Täisealine õde ei koli vanemate juurest minema..

Kas keegi oskaks anda nõu sellelt kohalt, et mul on õde(21), kes ei koli kodust minema, kuigi vahepeal elas omapäi, aga ss said tal kõik rahad otsa ja ta oli võlgades ning ema pidi muidugi ju kõik kinni taguma... :roll: Ta kouaeg karjub ja õiendab kõigiga, ISEGI EMAGA, KES LASEB TAL HEAST SÜDAMEST SIIN ELADA... :o Käib haigelt närvidele, sest väga stressirohke on kodus olla, ükski õhtu ei möödu ilma karjumiseta, mul on isegi piinlik naabrite ees, sest seinad kostuvad päris hästi läbi...Nii kui ma saan täisealiseks, tõmban siit majast võimalikult kiiresti minema :S

Re: Täisealine õde ei koli vanemate juurest minema..

Kui elatakse lihtsalt puugina vanemate peal (ei toetata pereelu, tööd ei otsita, ei õpita) siis mina vanemana oleksin küll päris pahane.
Ise kolisin välja ca kuu peale keskkooli lõpetamist, õde samamoodi. Vanemad tegid meie toa ümber nii et kui nüüd koju minna, peab diivani peal magama. Ei kujuta küll ette, et peaks tagasi kolima. Mingi töö ikka leiaks ja kasvõi 12ruuduse korteri saaks üürida.

Reedetu kirjutas:Kui elatakse lihtsalt puugina vanemate peal (ei toetata pereelu, tööd ei otsita, ei õpita) siis mina vanemana oleksin küll päris pahane.
Ise kolisin välja ca kuu peale keskkooli lõpetamist, õde samamoodi. Vanemad tegid meie toa ümber nii et kui nüüd koju minna, peab diivani peal magama. Ei kujuta küll ette, et peaks tagasi kolima. Mingi töö ikka leiaks ja kasvõi 12ruuduse korteri saaks üürida.
Mulle meeldib mugavalt elada,mis jaoks ikka pingutada,kui kõik olemas

Külaline kirjutas:
Tartukas kirjutas:Edasi õppida on suht nuss, kui pead tööl käima ju?

Kuhu sa oma õe ikka saadad kui tal pappi ei ole lmao, mõtle natuke.

Kui tahad,et õde ära koliks,siis otsi talle rikas mees.
Ja rikas mees ilmselt ei tahaks ka karjuvat ja vigisevat naist endale :D
Unless she is very hot. :D
If you say you’re worthy, you are. If you say you’re not worthy, you’re not. Either way you will live into your story.
T Harv Eker
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”