus olen seega ma ainuke laps. Vendadega saan ma fbs normaalselt läbi, aga kui nad koju tulevad, siis ma üldse ei saa nendega läbi. Nad ainult vinguvad ja mölisevad minuga ja ma teen sama vastu. Me kakleme koguaeg ja mu tuju läheb nii halvaks tänu neile ja siis olen tige ja närviline. Kui vennad on kodus, siis mu vanemad on koguaeg nendega, minust ei tee keegi enam välja. Ma olen harjunud, et ma saan kõike mida tahan ja vanemad tegelevad minuga ainult, kuna olen kodus ainukene laps. Ma ei suuda nii olla, et ema ja isa minust ei tee väljagi, on koguaeg ainult vendadega ja minuga ei räägi ükski päev kui vennad on siin. Nad näpivad kõiki mu asju, ei lase üldse õppida ja adsfbn. See käib nii närvidele, ma ei taha et mu vennad kodus käiksid, elu on palju parem ilma nendeta siin. Pidin lihtsalt ära rääkima

Re: vennad

Ehk oleks variant pakkuda välja, et mitte vanemad ei veeda vendadega aega vaid te kõik koos veedate aega?

Eks nad tegelikult tahavad ka Sind näha, isegi kui see välja ei paista. Proovi privaatsust nõudvad asjad enne nende tulekut ära teha ning kui vennad seal, veedate kõik koos toredalt aega. Mis arvad?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”