VEND!!!

ma olen 10 aastane tüdruk...Mul on vend kes saab 2 november 15...Tema on minust 5 aastat ja 5 kuud vanem....Meil on üks ema aga isad erinevad...
mu vend käib boksi trennis ja mõelge ise ,kui kõvasti ta lööb mind...
Mul tulevad kohe sinikad!
Üks kord mu ema ütles nii: Et kui sass (mu vend) lööb sind ,siis ütle meile.
järgmisel päeval me sõitisme Jõhvi,ostsime diivane jne...Nüüd tekkis vaidlus kes magab diivani peal..ta ütles et mina ,aga mina ütlesin et mina...
Siis ta lõi mind vastu selga!Tema arust tegi ta seda tasakesti ,aga ei olnud nii!Mul oli valus ma lõin teda kaa siis jälle tema ja ma hakkasin nutma :cry:
(kui mu vend lõi mind siis isat polnud)
Sass ütles siis kui sa hakkad nutma siis isa saab VÄGA VIHASEKS!!!
mina ikka nutsin...
Tuli isa ja Sass rääkis talle: et mina lõin teda esimesena aga ma ei löönud! :(
Ma muidugi ütlesin et see ei ole nii...Isa usus!!!
kuidas ma saaks sellest üle et sass ei lööks mind??? :?: :?: :?:
Kennuke on armas

Tere “dgirly”!
Siis ta lõi mind vastu selga!Tema arust tegi ta seda tasakesti ,aga ei olnud nii!Mul oli valus ma lõin teda kaa siis jälle tema ja ma hakkasin nutma
Sa oled nüüd ise veendunud, et vägivald tekitab vägivalda! Võib-olla praegu on juba liiga hilja küsima, miks sa tegid nii, kuid sulle oleks olnud väga kasulik mõelda selle peale, et miks sa oma venda vastu lõid? Ma mõistan, et sulle oli pisarateni kahju ja solvav, et vend lõid sind, kuid mida sa tahtsid saavutada vastu löömisega? Vend on ju tugevam kui sina? Kas on mõtet talle rusikatega kallale minna?

Mina arvan, et see on täiesti mõttetu, kahjulik ja valus, kui sa hakkad vennaga kaklema. Järgmine kord, kui ta lööb sind, siis mine otse vanemate juurde. See juhul ei teki enam küsimusi, kes kaklust alustas. Teiseks, ma soovitan sulle õppida tundma oma venda ja ära arvata ajahetki millal ta võib vägivaldseks muutuda. Sa oled elanud oma vennaga koos pika aja ja sa pead teda juba enam vähem tundma, millal ta hakkab rusikatega vehkima. Kui sa näed, et olukord on juba tõsine ja vend võib vägivaldseks muutuda, siis ära vaidle temaga, vaid lihtsalt lahku toast. Hoia distantsi. Kui teil on mingi vaidlus ja teie ei oska ise otsustada, kes, näiteks, magab uue diivani peal, siis kutsu vanemaid. Sind vend ei kuula, kuid vanemaid küll. Endal on ka turvalisem olla. Vanemate juuresolekul ei tule ta sulle rusikatega kallale.

Nüüd ma hakkan oma kirja lõpetama. Ole tubli ja kirjuta kuidas sul läheb!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”