Suhtlemishullust õde

Mu õde elab juba mõnda aega linnas. Seal on tal tekkinud hulgaliselt sõbrannasid ja mees :D kellega ta pidevalt telefoni teel suhtleb. Eriti mehega, nad helistavad üksteisele iga neetud tunni tagant! Kusjuures nad pole mingid vastarmunud, ammu koos juba. Nüüd arvab õde, et ka mina pean tema telefonikultusega kaasa minema ja 24/7 kättesaadav olema. Mina aga pole absoluutselt telefoniinimene. Ei vaevu seda kaasaski kandma enamasti. Kes tahab mulle midagi öelda, kirjutagu fb-i kiri vms.
Nüüd aga pean ma juba viimased aastad kuulama õe hala, kes, iga kord kui mind telefonitsi kätte ei saa, vinguma kukub. Küll olen ma maakas, siis jälle mõttetu inimene. See, keda telefoni teel kätte ei saa, olevat vanamoodne ürgaegne kuskil koopas elav maeiteamisasi.
Ma olen üritanud talle korduvalt selgeks teha, et selline ma juba olen ja leppigu ta parem saatusega. Selle peale ütleb ta aga ainult dramaatilise häälega:"Kohutav," pobiseb veel midagi ja paneb toru hargile. No tule taevas appi. Mida ma tegema pean?
Ja P.S. Oleks siis, et ta tahaks mulle iga kord midagi huvitavat rääkida, lihtsalt vingub, kui raske elu tal on ja räägib mõttetutel teemadel a`la mis sa hommikul sõid.

Re: Suhtlemishullust õde

termomeeter kirjutas:vertigol õigus, see üks maailma suurim telefonisõltlane sai ju mingisuguse ajuvähi või midagi sellist. ja pärast ravi jätkas telefoniga rääkimist, lihtsalt vähendas oma 10 tundi 6 tunni peale vms.
Heh, proovitud ammu. Ta ei usu seda, skeptik nagu ta on. Tembeldab mind usklikuks või lihtsalt imelikuks ja pööritab silmi.

ütle siis midagi kurjemat veits, kui siiani pole aru saand. lihtsalt natuke vürtsi juurde: ''ma pole siiani pidanud vajalikuks seda igal pool kaasas kanda ja SINU pärast ei hakka ma seda kohe kindlasti ka muutma. sul pole isegi kunagi midagi asjalikku rääkida. mida ma raiskan sinu peale oma aega ja tervist.''

Külaline kirjutas:
termomeeter kirjutas:vertigol õigus, see üks maailma suurim telefonisõltlane sai ju mingisuguse avaimsesõi midagi sellist. ja pärast ravi jätkas telefoniga rääkimist, lihtsalt vähendas oma 10 tundi 6 tunni peale vms.
Heh, proovitud ammu. Ta ei usu seda, skeptik nagu ta on. Tembeldab mind usklikuks või lihtsalt imelikuks ja pööritab silmi.
Usklikuks? Su õde on debiilik, kas ta seda vähemalt teab? Kui ei, siis sinu kui pereliikme ülesanne on teda teavitada tema vaimsest konditsioonist, mis on tõenäoliselt põhjustatud liigsest kiirgusest pähe.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”