Vend :(

Minul on siis selline vend, kui mu vanemaid kodus pole ja ta midagi teha tahab ja ma keelan siis ta tuleb kallale ja mõnikord tuleb noaga ka ähvardama, aga siis jooksen ruttu oma tuppa ja olen ukse ees, et ta sisse ei saaks. Ma ei tea mida teha???
vahepeal ta isegi nagu lööks mulle külge. Nagu ronib mulle peale ja hakkaks nagu seksima ja nii. Ma tõesti ei oska midagi teha??? Ma olen sellest vanematele rääkinud küll, aga siis nad heal juhul ainult ütlevad "nähh nii ei tohi teha" ja ongi kõik.
Mu vend on küll 6 ja mina 13 aga ta ikka tuleb mulle kallale.
Ta on ühekorra isegi naabritüdrukule noaga näppu lõiganud ja raud pulgaga pähe löönud. Ta sõbrad isegi räägivad, et ta imelik, aga ta ei kuula kedagi.

Re: Vend :(

0.o Millised vanemad ei tee midagi, kui üks nende laps käitub niivõrd vägivaldselt ja oma vanuse kohta ka liiga seksuaalselt. Ma pakuks esimese asjana, et ta on kas sellist seksuaalset käitumist mitmeid kordi pealt näinud või on teda ahistatud, mis selgitaks ka agressiivsuse.

Kas vanemad teavad kõiki juhtumeid? Alates noaga ähvardamisest ja raudpulkaga löömisest kuni seksuaalse käitumiseni?

Vanamad ei usu seda juttu eriti - mina sinuasemel teeks vajadusel paar pilti või videot, mis tõestaks ka selle asja olemasolu ja need siis vanemale ette näidata.

6 aastane on veel suht noor ka ja vaevalt, et ta sulle külge lööb pigem väga väga suur tähelepanuvajadus.

Koht tuleb kätte näidata!6 aastased ongi tavaliselt sellised pisikesed ''pervod'' kui nad on kuulnud seksist kasvõi natuke siis neid huvitab see väga ja tahavad umbes seda teha.
Aga jah 6 aastane ikka pähe küll ei tohi istuda!Sellises vanuses ei mõtle ka kui ähvardab sind noaga pärast midagi juhtub.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”