Vend on ikka nii kadakas* !

mu vend on ikka nii kadakas*.Kogu aeg ainult möliseb minuga , tirib mind juustest . ta peab ennast nii tähtsaks sest tal on autojuhiload.igapäev peksab ta mind. mul on juba väga palju sinikaid tänu talle.ta küünistab ja hammustab ka. ta on 18 saab kohe 19 ja mina olen 13.ta sõimab mind koguaeg. õigus jääb alati temale . mu ema ja isa on ka tema poolt keegi ei usu et ta teeb seda
Aidake mida teha ?????
kui see jätkub nii siis ma põgenen kodust ausalt ka ma lihtsalt ei suuda enam

Re: Vend on ikka nii kadakas* !

mida sa vingud, minu vend(poolvend) oli ikka täiesti värdjas, olen temast mitu aastat noorem, olen 17 tema 24, käisin veel alglassides kui ta mind ära kasutas, kõik see toimus 6 aastat, 8 klassis lõpetas ta selle, ära väida et sinu vend on värdjas, ta on inimene kel on tunded, kuid paraku jääd sina talle ette nagu mina oma vennale, tuleb sellest üle olla
Liiga palju kordi olen ma lihtsalt tahtnud surra
Tahtnud selle maailmaga hüvasti jätta
ja õige pea......

Re: Vend on ikka nii kadakas* !

trinx00 kirjutas:mida sa vingud, minu vend(poolvend) oli ikka täiesti värdjas, olen temast mitu aastat noorem, olen 17 tema 24, käisin veel alglassides kui ta mind ära kasutas, kõik see toimus 6 aastat, 8 klassis lõpetas ta selle, ära väida et sinu vend on värdjas, ta on inimene kel on tunded, kuid paraku jääd sina talle ette nagu mina oma vennale, tuleb sellest üle olla
kas sa psüholoogi poole pole mõelnud minna?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”