ei suuda enam

Et mul siis selline mure et mu vend (15) kiusab mind koguaeg ,.Nt ükskord oli nii et ma vaatasin telekat ja siis tuli tema ,,võttis minukäest puldi ära ja siis ma ütlesin et anna tagasi .Aga ta ütles et söö sitta ,,ma ütlesin et söö ise ja ärakobise ja siis ta hakaks mind litsiks sõimama ja kui ma läksin temajuurde ja tahtsin puldi ära võtta siis ta väänas minu kätt ja siis kui ta lahti lasi proovisin ma uuesti pulti ära võtta (kuna see kanal mida ta vaatas oli isegitema jaoks igav)aga ta kiusupärast teeb nii ,ma provisin pulti võtta aga siis ta lõi mind kuidagi nii et mul käsi läka täie laksuga vastu rinda ja siis mul lõi ilgevalu sisse ja siis ma lihtsalt hakkasin nutma ja karjuma et taon ilge pe*de ja käi pu*si jne .ja ta lihtsalt jalutab siis miema ja naerab ,-ta teeb seda lihtsalt minu kiusamiseks vist .,.-'Aga miks ta nii teeb??? 12 aastane neiu

Re: ei suuda enam

Ilmselt ta teeb seda sinu kiusamiseks, on võimalus et ta elab enda viha sinu peal välja lihtsalt. Hetkel proovi lihtsalt ignoreerida temaga tülli minemisest, ole temaga viisakas ja ärge sõimake üksteist, kui ta ütleb sulle midagi koledat siis proovi lihtsalt mitte välja teha. :)

Eks mõlemal on sellised vanused, kus tahetaksegi kõigi ja kõigega sõdida ja hormoonid ja tujud möllavad. Ära tee selles mõttes välja, et kui ta tuleb ja puldi võtab, mine lihtsalt oma tuppa. Katsu võimalikult vähe reageerida. Ühe korra järel see ei toimi, aga pikemalt nii tehes ei viitsi su vend enam sulle halba teha. Sest nagu ütlesid, ta ei taha isegi oma otsust peale suruda, vaid lihtsalt kiusata ja telekavaatamine teda tegelikult ei huvita.

Njah teil jah sellised vanused, kus üksteise närvi ajamine on tore ajaviide. Meil oli vennaga ka üsna samamoodi, aga kasvasime mõlemad suureks ja enam ei kakle omavahel. Kuigi armastame ikka vahel üksteisel pinda käia, aga see on pigem selline nalja tegemine. Aga sul ma soovitan ignoda teda või rahulikult rääkida. Ära närvi mine, see annab tegelikkuses ainult hoogu juurde su vennale. Või lihtsalt tema juurest ära minna. Kui ta sult puldi ära võtab, siis võid ju ise hakata talle millegagi närvidele käima, aga iseasi kas see aitaks. Igatahes säilita rahu :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”