Tundub et mu väike vend on HOMO!

Ta on alles 11 saab kuu aja pärast 12. Reidis otsib igast tutvusi tüdrukutega ja jne. 8 aastaselt hakkas ta seksi liigutusi tegema avalikult igal pool(saalis, 6ues) mul oli tema pärast nii häbi.10 aastaselt hakkas ta mind katsuma!!! Ma andsin talle paar vopsu ja s6imasin kuid ta ikka ei l6peta ja nii juba 4 aastat. Siis hakkas ta igast sexi jutusi ajama(''tule siia,las lakun su peenist jne) kadakas*!!!
Räägin emale sellest kuid ema midagi eriti peale ei v6ta. Hahaaa mida ma nüüd siis pean vennast arvama.Mu s6brad arvavad et ta kadakas*.( Mina,kes kirjutas, olen Ikka Uhke Naistemees :P aga ikkagi mida peaksin tegema!!??

Re: Tundub et mu väike vend on HOMO!

Ise teadsin ka sellises vanuses ühte tüüpi, kellel näisid olevat homoseksuaalsed kalduvused, aga lõpuks kasvas temast naistemees. Kui ta aastaid hiljem ikka veel nii teeb, siis võib juba midagi tõsisemalt arvata. Siin pole probleemiks omasooiharus, vaid pigem see, et ta liiga avalikult näitab oma vaimustust seksi vastu üles... piisava seletustööga ja ajaga läheb see üle.

Mure4ever kirjutas:10 aastaselt hakkas ta mind katsuma!!! Ma andsin talle paar vopsu ja s6imasin kuid ta ikka ei l6peta ja nii juba 4 aastat.
mm , ta pidi olema ju 11 (kohe 12 ) ja kümnne aastaselt alustas ning neli aastat on see kestnud...? wtf :D veits feil. siis peaks ta olema ju 14 juba :d .

aga vaevalt ta homo on . ta lihtsalt üritab nalja teha (ma arvan , ta võib muidugi vabalt homo olla).

Külaline kirjutas:
Mure4ever kirjutas:10 aastaselt hakkas ta mind katsuma!!! Ma andsin talle paar vopsu ja s6imasin kuid ta ikka ei l6peta ja nii juba 4 aastat.
mm , ta pidi olema ju 11 (kohe 12 ) ja kümnne aastaselt alustas ning neli aastat on see kestnud...? wtf :D veits feil. siis peaks ta olema ju 14 juba :d .

aga vaevalt ta homo on . ta lihtsalt üritab nalja teha (ma arvan , ta võib muidugi vabalt homo olla).

Sul on 6igus, panin arvutusega pane:DD
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”