Appppi !

Minu probleem on selles, et minu õde käib aasta vanemas klassis. Kui mina sinna kooli läksin siis sain teada, et ta ei sa oma klassi ja ainsana saab ta oma koolist läbi ühe inimsega. Teda hüütakse klassis ,, emalõviks ´´. Olen kuulnud, kuidas terve kool öelnud, et tema on selle tüdrukuga, kellega ta ainsana selles koolis läbi saab oma maine maha teinud.
Kui ma esimene päev sinna kooli läksin ja üks tüdruk mind ära tundis ja ütles, et ma olen oma õe õde. Mõni tund pärast seda ütles pks poiss, kes arvas, et on lahe, et ma olen ka siis sama jube ja, et umbes mind tuleks ka maha teha. Aga siis meie koolist üks ,, lahe poiss ! ´´ arvas, et mina olen normaalne ja nii ei nori mind keegi välja arvatud paar poissi minu klassist ( neist tuleb arusaada, 7.kl on palju palutud, et hakka normaalseks. Alles saada püssid maha, ) Alati, kui õde koolis tuleb minu juurde siis kõik vaatavad, et ma ei ole enam normaalne. Mida teha ? ( kui mina ennast ei tunneks siis ütleksin, et need ei oleks õiged inimsed, kellega siis läbi saada) Aga need inimesed on ülejäänud aja normaalsed.Teevad asju normaalsed, nagu ikka 7.-9. kl . Kõige hullem on see, et ta sai endale kontsaga kingad ja tal on kavas minna ükspäev nendega kooli. Ta küsis minu käest, kas seeon hea mõte. Mina vastasin, et ei, kuna tean , mis on tagajärjed. Ta saab endale uue nime või kõige hullem läheb asi lõhkumiseks ! :D:D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”