9 aastane vend:(

mul on selline mure:minu vend on nii napakas ta valetab minu klassiõdedele sitta kokku ja muud sellist .mul on nii mark juba ma vahepeal mõtlen et aitab aga see ei aita kui mul oli 17 aprill sünna siis ta tegi mulle nii häbi umbes 25 aprill ta lihtsalt koolis tegi mulle häbi aga ma järsku mõtlesin mulle aitab ja ma läksin ja andsin talle jalaga 2 korda kõhtu .mul oli küll mark aga ta sai 2 päeva aind aru ja siis uuesti mul on nii mark
palun aidake mind mai tea mida teha!!

Re: 9 aastane vend:(

Muide 9 aastased ongi tegelikult sellised, ära lihtsalt tee temast välja, nad tahavadki tähelepanu, eriti poisid veel. Ütle siis oma klassiõdedele ka, et 'ah, ärge uskuge ka kõike mida need väiksed lapsed räägivad, ta tahab lihtsalt tähelepanu'. Ja ürita vahetunnis ka temast rohkem eemale hoida. Kui te temast välja ei tee, siis küll ta ka lõpetab.

Ellumure27 kirjutas:nt:ta räägib et minu pere ostab kõik riided kaltsukast aga tglt mitte ta peksab vahest jalaga mind keset vahetundi eriti siis kui mul looduse õpetus tuleb siis on mul tund tema klassis.ja ta vahest peksab minu klassiõdesid:(
Su vend räägib, et su pere ostab kõik riided kaltsukast? No järelikult ütleb ta ju sama ka enda kohta :) nii palju ta vist mõelda ei suuda, et teil on ühine pere

Ja ma olen õpetajate päeval andnud tundi 9-aastastele. Kohutavad ambaalid (mitte kõik muidugi, aga leidus), tahtsin osadele jala kurku lüüa ja neid omaenda mütsideks vorpida.. Aeg parandab teda.

vertigo kirjutas:Aeg parandab teda.
Mitte kõikki. Tean päris palju selliseid, kes on lapsepõlves siuksed nagu teemaalgataja vend ja ongi terveks eluks siukseks jäänud. Tuleb vanematele sellest rääkida ja vennale tuleks mingid piirangud peale panna. Nt et kella 9 tuleb igapäev koju tulla vms. Küll ta siis ükskord aru saab.

vertigo kirjutas: Ja ma olen õpetajate päeval andnud tundi 9-aastastele. Kohutavad ambaalid (mitte kõik muidugi, aga leidus), tahtsin osadele jala kurku lüüa ja neid omaenda mütsideks vorpida..
:D haha.

aga ma arvan ka, et lihtsalt tähelepanu vajadus. ütle emale, et vend koolis teeb margi täis vn.. Äkki ema saab rääkida ttemaga kuidagi?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”