Vend terroriseerib

Tere.
Mu vend valab kogu aeg oma viha teiste peale välja,sõimab mind ja kui ma palun talt enda järel midagi lihtsat teha nt nõu enda järelt ära pesta vms,siis ta käratab mu peale ja sõimab tatikaks.(14 pole ju enam nii väga tatikas). Kuskil pool tundi tagasi lõpetasin ma söömise ja panin taldriku kraanikaussi,ise mõeldes,et ma vaatan filmi lõpuni ja
siis pesen.Ning siis tuli ta ülbitsema ja käskis kohe puhtaks pesta ja sõimas mind jällegi.
Kui ma end õigustama hakkasin,ütles ta,et ta pesi eile KÕIK ära,kuigi mina pesin hoopis.Tema küüris vaid paar kahvlit i vsjo.Ta käitub väga ebavõrdselt,umbes et - tema karjub ja käsib ja mina pean kohe tegema.Kui mina midagi palun rahulikult,siis ta kohe karjub "jaajaa" vms ning lõppkokkuvõttes ei tee midagi.
Palun ärge arvake,et asi on ainult nõude pesemises - see oli üks asi.On ka teisi asju.Isa tuleb ka alles homme koju.(Mainiks ka,et vend on juba 24).
Alati,kui ma üritan midagi enda kaitseks öelda,ei lõpeta ta terroriseerimist.Päeval ma pmst ei suhelnud temaga ja nüüd ta siis käratab ja ülbitseb.
Ma ei suuda seda enam taluda! :(

Re: Vend terroriseerib

Jah, kodus pead ja jalad koos elades ongi pinged majas, see on normaalne. Kui te koos midagi ei tee, siis äkki õnnestub sul välja pakkuda, et vahel teeksite? Nt kas või rattaga sõitma minek, lennusadama külastamine vms. See murrab natuke seda rutiini ja muidugi mitte hetkega, aga tasapisi võib teievahelisi suhteid parandada.

Re: Vend terroriseerib

Võibolla leevendab huumor teie tülisi. Kui mõlemad mõistavad nalja siis peaks mõni kild teid veidike lepitama, kuigi sellises olukorras on vist raske kildu visata. Te võiksite teha äkki nõudepesemise plaani, et ükspäev üks ja teine päev teine. Ära ärritu ka kui ta niimoodi ütleb, pigem ära tee lihtsalt välja. Mõned inimesed lihtsalt tahavad tüli norida, aga kui see ei õnnestu, siis üldiselt rahunetakse veidi.
Ühesõnaga palju kannatust ja rahulikkust sulle!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”