liiga vähe suhtlemist?

olen hetkel 13, vend on aga 21. õpib ülikoolis, üldse tubli ja värki. aga nagu me ei suhtle enam nii palju kui ma tahaks võinii. käib kodus küll suht tihti et nägemisega probleeme ei ole siiski, meil ei ole lihtsalt mitte mingit teemat mille üle rääkida vms, ja see käib lithsalt mulle närvidele. kui olin tillukesem rääkisime koguaeg ja olime kui sukk ja saabas koos, hoidis mind ja igast seesugust. vahepeal hakkasime isegi rohkem suhtlema tänu tema tüdrukule, kelelga ta 3 aastat käis, aga jah, midagi juhtus ja ükskord ei käinud ja siis nagu meie ka võõradusime. ühesõnaga võibolla ei olegi see niivõrdkuivõrd suur problöeem teie jaoks et ma abi vajaks aga siiski, millest see tuli? sellest et ma olen nüüd teismeline? või kuidas üldse ma ei tea jutu peale saada võis eda parandada? ta teab sie ka et me suhtleme liialt vähe, st talle on seda öeldud ja ka mulle on seda öeldud. et jah. ma ei tea rääkige lithsalt kuidas teie enda vendadega läbi saate, kellel on suurem vanusevahe ja nii. :)

Probleem on täpselt nii suur, kui sa seda enda jaoks tunnetad olevat.

Paratamatult vend on nö pesast välja lennanud ja enda ümber teise maailma loonud. See ei tähenda, et ta sinust ei hooliks, aga lihtsalt kuna maailmad on erinevad, siis teil ei ole enam nii palju ühiseid kontaktpindasid, millest rääkida...

Sama juhtub näiteks laste ja vanematega - teismeeas hakkavad samamoodi vanemad lastega palju vähem sügavuti suhtlema. Isegi ühe katuse all elades.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”