Probleem õega !TÄHTIS! RUTTU ABI VAJA !

Tere! mul on siis selline probleem, et mul ema käib töö pool kuud ära laeva peal ning isa ei ela siin enam ning kui ema on tööl, õde ei lase mul siin elada (ähvardab koguaeg korke välja tõmmata kui mul on muusika liiga kõvasti, kuigi ma kuulan muusikat koguaeg sama helitugevusega nagu ka siis kui mul ema on kodus ning ei ole kunagi liiga kõvasti), ähvardab mind kodust välja visata ja politsei kutsuda ning ütleb, et ka ema on nõus sellega kui ta mind kodust välja viskaks ( kuigi ema ei ole nõus ) ja üldse koguaeg kiusab ja ähvardab mind ja ma ei või nagu midagi teha kodus kui ema on tööl, sest kohe hakkab ta vinguma ja ähvardama ja ütleb, et ma ei tohi oma toastki välja tulla ja kui ema on kodus, siis ta ka vingub koguaeg ja ema ei tee midagi, sest ta hakkab ka emale vastu. Ma ise olen 16 kohe ja õde on 18. Mida teha? Kas ma võin sellega politseisse pöörduda? Kas ma võin sellega kohtusse minna? Ta on mind juba aastaid kiusanud ja norinud ja ma nüüd ei suuda enam elada, juba aasta otsa on nii hull olnud, et ma olen hakanud end lõikuma ja ma tahan end ära tappa.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”