Mu vend on debiilik.

See on lihtsalt täiesti võimatu! Olude sunnil pean ma olema praegu venna läpakas ja mu vend lihtsalt kuritarvitab seda ära. Ta saab kõik minu Facebooki, MSNi ja isegi kõikide mängude passwordid teada oma kuradi Keyloggeriga! See ajab mu täiesti marru. Vahel ma sobran ta telefonis ja näen, ta on JÄLLE mingid minu passwordid omale üles kirjutanud! See kisub juba võimatuks. Mis ma tegema peaksin?? Ei hakka ju talle ütlema ka, et nägin, et su telefonis on minu passwordid kirjas jne.. Palun abi!

Re: Mu vend on debiilik.

Ma ise panin ema arvutile (enda vanale arvutile) peale sellise programmi nagu KeyScrambler Premium - see krüpteerib sinu klahvivajutused, teine osapool ei näe neid loetaval kujul. Kuigi kui see on su venna arvuti, siis poleks tal mingi probleem sellest programmist lahti saada.

Veel üks võimalus on kasutada virtuaalset klaviatuuri, teoreetiliselt ei tohiks see sinu klahvivajutusi salvestada.. Seda kasutatakse lisaturvalisuse eesmärgil näiteks panka logides jms. Windows 7-s/Vistas leiab selle klaviatuuri kui trükid Stardi menüü otsingusse "keyboard" ning valid listist "On-screen keyboard".
Viimati muutis vertigo, 10 Dets 2011, 01:37, muudetud 2 korda kokku.

Idioot. kirjutas:"Vahel ma sobran ta telefonis ja näen, ta on"

Oot, Sa siis rikud ka tema privaatsust?
Ma hakkasin ta sms'e lugema alates sellest ajast, kui mulle tundus, et ta on suitsetama hakanud. Sõnumitest tuligi see sama välja.
Sealt jäid ka silma minu paroolid, mis ta omale oli saatnud, et meeles pidada.

Reedetu kirjutas:Ma ei tea, kas msni's, postkastis ja FBkis käimised saab lugeda nii tähtsate toimingute alla, et neid mujal arvutites sooritada ei saa. Mängimisest pead vast seniks loobuma kuni saad venna arvutit kasutamata hakkama.
e-mail ja facebook võivad mõne inimese jaoks sisaldada väga tähtsat infot. mängud just pole niivõrd tähtsad.

Külaline kirjutas:
Idioot. kirjutas:"Vahel ma sobran ta telefonis ja näen, ta on"

Oot, Sa siis rikud ka tema privaatsust?
Ma hakkasin ta sms'e lugema alates sellest ajast, kui mulle tundus, et ta on suitsetama hakanud. Sõnumitest tuligi see sama välja.
Sealt jäid ka silma minu paroolid, mis ta omale oli saatnud, et meeles pidada.
Näed kui tore! Sa rikud ta privaatsus, sest hoolid temast : ) Kui nunnu! Ja äkki on võimalik, et temagi teeb seda samal eesmärgil! Ta hoiab silma su kontodel peal, et Sa ei langeks kurjade inernetipervertide küüsi! Niiet... las kõik jääb nii nagu see on! Ilmselgelt Sulle sobib selline... "kontrolliv privaatsuse rikkumine" ehk heal eesmärgil selle tegemine (sest ise ju sooritasid ka seda) ning las siis kõik jääb nii! Kui peaks tekkima probleemid, et ta su kontos vandaalitsema hakkab, siis tuled ilusti uuesti siia ning teed selle kohta teema ja me aitame Sind rõõmuga uuesti! : )
Nii ilus lõpplahendus!
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”