Õde .

Ma ei tea kas seda just mureks/probleemiks saab nimetada , aga ma siiski kirjutaks sellest siia . Ma olen 14 aastane tüdruk ning mul on 16 aastane õde . Alati kui tal minult midagi vaja on , siis ma anna talle selle , aga kui mina midagi vajan , saadab ta kohe mu pikalt . Me sõimame igapäev üksteist , ta ütleb et ma olen kõige hullem vinguja ja värdjas . Varem ta isegi lõi mind pidevalt aga see on üle läinud õnneks . Ka see on nõme , kui vanemad lubavad talle kõike , isegi alkoholi juua , olenemata sellest et õde sai trahvi . Alati saab õde oma tahtmise , ta võib käia kus iganes ja teha mida iganes , tema saab alati rohkem taskuraha . Minule ütlevad vanemad et ma olen veel noor , aga samas kui õde oli 14 , oli kõik täpselt samamoodi . Isa oli varem ikka alati minupoolt ja hellitas mind , sest ma ju pesamuna , aga nüüd on tal uus naine ja ta on mind täiesti ära unustanud , ta on nii muutunud . Ema on ka koguaeg tööl ja miski ei aita . Raske on nii . Õde läheb sügisel ühikasse ja ma olengi täiesti üksi , samas on hea et siis pole enam õega tülitsemist .

Re: Õde .

bowbow kirjutas:Ma ei tea kas seda just mureks/probleemiks saab nimetada , aga ma siiski kirjutaks sellest siia . Ma olen 14 aastane tüdruk ning mul on 16 aastane õde . Alati kui tal minult midagi vaja on , siis ma anna talle selle , aga kui mina midagi vajan , saadab ta kohe mu pikalt . Me sõimame igapäev üksteist , ta ütleb et ma olen kõige hullem vinguja ja värdjas . Varem ta isegi lõi mind pidevalt aga see on üle läinud õnneks . Ka see on nõme , kui vanemad lubavad talle kõike , isegi alkoholi juua , olenemata sellest et õde sai trahvi . Alati saab õde oma tahtmise , ta võib käia kus iganes ja teha mida iganes , tema saab alati rohkem taskuraha . Minule ütlevad vanemad et ma olen veel noor , aga samas kui õde oli 14 , oli kõik täpselt samamoodi . Isa oli varem ikka alati minupoolt ja hellitas mind , sest ma ju pesamuna , aga nüüd on tal uus naine ja ta on mind täiesti ära unustanud , ta on nii muutunud . Ema on ka koguaeg tööl ja miski ei aita . Raske on nii . Õde läheb sügisel ühikasse ja ma olengi täiesti üksi , samas on hea et siis pole enam õega tülitsemist .
See on ju tüüpiline õdede vaheline nääklemine .. ta on 16´, sina 14 - mõlemad sellises "kõik ärritab" eas .. kui ta läheb ühikasse elama , siis usu mind , pärast seda kui te näete juba üksteist vähem ja ei ole koguaeg ninapidi koos , siis hakkate paremini läbi saama .
Ja pealegi , kui sa jääd siis nn "ainukese tütrena" elama emaga , siis ta ka äkki hoiab sind rohkem ...
Ja need isa uued naised , need ongi sellised , kes isad ümber muudavad ! ma loodan , et sul on isal lihtsalt mõistus peas ja kunagi ta ikka mõistab , et lapsed ikka enne kõike kui mingi uus tutt .

Oijah , eks ma pean tõesti veel natuke kannatama ja ootama millal õde ära läheb , kuid praegu , just praegu on selline tunne, et ma murdun , ei jaksa enam lihtsalt , kõigest on kõrini ja tahaks ära siit , kaugele . Igatahes , enam hullemaks minna ei saa ..

Soovitan sul emaga rääkida,et see pole õige ma usun,et su ema saab aru minul on sama asi,aga veel hullem mu õde lööb ja sõimab mind pubekaks ja samas ei sa talle midagi vastu teha sest ta on nii tugev ja siis lööks ta mind tugevamini.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”