Noorem Vend

Tere!

Mul on mure oma 8-aastase vennaga. Nimelt siis asi selles et kuna vanemad (mulle ema ja kasuisa, talle ema ja isa) ei pööranud väiksena ta käitumisele eriti tähelepanu, siis nüüd on ta hakanud arvama et võib kõike teha, sest mina jään nagunii süüdi... Ja siis ongi nüüd viimasel ajal niimoodi olnud, et kui ma tahan hakata PS3-ga mängima, siis tema otsustab, et ta tahab telekat vaadata ning kutsub ema ja ema siis ajab mu lihtsalt ära ning käsib mul oma toas mängida... aga tõesti on võimatu 14 tollise teleka taga mängida mis mu toas, suures toas hea 52'ne..... aga jh, probleem siis selles et tahaks vennale kuidagi koha kätte näidata, sest viimased 3 kuud pole ma PS3-ga peaaegu üldse mängida saanud.

Re: Noorem Vend

kui ta on ise su kõrval ja õpib ja sa lased tal endal ka vahepeal mängida, siis äkki kaob tal see emme-kutsumise tuju ära. yrita temaga sõbruneda ja ma arvan, kui sa veidi vaeva näed, siis on see lihtne. ta on nii noor poiss ja ta otsib pidevalt omale kedagi, kellest eeskuju võtta ja sina oleks selleks ideaalne :)

Kui sa tõesti mängida tahaks, siis mängiks sa ka tolle 14-tollise teleka taga. Sa mõtle parem sellele, et nii mõnedel suuremat üldse polegi. Ära hellitatud olete, jeps.
Mustjas revolver sülgab veriseid kuule, mis õhus tarduvad ja hukutavad helevalgeid rahulinde. Ankruketil ei ole lõppu, millega laul algaks.

Mis 14 tollisel ekraanil viga? Ole õnnelik et sul üldse on ps3, paljude jaoks on see kauge unistus. Ma pean telekat nt vaatama arvutiekraanilt mis on laiuselt umbes nagu neegrimunn.. ning iga uuem mäng hakib nagu hakklihamasin.

Teine võimalus on sul vennale ppeksa anda. Nii need ssjad käivad.

kadakas* see inimesel on asjad mis tal on ...
Ta tahtis abi saada, mitte kuulata nõuandeid et osta uus telekas .. jms ,, või keegi teine räägib kes on kade et tal pole PS3 ja ütleb, et nad mõlemad on ära hellitatud ...
No aidake inimest , andke nõu ... Nõusun sellega kes ütles, et proovi sõbruneda ja näita eeskuju jms ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”