Appi,

Pealkiri võib tunduda nagu asi oleks VÄGA hull. Noo., minu jaosk on see kindasti, aga mõned võivad teisiti arvata.
PROBLEEEM :

Minu sõbranna läks Tallinna tööle. Me leppisme kokku, et ta võtab oma läpaka kaasa ja saab seal neti. Maal tal neti pole ja siis ta käib tihti meil oma läpakaga. Ta tuleb õhtuti kuskil 12-1 ajal netti, aga siis istub mu õde netis. Meil on praegu üks arvuti pere peale, kuna teised katki. Mu sõbranna tuleb homme ära ja nii me ei saagi rääkida. Mida oma õelda öelda ? Üle eile ütlesin ma talle kell 23.00, et ma tahan ka arvutisse ja,et ta laseks mind netti. Ta karjus ,,, Need asjad ei käi nii ! ´´ see lause ajab minf närvi, kuna tavaliselt vastan ma ,, Et käivad küll ! ´´ ja siis ta ütleb uuesti selle lause, aga siis hakkab ema karjuma, et ta on ka siin. Tavaliselt hakkab ta ähvaradama, et mina ei tee homme midagi. Või,et kui tal midagi korda vaja teha on peame meie seda tegema, kuna me karjusime . Õde mul sellest välja ei tee, aga mina olen sellest välja teinud ja nüüd kui ma julgust õega edsi natuke karjuda saan mina küik kaela. Mida teha,. et ma arvutisse saaks ja, et ema karjuma ei hakkaks ? Üksord kui ma proovisin teha ajakava, et millal mina sees olen ja tema. Siis kui tema kord läbi sai ja minu kord hakkas ei tulnud ta välja vaid passis tund veel .Ma ütlesin küll talle seda päris mitu korda, aga ta ei teinud väja. Tegin talle samamoodi, aga siis hakkas ema karjuma ja mina pidin see olema, kes pidi alla andma , kadakas*.Ta on 16 ja mina 14 . :D_

Re: Appi,

no äkki proovid rahulikult öelda, et kuule, mul saab üks sõbranna ainult kell 11-01 arvutis olla, kas oleks täna võimalik nii, et ma olen ka sellel ajal netis ja sa võid olla kogu ülejäänud aja? ütle, et tõesti tahaksid selle sõbrannaga rääkida, sest pole ammu temaga rääkida saanud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”