Hoolitsen venna eest kui invaliidi eest

Tere jälle! Mul on selline mure olnud juba pikka aega, AASTAID! Mul on vend, kes on praeguseks 19 ning me elame ühes toas. SEE ON KATASTROOF! Elaksime nagu seapesas. Teised toad on korras, kuna vanemad koristavad neid... Ma olen talle ütelnud, aga ta ütleb ära mölise vms...niisiis ma olengi ise talle need voodisse visanud, kuna nii on mul endal lihtsam, kuid SEE POLE ÕIGE JU! Vanemad on temaga rääkinud aga see mõjub talle vaid paariks päevaks. Ootan juba seda aega, et ta koliks ära või läheks sõjaväkke vms...Ahjaa, kui vanemad tööl siis pesen ainult minda nõusid. Ma lihtsalt ei kannata, kui nõud on pesemata või kui tuba on segamini...nüüdseks olen ära harjunud, et tuba on segamini aga mida ta õige arvab endast, et ma orjangi teda?!? Mida ma peaksin tegema, või kas annab üldse midagi teha? Ta on vanemate kontrolli alt täiiesti väljas!

Re: Hoolitsen venna eest kui invaliidi eest

Ei usu, et annab midagi teha, paljud poisid ongi sellised, et ei huvita, kas ümber on segadus või ei. Samamoodi nõudega - kogutakse kraanikaussi ja pestakse alles viimases hädas, kui ühtki puhast nõud enam pole. Mul vend samasugune, varem ka närvitsesin, nüüd ei ela enam koos. Kui külla lähen, eks ikka närvitsen edasi, et miks tuba segamini ja pese ise oma nõud jne, aga see pigem jutu jätkuks, ega tegelt inimest selle näägutamisega ei muuda. Kas mingit võimalust pole, et sa mingi muu toa endale saaks? Ehk annaks kas või elutoast või mingist muust toast sulle nurgakese eraldada, oleks ehk ikka parem kui vennaga kogu aeg koos olla. Ega jah, ei kujuta ette, et niimoodi kogu aeg koos ühes toas olles oleks üldse võimalik normaalselt läbi saada.

Re: Hoolitsen venna eest kui invaliidi eest

Mul on teistmoodi. Vend hoolitseb minu kui invaliidi eest. Tegelikult ma pole invaliid. Kunagi tahtsin ma lihtsalt end ära tappa. Saate aru, ma ei saa kuhugi minna, vend tuleb kaasa. Lähen poodi kokat ostma, vend tuleb kaasa. Ma lähen hommikul koolibussi peale, vend läheb tööle, tuleb saadab mind bussi peale. Nagu väikest last. Noh, hoolib minust ja muretseb, ma saan ise ka hakkama. Kurat, teine vend võiks siin olla, annaks talle tappa.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”