Mure Vennaga

Tere. mul on nüüd selline mure:

olen 12-aastane tüdruk. Vend on hetkel 15. probleem on selles, et mu vend sõna otseses mõttes näperdab mind. ma olen sellest aru saanud, et seksuaalses mõttes pole tal midagi kavas, aga ta üritab ennast lihtsalt huvitavaks teha ja endale tähelepanu tõmmata. See käib nii hullult pinda juba. Närvid läbi. Aga ega sellise asjaga psühholoogi juurde ka minna ei taha. Emale olen ka rääkinud. ta mõnikord keelitab, aga tulutult. Mu vend arvab et ta on nii naljakas, aga tegelt ei meeldi see kellegile. Kuidas ma saaksin talle SÕNADEGA selgeks teha, et ta mind ei näperdaks. Sest ma tean, et minu keha kuulub ainult mulle ja mitte kellegile teisele. Ning tal pole õigust mind näperdata. Abi palun? :(

kas teda kuidagi avaliku häbiga ei saa ähvardada? Õekäperdaja kuulsus poleks ju kellelegi meeltmööda? Või midagi muud välja mõelda, millega talt saaks välja pressida.

Kahjuks mõistlikult ei saa sellises vanuses taolise poisi puhul ilmselt vettpidavaid lahendusi leida.

Talle selgeks tegemiseks ei ole mingeid erilisi sõnu vaja ju. Lihtsalt hakka karjuma ja ütle, et Lõpeta! Võid ka öelda, et su keha kuulub ainult SULLE! :wink:
If You Love Something,
Let It Go ...
If It Comes Back To You,
It's Yours ...
If It Doesn't,
It Never Was ...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”