VEND !!!

mul on selline probleem et mu vend on väga räme mingi õhtul (meil on üks tuba ) näpib oma
"kadakas" ja ohib seal vaikselt sosinal "oooh oooh" ja ükskord mul oli sõbranna külas ja siis me mängisime modelle ja mingi ta kohe tuli sinna vahtima ja sõbrannal oli aint maika seljas selline eest lahtine ja siis mu vend tuli sisse ja me hakkasime irvama ja ta pani endale salli et midagi näha polekss ja mu vend läks ta juurte ja ütles m ingi "näita ! .... näita " eöu pervo on ta ja ta mingi piinab mu väike venda ja mängib mõõkadega ta on 14 ta on nii pervo ma tahan tuba kaa korras hoida siis ta mingi loobib oma asjad laialo ja ütleb et see tuba ei pea ju korras olema ja ta üldse kah üritab "äge" olla sest ta on pere kõige vanem laps ja ta ei lase mul elada kui teda kodus pole on elu poole parem
ja ma rääkisin emale aga ta kaitseb mu venda täiega mu isa ütleb kaa et mu vend on nagu "sita ätu " aga tema ei sa midagi teha sest mu vend pole tema laps ma ei tea mida tehaa ml on mark sõpru kutsuda

Re: VEND !!!

Kui ta elab teiega koos, siis tundub, et vähemalt mingil määral on Sinu ema ka Su vennale emarolli täitmas. Seega ikka võiks ema Su venna kasvatamisega natuke ikka tegeleda.
Või isa siis vähemalt?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”