Õe sõbranna

Ma ei osanud ausaltöeldes seda probleemi kuhugile mujale panna nii et panen siia kirja.

Olen 15 aastane noormees ja elan tihti oma õe juures kuna tal suur elamine ja kodus veidi kitsas.
Õe juures elab ka tema sõbranna, 27-aastane. Probleem on nüüd selles, et kui õde kodus pole ja ma olen tema sõbrannaga kahekesi majas siis ta on minu nähes vahest täiesti alasti ja tihemini ainult pesus. Mitte et ta oleks ainult oma toas ja vannitoas niimoodi aga ta on igalpool ja tuleb tihti minu juurde ja küsib midagi, näiteks kus on näiteks läpaka akulaadija (tavaliselt on see läpaka kõrval või seal samas läheduses) või üritab niisama juttu ajada (kuidas mul läheb ja kas kedagi silmapiiril on jne). Kui õde kodus on siis pole üldse sellist asja et ta paljas oleks. Rääkisin ka õele seda juttu aga ta vastas et mul on väga hea fantaasia :? .
Ma olen aru saanud et ta sõbranna üritab mulle kuidagi külge lüüa aga ta on minu jaoks liiga vana ja mina tema jaoks liiga noor, ~10 aastat vahet ja ma eelistan omavanuseid.
Ta sõbranna pole sellesuhtes mingi "freak" ka ja omab mingit kõrgharidust, on loomaarst ja muidu tundub normaalne inimene olevat. Tal on üsnagi seksikas keha ja vahest olen mõelnud et teen selle asja ära kui õde pole kodus, aga ma ei tea mis peale seda toimuma hakkab.

Tahaks veidi nõu saada, kuidas peaksin käituma kui mul peaks veel tulema selliseid olukordi või ei tohiks üldse enam õe juurde minna?
Palun vastake.

Re: Õe sõbranna

Kui see sind häirib, et ta alasti toas ringi käib ja sulle külge lööb, siis kas ei oleks kõige parem öelda et sa ei otsi temaga mingit suhet ja ei kavatsegi temaga suhtlema hakata. Kui õde läheb kodust ära, võid ju ise ka minna? Või kui ei taha siis jah, ütle, et eelistad omavanuseid.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

Noh, võib vabalt olla ka nii, et 27-ne tunneb lihtsalt end kodus vabalt ja ei häbene oma keha, üldiselt 27-ste hulgas ongi normaalne pesus olla või riideid vahetada teiste juuresolekul jne, keegi enam selliseid asju ei põe. Sinu jaoks on see ebatavaline, kuna 15-aastased häbenevad ja nii ei tee. Ma väga sellele ei panustaks, et see 27-ne sind nii väga tahab, 15-ne on tema jaoks siiski poisike. Kui üldse, siis õrritab niisama naljaga.

termomeeter kirjutas:Noh, võib vabalt olla ka nii, et 27-ne tunneb lihtsalt end kodus vabalt ja ei häbene oma keha, üldiselt 27-ste hulgas ongi normaalne pesus olla või riideid vahetada teiste juuresolekul jne, keegi enam selliseid asju ei põe. Sinu jaoks on see ebatavaline, kuna 15-aastased häbenevad ja nii ei tee. Ma väga sellele ei panustaks, et see 27-ne sind nii väga tahab, 15-ne on tema jaoks siiski poisike. Kui üldse, siis õrritab niisama naljaga.
Kas sa räägiksid samamoodi, kui 27a mees liputaks niimoodi 15a tüdruku ees? Siis ei jõuaks seda pedofiilia ja perverssuse süüdistusi siin ära kuulata, aga ilmsüütu naisuke lihtsalt tunneb end vabalt ja koduselt või õrritab niisama naljaga.

Nagu 27-aastane ei teaks kuidas alastiolek meestele, rääkimata teismelistele poistele, mõjub. Siin pole küsimustki kas ta teeb seda meelega. Minu väidet kinnitab tõik, et ta ei tunne end millegipärast vabalt siis, kui õde kodus on. Miks ta peaks end nõnda just ainult tema noore venna juuresolekul tundma?

Ma küsiks otse, et miks ta just siis, alasti käib kui te kahekesi kodus olete ja mida ta tahab minust. Või läheksin ka kodust ära, kasvõi parki istuma kui see naine aru ei saaks.Ära kindlasti ''seda asja'' ära tee, see oleks vägistamine (oleneb, mida sa ''selle asja'' all mõtlesid). Olen nõus vertigo jutuga. Siis küll öeldaks, et on pervert ja tuleb hukka mõista. Tobedad topeltstandardid.
Sõber on see, kes sulle südamesse ei situ, kui oled selja pööranud.

vertigo kirjutas:
Momo kirjutas:Ära kindlasti ''seda asja'' ära tee, see oleks vägistamine (oleneb, mida sa ''selle asja'' all mõtlesid).
Kuidas see vägistamine oleks, kui naine pmst ise end talle peale viskab?
No kui naine viskab end ise vägisi peale, siis on ju vägistamine?
Sõber on see, kes sulle südamesse ei situ, kui oled selja pööranud.

Momo kirjutas:
vertigo kirjutas:
Momo kirjutas:Ära kindlasti ''seda asja'' ära tee, see oleks vägistamine (oleneb, mida sa ''selle asja'' all mõtlesid).
Kuidas see vägistamine oleks, kui naine pmst ise end talle peale viskab?
No kui naine viskab end ise vägisi peale, siis on ju vägistamine?
Siis küll, aga kuidas sinu esialgset postitust mõista?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”