Õel pole soovi minuga suhelda enam...arvuti pärast

Tere !
Mina olen 13, ja mu õde on 18 . Tal on poiss,kellega ta koguaeg suhtleb MSNis. Tuli tema juurest külast,ja kohe läks msnis kohe temaga tagasi suhtlema. Siis kui ta nyyd oli nädalavehetusel tema juures, ja tagasi tulnd, ma rääkisin temaga,aga ta isegi ei kuulnud,kui temaga rääkisin. Pakkusin temaga poodi minna,aga ta ei viitsinud minuga. Pärast tahtis ise üksi minna. Ta on liiga palju arvutis ja ei suhtle enam minuga. Arvuti on meie suhted asendanud -.- . Kuidas kasutada võtteid,temaga normaalseks suhtlemiseks,nii,et ta ei oleks arvutis kui suhtleme ?!

Re: Õel pole soovi minuga suhelda enam...arvuti pärast

eks tal on lihtsalt selline vanus, et tahab rohkem omavanustega suhelda. kui ta on endale poisi leidnud, siis lase neil koos aega veeta, eks see ole alguse asi, et tahetakse kogu aeg koos olla jne, ära keela neile õnne :). küll ta millalgi jälle avastab, kui tore õde tal on. muidugi võid ise ka oma õele rohkem headmeelt teha, näiteks küpsetada kodus ise koogi ja viia õele sinna arvuti juurde tükikese vms :). ega ta sind ju ei vihka, lihtsalt hetkel naudib teisi inimesi. anna talle aega :). ja kuskile kutsuda katsu aeg-ajalt ikka, nagu näiteks see poodiminek. küll ta millalgi ikka tuleb koos sinuga :).

Re: Õel pole soovi minuga suhelda enam...arvuti pärast

termomeeter kirjutas:eks tal on lihtsalt selline vanus, et tahab rohkem omavanustega suhelda. kui ta on endale poisi leidnud, siis lase neil koos aega veeta, eks see ole alguse asi, et tahetakse kogu aeg koos olla jne, ära keela neile õnne :). küll ta millalgi jälle avastab, kui tore õde tal on. muidugi võid ise ka oma õele rohkem headmeelt teha, näiteks küpsetada kodus ise koogi ja viia õele sinna arvuti juurde tükikese vms :). ega ta sind ju ei vihka, lihtsalt hetkel naudib teisi inimesi. anna talle aega :). ja kuskile kutsuda katsu aeg-ajalt ikka, nagu näiteks see poodiminek. küll ta millalgi ikka tuleb koos sinuga :).
termomeeter ütles kõik (:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”